Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 3 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2015, 07:11 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
В ситуації з пільгами для вояків було б доречно градувати їх по категоріям: 1) хто був на самій передовій- 75%, 2) артилеристам (і тим, хто був позаду піхоти)- 50%, 3) тим, хто ніс службу незадовільно (зареєстровані випадки п'янства)- 25%, алкоголіків- взагалі позбавляти пільг.
Армія повинна бути професійною, контрольованою з боку цивільних (щоб ми знали- куди ідуть наші податки).
На сьогодні керівництво ніяк не може покарати воїна-алкаша - а позбавлення "преміальних"- то не кара, бо алкаш тоді просто торгуватиме солярою або сухпайками. У нас їх приковували кайданками до параші, але то- незаконно та малоефективно.
Писати можна багато....


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2015, 12:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"кайданками до параші" це круто, однак, це скорше покарання для особового складу.
Чоловік може витримати тиждень без води і більше місяця без їди. Але спробуй одну добу прожити без...
"білого брата"!..

Тут просто не мож не потішитись... :lol:
Сміх сміхом, але це зовсім не весело.
А якщо в батальйоні (роті) не один алкаш?! Прийдеться тримати цілу купу (взвод, відділення) спецпараш для покараних. Або ж решті бійців прийдеться...
... бігти в сусідній підрозділ...
Отак, прибігаєш в сусідній батальйон (це діло не терпить довгого зволікання!), кидаєшся до омріяного об'єкту, а там...
теж приковані... Та же й там своїх вистачає!..
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2015, 20:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
у нас при ,союзі , таки мав "честь"брати участь у так званих миротворчих операціях , за випиванство були міри жорстокі..пили всі, але був час і місце , хто випадав з обойми ...я навіть не скажу , що робили , не повірите..але діяло..

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2015, 22:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
...
... хто випадав з обойми ...я навіть не скажу , що робили , не повірите..але діяло..



"ізвращєнци"!!! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2015, 23:20 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
А! Згадав... у нас одним із найжорсткіших покарань ще була... клізма у виконанні медиків :secret: ... Також, один разок я бачив, як один із наших спецпідрозділів (не буду уточняти який) взяв до себе у розташування одного "аватара", який ще жодного разу не був у боях, але занадто ґонорово себе поводив. Пізніше той "аватар" сильно шкодував, що дозволяв собі зайвого.
Іноді покарання були нестандартними- залежало від фантазії товаришів по службі або командирів...
Найчастіше "аватарам" доручали прибирання території і розташування, принести їжу із столової на увесь підрозділ, справи по господарству...
Вище я написав "...клізма у виконанні медиків..." і згадав важливий момент- коли мене було поранено, то назустріч мені таки виїхав транспорт- 2 "таблетки"- але між нами вже були ворожі танки,- тому і я з групою солдат по одну сторону Вуглегірська, а медики- по іншу сторону- попали в "жопоріз". Коли я дізнався про те, що медики шукали мене у тому пеклі, я виставив їм невеликий, але ексклюзивний могорич. Те, що вони там були- правда, бо вони знали деякі деталі, про які могли знати лише ті, хто був тоді недалеко від нас.
Найбільше ризикували саме ті медики, які їздили за "200-тими" і "300-тими" в саме пекло- часто, навіть, вони проривались до наших оточених бійців. Звичайно, не всі медики мали таку відвагу- але серед наших було кілька таких "зірвиголів"... диво-хлопці...
P.S.- Ми також (іноді) випивали- але то ніяк не шкодило службі... Взимку, у Вуглегірську, з тих позицій, де мене було поранено, комбат повиганяв усіх випивох,- воювали лише адекватні.
В серпні, коли я був на "передку", то хлопці перестали випивати лише після того, як противник вперше нас обстріляв з мінометів. Але як лиш почалось "перемир'я", то хлопці знов узялися за старе. Хоча, мушу добавити- хлопці ті є досить і досить боєздатні (навіть, коли, в міру випивші).


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 вересня 2015, 08:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
просто військо має воювати , від бездіяльності військо просто дуріє, це було завжди і при всіх арміях світу

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 вересня 2015, 10:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
просто військо має воювати , від бездіяльності військо просто дуріє, це було завжди і при всіх арміях світу


АБСОЛЮТНА ПРАВДА! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2015, 13:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
З днем козацтва, з днем УПА, з днем ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!!!
З днем Покрови Пресвятої Богородиці!


Зображення

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2015, 19:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
всіх вояків та волонтерів поздоровляю з Днем Українського Війська !!!

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2015, 01:00 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Ой... сьогодні лиш помітив у Gmail меседж про повідомлення на форумі. Дякую за привітання! Тут є відео з факельної ходи в Коломиї (що відбулась на Покрову). Того ж дня, зранку, ми з Вами (бо там є і Ваш вклад)- ми з Вами отримали нагрудну відзнаку "За бойову звитягу". Вручення відбулось у Франківську. Надзвичайної ваги воно отримало завдяки тому, що при нагородженні був присутній Мирослав Симчич (сотенний Кривоніс). Ну і... наостанок- я був запрошений прийняти участь у виборах в команді Геннадія Романюка. Знаю Геннадія з Майдану, чув від нього багато і багато позитиву, негативу НЕ ЧУВ. Окрім того- в його команді є п.Любомир Грабець, директорка Музею п.Ярослава Ткачук- і це для мене багато значить.
А от і відео (і моя невелика промова) із факельної ходи на Покрову-
Формат відео : youtube.com

Тут фото з нагородження-
Зображення
Зображення
Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB