Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 1 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 10 березня 2015, 03:37 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Створив нову тему, бо у темі, яку створив у минулому році, була вказана дата "актуальності- до 29 листопада. Адреса старої теми- --viewtopic.php?f=59&t=2907--
Як я писав в тій, старій темі, мої пожитки залишились на полі бою :( Багато винести звідти я не міг- бо виходити з оточення ( треба було йти не менше 16 км до Дебальцево, а по дорозі вже були засідки, облаштовані диверсійними групами- на них ми попадали 2 рази), несучи на собі кілограм так зо 20 різного майна- то було нереально. Зрештою, щоб забрати бензопилу, мені треба було пройти 4-5 метрів під шквалом куль- я не зміг того зробити, хоч мені найбільше було шкода саме бензопили :(
Зима добігає кінця- то мені вже тепер треба буде мінімум "аксесуарів". Я був би щасливий, якби хто не пошкодував дати (назавше) добротного рюкзака (60-90 літрів), колір- чорний, темно-сірий або неяскравий зелений... хакі- було б фантастично... Зимовий одяг і берці залишаю вдома, а літній- моя дружина вже мені купила... Що ще треба? Ну, якби так зо 20-30 хімічних грілок (для рук, для спини, для ніг- по 10 шт)... З одного боку- незручно знов просити у вас грошей, з іншого- незручно просити грошей у дружини :(
Також я не маю "розгрузки"- ту що мав (українську, що дала влада)- з неї вічно випадали магазини.
Тактичні рукавиці- щоб поберегти долоні від падінь на гострі чи гарячі предмети.
Балістичні окуляри...
Ще треба всяких-різних дрібниць- але то дурниці.
На цей час я вже отримав від коломиян з Італії (заставили взяти) 100 євро і матрас для важкопоранених (матрас віддам в госпіталь).
Грошей багато не треба! Як і в минулий раз- відчитаюсь тут же, на форумі. Зрештою, ще є кошти, які збирали на моє лікування, і має бути зарплата. Якщо грошей буде забагато- разом вирішимо- куди їх віддати.
Номер картки Приватбанку допишу завтра увечір (аби лиш не забув).
Ну, лиш додам, що в минулий раз усе куплене мною ставало в нагоді всьому нашому екіпажу- були заметілі, морози (-26)- і грілки, і бензопила відслужили тоді добру службу. Найбільше виручили грілки, коли були в оточенні у "Світязі"- танки і міномет повибивали шибки у будинку- були сквозняки. Розуміючи, що можемо попасти в оточення, я завжди носив з собою пачечку грілок- тим і рятувалися.
Назад повертатися, звичайно, страшнувато... як було і в минулий раз :secret: Дуже боявся тупо загинути (без користі), або попасти в полон (на такі випадки багато з наших носимо гранату)... Мене дехто із знайомих переконує, аби не вертався в АТО, кажуть- чого ідеш захищати цю владу? Ну, але ж я не йду найматися в охорону пРезидента чи міністра :shok: Все буде добре- з такими хлопцями, як у нас, ми спинимо цю орду.
Щиро дякую! З повагою- Олег Кіращук, вояк 128-мої гірсько-піхотної бригади, коломийський писанкар, лауреат Художньої премії, член НацСпілки нар.майстрів, учасник міжнародних виставок...
З.І.- посвідчень "учасника" нам не видали... в довідці зі шпиталю гарно розписано- що я був поранений, але... але нижче дописано "захворювання, ТАК, пов'язане із виконанням обов'язків..." Тобто, я "хворів" на поранення, а це значить, що влада перестрахувалася- аби я не запросив ще якихось компенсацій :P Довідка із Штабу бригади теж хитро написана- здається, написано правильно, але дуже туманно... :P За цей місяць, що я вдома, мені доплатять півтори тисячі грн, але не заплатять премію за участь в АТО :P Отак і влада нам вдячна- понаобіцює, а потім "зпригує з теми". Та й фіґ з ним- повернувся живий- ну і Богу дякувати!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 березня 2015, 11:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ади! Бензопилку шкода!..
Таже вона була ще така молода, така файна!
Ше могла би жити й жити!.. :cry:


Я думаю, Полторак з Муженком премію таки дістали.
За "плановий стратегічний відхід військ ВСУ з Дебальцевого"
Премії - тільки самим "достойним"!
Не бійцям же преміальні роздавати!.. :eek:


Поки є трохи часу, гадаю, грілки ліпше заказати через інтернет. Там завжди дешевше виходить.
Я не дуже на тім розбираюсь, у Вас краще вийде.
Але треба це зробити уже, тепер.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 березня 2015, 15:03 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Наш телеканал НТК зробив відеосюжет- моя стисла розповідь про те, що було зі мною з часів Майдану. Наприкінці я згадую форум і форумчан, де дякую Вам за поміч :) Зйомки проводились у моїй творчій майстерні (вдома). Попри мою манеру говорити швидко і малозрозуміло- розповідь вийшла більш-менш вдалою :)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q6IuBwABrQw


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 березня 2015, 02:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 березня 2015, 16:01 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
От і збіг час, пора в дорогу :soldier: Друже Капітан... друже Яничар... ;) Ви не любите, коли я Вам дякую, але, тим не менш- ще раз Вам дякую за фінансову допомогу. Я думав сьогодні зфоткати свої куплені причандали, але поки був у мами з татом, то жінка зпакувала все до рюкзака. Ви спорядили мене "з нуля" :) В Інтернеті моя дружина купила мені балістичні окуляри, тактрукавиці, грілки... ще ми купили добротний рюкзак, ліки, сухпайок, карімат, маскбалаклава..... наколінниками і налокітниками, кавою, чаєм мене спорядив друг Капітан... Хороша знайома Оксана з подружками (італійські українки) надіслали мені 130 євро, солодощі і т.п., та спецматрас для важкохворих...
До цього я був заряджаючим самгаубиці 2С3 "Акація", ост тиждень- коригувальником... На днях я дізнався, що, позаяк, наші гаубиці були знищені, то мене перевели у мінометники.
Час збігає з космічною швиддкістю! Всім Вам ЩИРО-ПРЕЩИРО ДЯКУЮ!!! Слава Україні! З Богом!
Щиро- Олег, писанкар-мінометник, 128-ма "залізна" бригада :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 березня 2015, 19:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
пару хвилин як мав телефонну розмову з Умільцем , за годину він їде у бригаду .. най Пан Біг йому помагає і береже , і всіх наших вояків... Слава Героям !!! Слава Україні !!!

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 березня 2015, 14:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
З Богом, пане Олеже.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2015, 13:29 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Моя бригада все ще готується до відї'зду в зону АТО, тому я скористався нагодою і взяв відпустку за 2015 рік (18 діб). На Святвечір нам довелось колядувати під канонаду, але на Великдень я таки буду вдома! :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2015, 22:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
от і добре.... побудеш з сімєю :good:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2015, 01:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Пане Олеже, як Ваше здоров'я?!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB