Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 13 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 00:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
На оригінальність не претендую, тому ось
Декілька банальних рядків.

Цитата:
NarDep пише:
5 копійок це не хабар
Чому? Хіба справа в кількості тугриків?
Не знаю яке майбутьє у народу, який проживає в країні Україна, але з огляду на ставлення до "подяк" у вигляді грошових сум, це майбутньє в моїй уяві виглядає так само як і сьогодення, тобто безпросвітною темрявою, що не збирається розсіюватися.

Складається враження, що хтось сильно зацікавлений в тому, щоб терпляче ставлення до хабарів залишалося незмінним якомога довше. І часом просто шокує закореніле небажання пересічних верств населення визнати, що хабарництво - надійні сходи до знищення будь-якої держави з будь-яким політичним устроєм.

Буває хочеться віддячити за винятково сумлінне ставлення до роботи, або навіть за елементарну повагу до себе (бо на фоні байдужості, а подекуди і хамства, це виглядає яка справжня чеснота.
І що тоді робити?
Я пропоную робити це за законом.
На підприємствах існує система преміювання - можна нею скористатися.
Мені краще, щоб працівник, який мене якісно обслугував, отримав премію від свого керівництва за роботу і причому офіційно, а не від мене (в кабінеті, сунувши під якісь папери) та ще й ніби за індивідуальну прихильність.
Якщо можливості для фінансового преміювання не має, тоді треба користуватися тим, що є. Нехай це буде подяка від керівництва. А, якщо про працівника надходять позитивні відгуки, на протязі певного часу, можливо його підвищать по службі.
Діяти за законом - єдиний вихід з тої колії яка нас веде до повного краху.

Смішно це читати?

Я розумію, що смішно.
А чого очікувати, якщо серед наших знайомих є такі, які навіть не можуть уявити суспільних відносин, де немає хабарництва.
Наприклад, одному знайомому зробили серйозну операцію. Він пробув в лікарні більше місяця. Так, частину ліків (біля 20%) довелося купувати самому. І все. Лікарі навіть говорити не давали про якусь подяку. Один взяв пляшку, другий - квіти і пляшку.
Коли знайомий розповів це колегам - більшість відкрито не повірили, решта промовчали.

Чи брав я хабарі?
Якщо вважати хабарем оплату понаднормової роботи, тоді брав. Це так само неприємно, як і взяти "додаткові" гроші за те, зо що отримуєш зарплатню.
Чи була можливіть не взяти?
Переважно була.
Чому всеж таки взяв?
Не хотів, щоб неправильно зрозуміли.
Шкодую?
Так.

Чи давав я хабарі?
Так давав. І знову ж таки розумію, що не має значення скільки дав: чукуляду чи чумайдан баблосів...
Міг не давати?
Переважно міг.
Чому давав?
Хотів догодити близьким.
Дуже догодив?
Хех.



Цитата:
NarDep пише:
Така в нас держава, що не може забезпечити своїх громадян належним забезпеченням, люди повинні якось та виживати...

А "нафіга"?! Нафіга виживати в цій державі та ще й таким чином?
Щоб і надалі підтримувати такий стан?
Виживати треба. І жити, в основному, треба на батьківщині. Але чи варто сприймати методи, які нам так вперто нав'язує державна система?
Нехайби переконалися, що це "не працює".

Ех, блін.

[color=blue]Слухайте, а є серед нас такі, яким "піднесена" чукуляда до роту не лізе?[/color]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 01:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
TiMoXA, ти це сам писав? :cl:

якщо дозволиш, я цей пост опублікую на kolomyya.org ... я цілком серйозно... :bc:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 01:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
exp пише:
TiMoXA, ти це сам писав?
ні, я лиш набирав :D . А писали ми всією Україною. Краще б щось хороше написали, чесслово.

Цитата:
exp пише:
якщо дозволиш, я цей пост опублікую на kolomyya.org ... я цілком серйозно...

Зараз через "Приватні повідомлення" напишу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 01:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
TiMoXA пише:
Зараз через "Приватні повідомлення" напишу.
уже боюся, даш хабаря... :cl:

TiMoXA, маєш до ранку час той пост "впорядкувати"... рано поставлю в пубілкації...

викладеш "чистий" варіант тут...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 01:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
exp пише:
даш хабаря...

скорше узьму! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 04:01 
Офлайн

З нами з: 16 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 22
Цитата:
TiMoXA пише:
Мені краще, щоб працівник, який мене якісно обслугував, отримав премію від свого керівництва за роботу і причому офіційно, а не від мене (в кабінеті, сунувши під якісь папери) та ще й ніби за індивідуальну прихильність.

і який сенс від такої подяки?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 травня 2009, 16:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 141
хабарі - це круто!!! :D То додатковий заробіток, то полегшення вирішення деяких проблем. Наприклад заплатити за екзамен, предмет якого зовсім не потрібний тому чи іншму студенту. Вчиться людина на філологічному, він обрав свій напрям діяльності, свою професію, то навіщо йому економіки чи основи медичних знань (а медики що будуть робити?)? хай живуть хабарі і полегшують людям життя!!!!
але звичайно обідно коли ти не винен, а тебе засуджують, садять в тюрягу, бо твій противник має більше бабла, погана ситуація.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 травня 2009, 18:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Тобто треба узаконити хабарі як такі що потрібні , і такі що переслідюються законом . То було би фист , крутіше за диференційні рівняння.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 червня 2009, 18:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Україна визнана найкорумпованішою країною в світі
Дата: 04-06-2009

The Epoch Times Україна ( Велика Епоха ) - міжнародний інформаційний проект: www.epochtimes.com.ua

Для світового співтовариства Україна - країна корупції та корупціонерів

Нещодавно було опубліковано звіт правозахисної компанії Transparency International, згідно з яким Україна зайняла одну з лідируючих позицій по рівню корумпованості державного апарату.

Оцінки країнам-респондентам ставились в старих добрих традиціях радянської середньої школи - за п'ятибальною системою. Тоді як оцінка «1» - найвищий бал, який свідчить про прийнятний рівень корупції в країні. Україна ж отримала «4,3» бали - це як би шкільні «2» з мінусом, інформує Глобаліст.

Серед світових «двієчників» за рівнем корупції, крім усього іншого, виступають: Боснія та Герцоговині (4,2 бали), Хорватія (4,1 бал); Камерун, Румунія і Болгарія (у всіх з «4»).

Потрібно відзначити, що заповітну одиницю не отримав ніхто, тоді як найвищий бал, і, відповідно низький рівень корупції відзначений у Сінгапурі, Данії, Фінляндії, Кувейті та Голландії - у них від 2 до 2,6 балів за думку Transparency International.

Серед інших цікавих результатів даного дослідження можна відзначити те, що кожен десятий респондент зізнався в тому, що хоча б раз давав хабар впродовж минулого року. Причому, четверо з десяти дають хабар, віддавали майже 10% свого річного доходу.

Традиційно високий рівень корупції зберігається на Близькому Сході та в Північній Африці, в "нових незалежних країнах" і в нижньому регіоні Сахари.

Повертаючись до України, не можна не згадати, що градація корумпованості установ вибудувалася наступним чином: державні установи - 28%, парламент - 25%, юстиції - 21%, бізнесі - 11%, медіа - 2%.

неефективною боротьбу української влади з корупцією вважають 73% опитаних українців, ніякої - 19% і 7% вважають її ефективною.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2009, 02:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Магніт * пише:
хабарі - це круто!!! :D То додатковий заробіток, то полегшення вирішення деяких проблем. Наприклад заплатити за екзамен, предмет якого зовсім не потрібний тому чи іншму студенту. Вчиться людина на філологічному, він обрав свій напрям діяльності, свою професію, то навіщо йому економіки чи основи медичних знань (а медики що будуть робити?)?


Ось, будь-ласка, типовий і яскравий приклад, коли заплачено баблом за "непотрібні" дисциплини.
Заплатив і потім все життя впевнений, що тобі того не треба.
Ти знаєш, Магніт *, життя то постійні задачі і екзамени, без яких здається можна було б прожити.
То може дай хабаря "за життя" тай не живи, бо життя це суцільні проблеми?
Нахрена воно взагалі потрібне?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB