Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2015, 20:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
myrko написав:
Нічо, нічо, там тепер буде ціла купа отих-во йожиків, ті там раз-два наведут порєдок...


Ади-и-и... на тобі!..
Шо, ні у кого з них нема "характеристики из магистрата ... о том, не обвинялись ли вы или члены вашей семье в насилии над животными", чи ніхто не може "подтвердить, имеете ли вы материальные и жилищные условия достаточные для опеки над животным"?!!
Зображення


Бігме, можна скільки хоч шкіритись з "дурних" німців, французів, бельгійців... загалом, із всіх отих "ґейропейців"!..
Але насправді все виглядає троха інакше.
Та же Капітан каже, що й ми європейці.
Чи ми далеко відійшли від...
Зображення ?!!
Як і чим це поміряти?!..



_______________________
Відразу в продовження теми.

"Цього пацана звати Гленн Буратті. Йому 6 років, і він аутист.
Зовсім недавно у нього був день народження, і ніхто з 16 запрошених гостей не прийшов.
У місцевій групі в Facebook його мама написала: «У мене серце болить за мого сина. Ми запросили весь його клас, але нас проігнорували».
Після цього поста 15 людей прийшло привітати малюка. І не тільки вони.
До будинку почали підтягуватися пожежники і поліцейські. З подарунками! Вони зверталися до Гленна як до справжньої суперзірки.
«Я впевнений, сусіди, сховавшись, підглядали зі своїх вікон», - говорить батько хлопчика.
«Просто не віриться, що місцеві служителі закону і пожежники зробили це для нас».


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Что такое духовность на деле

/варто почитати коментарі...
Очевидно, що Європа (як і розруха!) — не в клозетах, а в головах!/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2016, 14:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Молоді та зелені. Давно то було...

Зображення
Юлія та Олександр Тимошенко одружилися у 1979 році. Тоді Юлії було всього 19 років.


Зображення
Петро Порошенко з дружиною Мариною. Дружина Президента України - лікар-стоматолог.


Зображення
Арсеній і Тереза Яценюк, подружжя має дві доньки.


Зображення
Віктор та Катерина Ющенко. У 1993 році на борту літака, що летів до Америки Віктор Ющенко познайомився з своєю дружиною Катериною.


Зображення
Леонід та Антоніна Кравчук.
У шлюбі вони вже майже 60 років. Дружина першого Президента - вчений, кандидат економічних наук, педагог.


Зображення
Олег та Ольга Тягнибок. Пара познайомилася на засіданні товариства української мови у 90-х роках. Разом вони їздили у Київ на голодування, на референдум, на футбол.


Зображення
Віталій та Наталія Кличко. У юні роки Наталія займалася спортом і працювала моделлю.


Зображення
Олег Ляшко та Росіта. Одіозний український політик Олег Ляшко офіційно неодружений, однак має цивільну дружину Росіту.


Зображення
Леонід та Людмила Кучма вже відсвяткували золоте весілля. Разом вони з 1961 року.


Зображення
Віктор та Людмила Януковичі познайомилися на заводі. Познайомила їх колишня однокласниця Президента. У 1971 році пара розписалася.

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 11 серпня 2016, 20:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Калифорния, Редвуд-Сити

Беседую на днях со знакомой тетенькой. Ей за 60, в Америке лет 20, ни дня официально не работала, по английски не говорит и, вообще, редко сталкивается с американским пространством.

- Да американцы ж все дураки необразованные, плебеи, ограниченные и инфантильные. Мы намного их умнее. Я в разы образованнее 90-та процентов американцев.

Живет тетенька в государственной субсидированной квартире, за которую платит $200 в месяц при средней ежемесячной аренде на однокомнатную квартиру в Сан Франциско $2000. Получает ежемесячное пособие около $800 плюс бесплатные продукты еженедельно. Кроме этого, ей выплачивается определенная сумма в месяц на помощника по хозяйству - для этого получается справка у русскоязычного доктора, подтверждающая, что тяжелые сумки она носить не может, мыть полы внаклонку не может и т.д. Это все не считая других мелочей в виде бесплатной ортопедической обуви, бесплатного Х/Б белья и предметов гигиены. Короче, хватает не только на жизнь, но и на пару отпусков в год - на Гавайи и куда-нибудь в Европу.

- Да если бы я лет на 10 раньше приехала, я бы тут точно всех американцев обскакала, потому что мы намного умнее их.
А я вот смотрю на нее и думаю, так все-таки умнее или хитровы..баннее (простите мой французский).

Julia Butterslim

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: majestic-12 [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB