Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 3 з 5 [ 48 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2014, 07:33 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Ну, от і все :) 6.30 ранку... Зара борзенько викликаємо таксі, на кілька секунд "присядемо на доріжку" і- гайда в дорогу! Думав, що із сцени від'їзду зроблю шоу- але, шкода, не вийде- не встигну зфоткатись з рюкзаком на порозі,- в 7.10 відправка автобуса з АС,- а я не встигну загрузити фото на форум :)
Дякую Вам хлопці! Буду старатися все робити з розумом, і всьо буде файно! :soldier: Слава Україні!


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2014, 09:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Хай Бог тебе береже , удачі , і здоров'я . Все буде добре.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2014, 12:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Мусите вернутись в Коломию цілий і здоровий!
Пам'ятайте про обіцянку!

Зображення
Зразу по війні, тут-о! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 грудня 2014, 22:32 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
В неділю, 30 листопада, я прибув у Штаб бригади (як було вказано у "відпускному листі"). Оскільки то був вихідний день, мене попросили прийти в понеділок. Я заночував у в/ч А1556, і прийшов до Штабу в понеділок і... медики запропонували мені чергову 10-денну відпустку (комбриг заяву підписав там же, при мені). Мені як обухом по голові дали- я з трьома здоровенними торбами... з рідними вже попрощались, поплакались... екіпажу вже повідомив про свій виїзд... Подумав- як відмовлюсь від відпустки, то сприймуть за вар'ята,- тому я погодився... Таким чином- :hi: - "Прийміть мої вітання, бо я знов у Коломиї" :? Не минуло й пів-року... Відпустка починається з 2 грудня, значить- 12 я повинен бути в своїй частині в Ужгороді (не в Штабі бригади в Мукачево), і чекати на формування групи на виїзд на Схід.


Востаннє редагувалось умілець в 02 грудня 2014, 00:05, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 01 грудня 2014, 23:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
о-о.. то ти , як колись казали , вернувся одним коржем.. :) побудеш , трохи ще дома... встигнеш намерзнутися..

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 грудня 2014, 23:57 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Скажу по-правді- мене би влаштувало не 40-денне перебування вдома, а 4 рази по 10 днів. А три тижні по госпіталях плюс 40 днів вдома- то таки забагато. Але "маємо те, що маємо"... :soldier:


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2014, 22:35 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Варили сьогодні декілька буржуйок, разом з напарником, для бійців Зображення
Зображення
Зображення
А якщо бабахне ? Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2014, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
молодці , Матейчук , а тіво ноги знімаються ? добре би знімалися , перевозити ліпше , меньше місця би займало ..

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2014, 02:53 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
За буржуйки- дякую від імені хлопців :) Пригадую, як у вересні почало було холодати, буржуйок ми не мали. Наш бліндаж був свіжовикопаний (вкрай вогкий)- якщо звечора лягали спати в сухому одязі, то під ранок одяг був не те що вогкий- був мокрий! А, коли нам дали буржуйку- то і бліндаж підсох, і стало тепліше (правда, ми ще й спали повністю одягнені, часто- ще й в "брониках"). Так що- яке щастя мати буржуйку- то я знаю :D А поліна в буржуйку підкидав той, хто ніс варту біля бліндажу.
Ну, що ж... буду казати "До побачення" вже вдруге, бо минулий раз, як я десь там писав- в Штабі бригади мені були дали відпуск на 10 днів, і я в АТО не поїхав. Завтра, ввечері, 11 грудня я виїзджаю, бо 12 грудня я маю бути в Ужгороді, в своїй частині- звідти нас (відпускників і "післягоспітальних") доправлять назад в "зону".
З собою ще докупив маленьких новорічних іграшок, "дощику"... Сестра пообіцяла шапочку Діда Мороза і торбинку... ще би завтра не забути взяти інградієнти для Святої вечері- пшеницю, мак, горіхи... То мають бути незабутні Новорічні і Різдвяні свята! :-D
Говорив з хлопцями- останніми днями вони не стріляли, лиш, час-від-часу займали вогневі позиції ("перемир'я"). Кажуть, сильних морозів вже нема, але- сильний вітер, слякоть і "зносить дах", бо вже понад 4 місяці не те що не були вдома, а цивілізації майже не бачили- бачили "гражданку" лиш по дорозі в АТО.
З Коломиї у 128-му бригаду в один день нас призвали 11 чоловік (усі- добровольці)- із них, як мінімум, 1- у відпустці в Коломиї, 2- (і я в т.ч.)- були в госпіталі НЕ через поранення, і 1- отримав контузію (він- в госпіталі). Така от картина.
По зомбо-ящику обіцяли, що буде черговий призов, а потім- ротація. Мій командир екіпажу, казав, що чув, ніби нас поміняють до Нового року- але в то ми не віримо, бо, спочатку нам казали про 45 днів, потім- 60, потім- до початку грудня... А ким нас замінять? Як їздив до Штабу бригади, то я бачив, що міняти нас особливо нема ким- трохи "контрактників" (ми їх міняли на поч осені), трохи мобілізованих- із них багато- "відказників" і випивох.
Хлопці, гарно дякую за поміч! Завтра буду мати шалений день, бо до від'їзду мушу ще зробити купу справ- тож на форум, певне, вже не зайду. Хай щастить! Слава Україні! ;)
P.S.- не можу втриматися, аби не сказати, що горжуся, що я- українець! Де таке бачено, щоб громадяни своєї держави брали на свої плечі те, що мала б робити держава!? :victory:


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 грудня 2014, 00:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Повертайтесь живим і здоровим!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 5 [ 48 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: majestic-12 [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB