Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 5 [ 48 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2014, 16:49 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Добротна пропозиція і хороші умови! Район Дебальцево- зараз самий важкий- і обстрілюють, і є ризик опинитися у "котлі".


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2014, 17:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Спереду зима.
Яка би вона не була, тепла чи не дуже, ітак ясно, що тропіків на донбасі не буде.
Я про пічку-буржуйку. Може й не одну тре.
На металозаводі ("банячкова фабрика" у Дятьківцях) є цех, де варять ворота, хрести і всякі металеві конструкції на заказ. Колись-то я у них заказував стойку для піддона в душ. Беруть зовсім дешево! Як будуть робити заказ на фронт може й ніц не возьмуть.
Треба побалакати про матеріал. І треба рішити як то всьо доправити на схід.
Може коломийські поможуть.

Не знаю які там умови в Дебальцевому, може тре пічку робити так, аби мож було топити і дровами, і вуглем (де в степу патики шукати?!).

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2014, 19:28 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Коли я ще був на "вогневій позиції", то наша "третя" батарея буржуйки мала- по одній на бліндаж. В "другій" батареї буржуйок тоді не було- при нагоді я перепитаю у них- чи мають? (там поганий мобільний зв'язок). Гірше інше- на тих позиціях, де був мій екіпаж у цю неділю- взагалі не було дерев- одні кущі,- тобто, ні бліндаж вони не змогли збудувати (у них- палатка в ямі), ні дров для опалення не було. Ми, гаубичники-самохідники, повинні міняти позиції відразу після того, як дали десяток-другий залпів- і часто стається так, що нова "вогнева позиція" розташована у голому полі- дерев нема, або ж- є "зеленка", яка нашпигована мінами, розтяжками..
Ще коли я був у госпіталі, то моя дружина надіслала хлопцям трохи хімічних грілок- так хлопці не використали жодної- бояться, що буде ще гірше.
Сьогодні, до речі, я купив 20 грілок- вимів увесь запас з магазину. Вартість грілок була 15грн, мені дали знижку- вартість була 10грн. Також я купив балістичні окуляри (щось біля 1600 грн). Завтра заберу бензопилу із майстерні (віддав на техогляд та регулювання карбюратора). Купив міцний шнур (30метрів), добротний ліхтарик... Завтра маю докупити ще грілок та забрати пилу... Сподіваюсь, на завтра зберу це все в одну купу і зроблю тут фотоогляд... Час збігає- через 10 днів я вже повинен бути у Штабі бригади.


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2014, 02:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Може пробувати через інтернет?
Є по 6-12 грн.

Грiлка для рук i тiла мiнi
Peleton - Грело4ка
Каталог грелочек

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2014, 03:29 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Я мав справу з "Гріло4ками"- якість була добра. Іншого разу випадково купив хімічні грілки з іншою назвою- і пожалів,- тому тепер боюсь знов "лоханутись". Але сайт "Гріло4ка.com.ua" вартий уваги- там можна трохи зекономити. Завтра буду рахувати- як краще.


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 листопада 2014, 00:49 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Щиро дякую другові Капітану та ще 2-м учасникам коломийського форуму за допомогу.
Всього я 4 рази отримував від Вас кошти. Моя жінка заснула- а у неї десь папірчик, де я записував- що і до чого,- то вже завтра я впишу сюди всі суми отриманих грошей. Як Вам дякувати? Дай Боже- доїду до своїх- то надішлю ММС-кою фото своєму синові, а він розмістить тут зображення нашого екіпажу з цими речами. Три години тому я говорив з нашим коломийським хлопцем з Дебальцево (ми з ним були добровольцями- всього нас було 11 чоловік з Коломиї- всі ми у 128-й бригаді)- то наш земляк каже, що бензопили і зараз там актуальні. Актуальні і грілки, та й все решта... Каже, обстрілюють- все як завжди. На щастя- у них за увесь час лише "трьохсоті".
На фото є майже все те, що я прикупив у дорогу:
-120 грілок (по 10 грн) = 1200 грн,
-рукавиці флісові (безпалі, але мають "чохли" на пальці- виходить щось типу "варежки")=160грн,
-шнур (30м по 5,7грн/метр)= 171грн,
-балістичні окуляри = 1600 грн,
-каремат = 100 грн,
-бензопила (б/у, але- в ідеальному стані)=... незнаю- в скільки її оцінити- бо її я забираю із свого господарства.
-ланци, напильники, моторне масло для бензопили...
Ще моя жінка прикупила чаю, кави, цукру (стікери), і пару консерв у дорогу. Гружений буду- як ніколи!- одні грілки важать десь кілограм 5! :roll: Ще мені принесли три літри спирту :D Як учув це мій командир екіпажу, то наказав не везти три літри відразу- а по пів-літра ;) Ну, і буду мати з собою ще мої різні НАТО-вські причандали, що мені купила дружина на протязі року. Також мені зпрезентували палатку- незнаю, чи зможу я її якось примостити на своїй спині?
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 листопада 2014, 23:46 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Я казав, що зроблю невеликий звіт про отримані гроші для покупок речей для мене і мого екіпажу. Роблю це- аби ще раз подякувати вам, та для того, аби сторонній людині не здалося, що я нагріб повні кишені грошей (як то буває- "...кому- война, а кому- мать родна...", як кажуть).
-200 Євро люб'язно дав друг Капітан;
-100 грн "впало" на карту від невідомого мецената;
-2 рази по (приблизно) 1000 грн я отримав від друга Яничара;
-300 грн мене заставила взяти п.Віра Манько зі Львова (вона всесвітньо відома своїми книгами про наші народні традиції).
Таким чином, я зміг накупити всього того, що Ви бачили на попередньому фото- і, навіть, більше- трохи консерв, каву, чай...
А ще в дорозі речі з Італії та США.
Дякую ще раз і ще раз! Так, між іншим- закидаю сюди фото- наша самохідно-гаубична батарея на марші. Фото я зробив ще тоді, коли ми відпрацьовували різні тактичні елементи на закарпатському полігоні. Зауважте- ще тоді, на полігоні, наші хлопці купили та почепили жовто-блакитні прапори на свої гаубиці! Як розумієте, НЕ вернутись до таких козаків- я НЕ можу!
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 листопада 2014, 21:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
привіт пане умілецць , як ти там , ще у дома , кажи щось , що робиш , як життя , коли їдеш ? ми чекаємо і переживаємо за тебе ... Слава Україні !!! Героям Слава!!!

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 листопада 2014, 02:31 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Привіт, друже Капітан! Привіт усім :) В моєму "відпускному листі" вказано, що я повинен прибути у Штаб бригади 30 листопада. Лікар з львівського госпіталя казав, щоб перед від'їздом я навідався до нього. Я подумав, що, раз почуваю себе добре, скарг нема- то краще ще побуду зайвий день із сім'єю- тобто, 29 листопада я виїду звідси прямо до Мукачево, а вже звідти мене доправлять на Схід. Зрештою, я ще пробую вдома хоч якось довести до пуття господарство, яке було без "хлопських" рук 3 місяці- щось десь підмокло, відсиріло, заіржавіло, заросло... Позавчора активісти "Правого сектору" розповіли, що везуть "гуманітарку" нашим воякам, і запитали мене- що мені треба? Ну, кажу, забезпечений усім... хіба-що, маю надто слабкий спальний мішок... Чи маєте зимове взуття? Є! Активісти ПС таки дали добротний, товстий спальний мішок і ще одну пару зимового взуття! :) Друже Капітан, завдяки усім Вам, я забезпечений краще за НАТОвського вояку! А ще моя сестра з чоловіком принесли кави, чаю, цигарок (окрім того, що ще купувала і моя дружина, і я знайшов у присланому Вами пакунку).
Моя дружина тепер хоче їхати зі мною до Штабу у Мукачево- боїться, що носіння такої кількості вантажу може зашкодити моєму здоров'ячку (особливо, якщо брати до уваги, що я- після операції). Окрім того- коли я ще був на полігоні на Закарпатті (біля Ужгороду), то моя дружина відвідувала мене там щонеділі- гуляючи Ужгородом, ми закохалися в нього, також ми розуміли, що з дня на день я поїду в зону АТО- а там... хто знав- як все могло повернутись!? Тобто, відтепер для нас відвідини Закарпаття- то є нагода побути разом в романтичній обстановці :) І вже потім, через 3 місяці, коли дружина забирала мене із львівського госпіталю, тоді ми мусіли спочатку заїхати у Штаб бригади в Мукачево- там ми побачили, що це місто- ще краще, ніж Ужгород! Отож, дружина проситься їхати зі мною- заодно допоможе понести якийсь пакунок- мені буде легше.
Я сподіваюсь, що перед від'їздом зроблю фото з сім'єю, з рюкзаком і торбами, а мій син розмістить його тут,- тобто, я ще дамся знати. Д я к у ю :)
Із своїм екіпажем спілкувався давніше- у них все було як зазвичай- холодно, стріляють... Один із хлопців-добровольців з моєї 128 бригади (він сам- теж з Коломиї), з ним ми призивались в один день, отримав контузію- грузовик наїхав на міну, а він стояв поруч. Живий, дякувати Богу...


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 листопада 2014, 06:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
дай Боже би все було добре , миру тобі і всім нам , і аби тобі довелося у тих всіх обладунках ходити на рибалку або у гриби , і всім воякам таки ... дай Господи Україні мирного неба над головою.. і своєї землі під ногами ... :friends:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 48 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB