Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 8 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 14:26 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
HAMBA пише:

А я давав і даю хабарі, в інститут не ходжу, бо працюю, а на сесію з конвертами


Ах ти поганець ))) Хабарі - зло!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 14:29 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
alien пише:

ЦитатаборМан написав:А це має якесь значення? Думаю ніякого.

Чисто самому приємно, що знаєш - вчився, ходив, здавав, ПЛАТшВ. А так подумаєш - є диплом, але просто куплений невідомо в кого, аж не приємно, навіть розказувати стидно. А так з гордістю можна сказати ВЧшВСЯ, ХОДшВ, НУ ПЛАТшВ а може і ні


А про те, що платив розказувати не стиднош :shock:
я в шоці, наскільки у нас в країні спотворене поняття освіта (((


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2008, 14:38 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
Іван Ярославович пише:

ДОБРОЇ НОЧІ!!!!!!!!!!!!! Я БРАВ БЕРУ І БУДУ БРАТш ХАБАРІ!!!!!!!!!!! А ВАМ ЩО СЛАБО!!!!!!!!!!!!! І ВСІ Вш ДО МЕНЕ В БТІ АБО ПРшХОДшЛш, АБО ПРшЙДЕТЕ


А Вам слабо не брати?
А то так кожен може, а от не брати....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 20:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає міліцію активніше проводити роботу з боротьби проти хабарництва у найвищих органах влади.

Про це вона заявила сьогодні у Полтаві на розширеному засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ України.

«Ви вже піднялися до того рівня, щоб зруйнувати схему хабарництва. Але я хотіла б, щоб ви піднялися ще вище», - сказала прем'єр, повідомляє УНІАН.

При цьому вона додала: «Я хочу бачити кожного хабарника в обличчя», маючи на увазі високопосадовців.[/QUOTE]як багато прийдеться облич передивитися... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 20:17 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Я хочу бачити кожного хабарника в обличчя

Ну та ясно...
Ділитися повинні всі. Юлі пальця в рот не клади! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 20:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:

При цьому вона додала: «Я хочу бачити кожного хабарника в обличчя», маючи на увазі високопосадовців.


Ага тіпа вона до тепер їх тільки з-заду бачила.І взагалі цікаво як вона собі уявляє ту боротьбу з хабарництвом , як на мене ,то так само як вона уявляла перехід армії на котракт з 1 січня 2009 року.
Чи вона думає що дасть ментам команду фас , і ті всіх хабарників у момент порвуть, У мнене враження що Юлька живе на другій планеті і життя в Україні знає лише з газет річної давності.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 жовтня 2008, 22:24 
Офлайн

З нами з: 05 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
Чи беруть хабарі в Коломийських навчальних закладах? Чи з хабарями в Коломиї покінчено? Можливо є серед Коломиян та Коломийок такі, що поділяться секретом скільки дати хабаря, щоб було і не замало і не забагатош?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 22:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
exp пише:
«Ви вже піднялися до того рівня, щоб зруйнувати схему хабарництва. Але я хотіла б, щоб ви піднялися ще вище», - сказала прем'єр, повідомляє УНІАН.

Вже і підборів таких не знаю де взяти...
Цитата:

При цьому вона додала: «Я хочу бачити кожного хабарника в обличчя», маючи на увазі високопосадовців.

і до дзеркала тепер хоч не підходь! :?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 15:13 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Хабарі з однієї сторони - добро, а здругої - зло, все залежить від ситуації, хоча мені здається що краще як що їх не буде, але ми ще заних поживемо це 100 водсотків і ще на собі відчуем їхні переваги та недоліки.
В мене ось яке питання:
Був у мене випадок, ще до того моменту як появилась обовязкове авто-страхування, як що не помиляюсь 2002, оце я молодий був болбес взяв у батька машину хоча водійських прав не мав, оце поїхав с кумпанією на диско-дриганку у Воскресінці, погепався добре, понти кинув шо на тачці приїхав, ну там під клюбом собі добряче налили за щоку і по хатам давай народ розвозити. Ну і в один прелрасний момент знов молода кров з алкоголем заграла і давай музику на всю катушку, треба ще раз понти кинути і давай від Дит.Церкви по Мазепі полечу на автостанцію, (хоч і знав що там гайці часто пасуть) а там вже додому, ну і як завжди біля Ратуші вибігає красень і починає палочку продавати, ішо продав як миленький не дивлячись що малолетка (тоб то я) пяна, без прав, і до того ж нагла бо знає що сі можна відкупитись, Тепер ситуація: добре що я якось доїхав до дому без пригод, але не дай Боже когось бим зачипив, бібіка то вже таке, але тут йдеться про здоровя і життя других людей.
Таких ситуацій як гною, коли маєш гроші відкупитись можна від усього, навіть якщо ти збив когось, покалічив, можна дати комусь на лапу, то зроблять ще того хто постраждав винним, і він може стати калікою на все життя щей без копійки. Тому продавцям і покупцям правди я думаю частіше потрібно згадувати ось такі випадки, адже яким би ти багатим не був завжди може знайтись хтось у кого грошей і звязків по більше буде.. Тому що б не ганяли бестрашно всякі там модці, знаючи що татко або мамця прийде і все що треба заплатить, потрібно плавно відмовлятись від хабарництва... Бо воно ж якраз породжує ось таких ось дурбеликів...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 15:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
TiMoXA пише:
і до дзеркала тепер хоч не підходь!


Та взагалі заборонити дзеркала в державних установах :D
А то вони там мордуються, аби випадково не побачити якогось хабарника у зеркалі :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 16 [ 160 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB