Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 12 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2009, 00:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Коломийці – проти корупції! :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 травня 2009, 22:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 14
Віталій Вандич ,
Пане Вандич ви там писала за то шо якщо буде балатуватися пан Овчаренко то в Тарновецького В.В. не буде шансів!
Я хочу вам сказати що в нашого мера немає взагалі ніяких шансів залишитися на пості голови міста!Юрій Овчаренко нічого для міста доброго не зробив!Може для вас шось і добре зробив наприклад те що вам депутатам землі пороздавав?!
Ще мені не сподобалося що ви написали за то що пан Тарновецький взятки бере...ви шо бачили як він це робив?!От я наприклад знаю що ваша мама взяточки то бере так що я вам раджу сидіти тихо і не розказували хто взяточник...Може ваш вельмишановний пан Бортейчук чесний громадянин?Це вроді ваша когорта.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 травня 2009, 22:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Nar dep1, - ви можете якимось чином підтвердити написане? Якщо ви когось у чомусь звинувачуєте - вам прийдеться це підтвердити або забрати свої слова назад і вибачитись. Зі сторони ваш стиль спілкування виглядає викликаюче.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 02:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Nar dep1 пише:
Віталій Вандич ,Пане Вандич ви там писала
Мда...
Ну давайте попорядку, неугомонний Ви наш.
1. Я не писала - я, чоловічого роду, тому - писав.

Цитата:
Nar dep1 пише:
за то шо якщо буде балатуватися пан Овчаренко то в Тарновецького В.В. не буде шансів!
2. У Тарновецького В.В. чи буде, чи не буде Овчаренко балотуватися - нема шансів. Якщо Овчаренко буде балотуватися - Тарновецький через місцеву пресу чистосердечно пообіцяв, що навіть не буде висовувати свою кандидатуру. Якщо ж Юрій Іванович вирішить не балотуватися - у Тарновецького шанси суттєво зростають, але він не виграє вибори.

Цитата:
Nar dep1 пише:
Я хочу Вам сказати що в нашого мера немає взагалі ніяких шансів залишитися на пості голови міста!
3. У нашого мера найбільші шанси виграти вибори і він їх виграє, якщо вирішить балотуватися на другий термін. На сьогодні за нього готові проголосувати більше 50% коломиян. Такого політика у Коломиї ще не було, щоби мав таку велику довіру від людей - переважно батьків дітей, які вчаться у школі і вчителів. Окрім того, його підтримують пенсіонери, молодь.

Цитата:
Nar dep1 пише:
Юрій Овчаренко нічого для міста доброго не зробив!
4. Чи щось зробив Юрій Іванович доброго для міста? Ну, дозвольте я не буду тут писати що доброго він зробив, бо Ви і так не повірите. Та вже те, що Ви забезпечені роботою з непоганою зарплатою і додатковими доходами - то вже добре принаймні для Вас.
А щоло коломиян - то вони самі - без моєї і Вашої допомоги оцінять діяльність нинішнього мера, добре? Лише зазначу, що більш ефективного керівника місто ще не мало - і це правда. І кажу Вам відверто, що на виборах минулих я його, нажаль, не підтримував, а був у протилежній команді. Але нині можу гордитися, що місто має такого мера, а не мого кандидата.

Цитата:
Nar dep1 пише:
Може для вас шось і добре зробив наприклад те що вам депутатам землі пороздавав?!
5. Щодо землі - то не Овчаренко роздає депутатам, чи не депутатам, а сесія міської ради, тобто колегіальний орган вирішує кому дати, а кому - ні. А Вам що - не дали, що Ви такий озлоблений?

Цитата:
Nar dep1 пише:
Ще мені не сподобалося що ви написали за то що пан Тарновецький взятки бере...ви шо бачили як він це робив?!
6. Та Ви шо... треба ж - цаці не сподобалося шо я написав за Тарновецького? Цаца, а можете показати де я таке написав? Я шось такого не пригадую, аби я за взятки шось писав і шо він їх бере. Я можу припустити (так як це не доведено), що Тарновецький зловживає посадовим становищем і займається певними тіньовими схемами із бюджетними коштами. Я це не стверджую, так як не володію достовірною інформацією, я можу лише припустити це зважаючи на покращення його добробуту, будівництво нового будинку у центрі міста (не маючи власного бізнесу) і т.д. Тобто, це все припущення, а не ствердження.

Цитата:
Nar dep1 пише:
От я наприклад знаю що ваша мама взяточки то бере так що я вам раджу сидіти тихо і не розказували хто взяточник...
Знаєш? Серйозно? Ай, молодець! Ну знай, знай. Знає - і мовчить... ото свідома позиція українця. Піди сміливо напиши заяву у міліцію чи у прокуратуру, чого мовчиш? Інакше ти теж співучасник - закони читав? А поради шодо того чи мені мовчати чи ні -деееесь дуже далеко собі запхай у задню кишеню, ок?
Шо ж ти за мужик такий, шо гавкаєш під ніком з-за монітора, і вже добрався до моїх батьків? Стид елементарний є? Віриш - якби на 100% був переконаний, що не помиляюся у своїх догадках - натовк би писок за образу мами. Як земля виродків і здунців таких дешевих може носити?

Цитата:
Nar dep1 пише:
Може ваш вельмишановний пан Бортейчук чесний громадянин?Це вроді ваша когорта.
7. А шо - не чесний громадян? Маєш і тут факти, як і по моїй мамі? Як на мене - доволі порядний, відповідальний і ефективний заступник. Шо нє? Може і тут полиєш трохи? Чи то пак - полиєте, нешановний НардЕпе Перший?

Насамкінець зазначу, що у своїх догадках все більше і більше переконуюся про Вашу персону - надто Ви начутий, але слабо обізнаний, бо дууууже храмаєте у елементарних питаннях. У міській раді є лиш один такий молодий недалекий кадр з когорти (як Ви це обзиваєте) п.Тарновецького :)
Але то нічо - і це минеться. головне аби с не заслаю від нервового перенапруження, бо то дууууже нездорово.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 05:32 
Офлайн

З нами з: 16 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 22
Ну хлопці ви даєте. Пане Віталій, мені здалося, що ви знаєте свого опонента і мого клона-теску особисто...До вашої дискусії хотілося б додати, що хабарі беруть всі, і ми не маємо право засуджувати цих осіб, бо кожен з нас, хоч раз, але і брав і давав їх. Така в нас держава, що не може забезпечити своїх громадян належним забезпеченням, люди повинні якось та виживати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 06:38 
 
Справді балачка про хабарі не стосується коломийської преси. Та не можу втриматися, щоб не сказати два слова про прочитане. Кажете, що хабарі беруть усі, можливо. Але деякі чиновники беруть десятки тисяч не гривень, а бідним вчителям всунуть шоколадку за 5 копійок ( яка їм сто років треба) і кричать потім , що дали взятку. Смішно порівнювати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 06:50 
Офлайн

З нами з: 16 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 22
Цитата:
Ksana пише:
Справді балачка про хабарі не стосується коломийської преси. Та не можу втриматися, щоб не сказати два слова про прочитане. Кажете, що хабарі беруть усі, можливо. Але деякі чиновники беруть десятки тисяч не гривень, а бідним вчителям всунуть шоколадку за 5 копійок ( яка їм сто років треба) і кричать потім , що дали взятку. Смішно порівнювати.

5 копійок це не хабар


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 14:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
NarDep пише:
ане Віталій, мені здалося, що ви знаєте свого опонента і мого клона-теску особисто...
Нажаль, достовірно не знаю. Але здогадуюся і переконаний майже на 90%, що не помиляюся в одній персоні :)

Цитата:
NarDep пише:
До вашої дискусії хотілося б додати, що хабарі беруть всі
Я би трохи поправив. Не так всі беруть хабарі, як всі зловживають тим чи іншим становищем чи ситуацією, що, великою мірою, породжує корупцію, проявом якої у т.ч. є і хабарі. Не можна казати, що хабарі беруть всі... До приклду - який хабар може взяти двірник, чи прибиральниця у школі, чи машиніст на паровозі. а от машиніст солярку чи що там може наліво справити. Отже, зловживає. Ну - це як приклад. А чому така ситуація? Та тому що кругова порука. Навіть той хто володіє інформаціює про безпосереднього корупціонера не біжить у міліцію чи у прокуратуру, бо не вірить що то не обернеться потім проти нього. Така держава, така система. Нажаль...

Цитата:
NarDep пише:
люди повинні якось та виживати...
...Нажаль - це правда. Як можна повноцінно чи хоча би неповноцінно прожити офіційну на з/п медику, держслубовцю чи пенсіонеру на пенсію? Але, знову ж таки - не може пенсонер ьрати хабарі, тому що нема звідки. В той же час він може бути десь працевлаштованими і отриимувати доходи "в конвертах". Це не хабарництво, але вже корупція. Ви згідні? Згідні, що таки не всі беруть хабарі? Ну, тобто, що трохи треба переформулювати сказане Вами?

Цитата:
Ksana пише:
Але деякі чиновники беруть десятки тисяч не гривень, а бідним вчителям всунуть шоколадку за 5 копійок ( яка їм сто років треба) і кричать потім , що дали взятку. Смішно порівнювати.
Насправді - я коментарів до тверезої думки не маю :)

Цитата:
NarDep пише:
5 копійок це не хабар
Зато ті ж неуки що самі дають потому поносять, так як би дали 5 тис.грн. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 травня 2009, 18:01 
Офлайн

З нами з: 16 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 22
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Quote NarDep пише:
ане Віталій, мені здалося, що ви знаєте свого опонента і мого клона-теску особисто... Нажаль, достовірно не знаю. Але здогадуюся і переконаний майже на 90%, що не помиляюся в одній персоні

Quote NarDep пише:
До вашої дискусії хотілося б додати, що хабарі беруть всі Я би трохи поправив. Не так всі беруть хабарі, як всі зловживають тим чи іншим становищем чи ситуацією, що, великою мірою, породжує корупцію, проявом якої у т.ч. є і хабарі. Не можна казати, що хабарі беруть всі... До приклду - який хабар може взяти двірник, чи прибиральниця у школі, чи машиніст на паровозі. а от машиніст солярку чи що там може наліво справити. Отже, зловживає. Ну - це як приклад. А чому така ситуація? Та тому що кругова порука. Навіть той хто володіє інформаціює про безпосереднього корупціонера не біжить у міліцію чи у прокуратуру, бо не вірить що то не обернеться потім проти нього. Така держава, така система. Нажаль...

Quote NarDep пише:
люди повинні якось та виживати... ...Нажаль - це правда. Як можна повноцінно чи хоча би неповноцінно прожити офіційну на з/п медику, держслубовцю чи пенсіонеру на пенсію? Але, знову ж таки - не може пенсонер ьрати хабарі, тому що нема звідки. В той же час він може бути десь працевлаштованими і отриимувати доходи "в конвертах". Це не хабарництво, але вже корупція. Ви згідні? Згідні, що таки не всі беруть хабарі? Ну, тобто, що трохи треба переформулювати сказане Вами?

Quote Ksana пише:
Але деякі чиновники беруть десятки тисяч не гривень, а бідним вчителям всунуть шоколадку за 5 копійок ( яка їм сто років треба) і кричать потім , що дали взятку. Смішно порівнювати. Насправді - я коментарів до тверезої думки не маю

Quote NarDep пише:
5 копійок це не хабар Зато ті ж неуки що самі дають потому поносять, так як би дали 5 тис.грн.


Я згоден, що не всі беруть, є яким робота не позволяє, а є й справді чесні люди. У мене є один міліціонер знайомий, начальник відділу по боротьбі з одним з видів злочинності, людина за все життя жодної взятки не взяла, живе в убогій квартирі, нічим не хизується, є й такі люди. Стосовно кругової поруки, то в Китаї давним-давно була течія даосизму, коли людям платив гроші імператор за те, що вони здавали інших людей, які вчинили щось аморальне, в тому числі й корупцію. Звичайно в цьому більше негативного, розкол суспільства, але і є щось позитивне, страх зберігся і до сьогоднішнього дня. Взяти систему освіти, там рівень корупції один з найнижчих в світі, сказати, що її не має взагалі я не можу, але там, наприклад, при вступі у навчальний заклад не має обмежень на кількість місць, там наприклад, вступає 10 000 чоловік на обрану спеціальність, і з кожним семестром по тисячі чи більше студентів відсіюється за рейтинговою системою, тобто виживають найкращі, і випускає заклад лише декількох, але найрозумніших...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 травня 2009, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
NarDep пише:
в Китаї давним-давно була течія даосизму
коли людям платив гроші імператор за те, що вони здавали інших людей, які вчинили щось аморальне, в тому числі й корупцію

Ну а тепер вони розстрілюють за хабарі, причому, не дивлячись на
недоторканість, причому прилюдно...
Правда, вони це собі можуть позволити, у них населення більше,тай приріст позитивний... :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 12 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: majestic-12 [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB