Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 5 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 13:25 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
У людей нема помітного бажання постійно брати особисту участь не у суспільному житті країни а у процесі просування "отдєльних лічностей" до корита під різними правильними гаслами, я так мислю. Рано чи пізно "лапша" обпадає. Люди втратили довіру до всіх лічностєй а справжнього лідера і патріота уже нема, останнього успішно протаранили камазом. І один з основних чинників - точка неповернення вже пройдена, в глобальному, геополітичному масштабі. Ірак чи Іран (Хусейн), Лівія, Югославія... останнім часом шось повсюду революції, повстання, опозиціонери. І ніде, після цих заворушень, нема навіть третини того добробуту, котрий був до. Варіантів не багато, 1 - влада тихенько просуває правила геополітичних замовників (все типу мирно але всюди криза, інфляція...)
2 - коли перший не проходить то нізвідки чомусь появляється опозиція, повстанці, революціонери в результаті ше гірше як в першому варіанті. і 3-й - вводяться війська з любої, висосаної з пальця, причини. Результат - повний розвал всього. Отаке вісілє любі друзі, то-во, хлопчики і дівчатка


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 14:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
Бодя написав:
У людей нема помітного бажання постійно брати особисту участь не у суспільному житті країни а у процесі просування "отдєльних лічностей" до корита під різними правильними гаслами, я так мислю. Рано чи пізно "лапша" обпадає. Люди втратили довіру до всіх лічностєй а справжнього лідера і патріота уже нема, останнього успішно протаранили камазом. І один з основних чинників - точка неповернення вже пройдена, в глобальному, геополітичному масштабі. Ірак чи Іран (Хусейн), Лівія, Югославія... останнім часом шось повсюду революції, повстання, опозиціонери. І ніде, після цих заворушень, нема навіть третини того добробуту, котрий був до. Варіантів не багато, 1 - влада тихенько просуває правила геополітичних замовників (все типу мирно але всюди криза, інфляція...)
2 - коли перший не проходить то нізвідки чомусь появляється опозиція, повстанці, революціонери в результаті ше гірше як в першому варіанті. і 3-й - вводяться війська з любої, висосаної з пальця, причини. Результат - повний розвал всього. Отаке вісілє любі друзі, то-во, хлопчики і дівчатка


це все світова змова і жидо-масони, а ще москалі, мусульмани, негри та інші інородці :-D коротше, крокодил не водиться й не росте кокос. виходу з жопи немає, а якщо є, то він теоретично комусь вигідний і мали ми в носі щось робити і не будемо вестися на спроби витягти нас з жопи (воно ж вигідне світовим змовникам і жидо-масонам :) ). головне, щоб в даний момент нам ніхто не перешкоджав пускати бульки, коли сидимо по вуха у гівні :-D

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 14:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
nachtigall, шото ти гониш...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
collagen написав:
nachtigall, шото ти гониш...


ні, я цілком серйозно :) особливо про крокодила і кокоси :-D

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 21:53 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Отак, цілком сірозно, і керуют керманичі.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 22:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
Бодя написав:
Отак, цілком сірозно, і керуют керманичі.


канєшно, а шо їм роботи, поки народ соплі жує, переймаючись світовою змовою, жидо-масонами і перспективою китайської окупації ? :)

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Шо за страна - ця Україна ?!
я ж казав ,шо з весноу буде весело )
вижу шо не то шо тут ,а ы там ,ы сям ---- недобазаришся ны з ким ,істєрія ля чи шо ,,,
прападі ано пропадом !


Востаннє редагувалось митя грихльов в 02 березня 2012, 12:11, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2012, 00:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
митя грихльов написав:
,на котрій діють - такі примітивні закони !!!!


ну якщо це мож так назвати.
закони джунглів більш гуманні і справедливі. :yes:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2012, 01:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
митя грихльов написав:
Ми вміємо все ,окрім - РАЗОМ !
:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2012, 10:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
митя грихльов написав:
Шо за страна - ця Україна ?!
Схотів відкрити "СВОЮ СПРАВУ" ,- пішов до чела ,він порахував ,пішов до другого - цей почав закон читати ,ііііі і іі і і іі і і і і і і і ....кароче ,як завжди ---- "ОГО!!!!" ,каже - ,та це піпєц марудна справа буде; пішов до іншого знатока ,башлянув ,а цей ше складніше намалював картину . Я розсміявся ,- ось так - ХАААААХАХАХАХАХАХА))))))))) !!!!
Проблема ,не в грошах на справу ,проблема в тому ,що поки я зроблю перший бюрократичний забіг по кабінетах ,то :
- мене знецінять ,а потім самі таке зроблять ;
- башляти тре буде не одному , а цілим сімям - котрі сидять в потрібних і різних кабінетах ------- бабла не стане ..;
- тре буде ше бабла на ПСИХОтерапію ,щоб в адекваті дивитись на це блядство ,і не хапатись за рукоятку ... ;
Кароче не БУДУ я підприємцем В цій страні Украинє......!!!!!
Краще потрачу гроші на психотерапію , і не буду платити податок за воздух в режимі "садомазефака" !
Товариші кажуть---- а шо будеш робити ???!!! Продаш нерухомість поїдеш до Ізраїлю ,в Германію ......???? В котру школу піде твій син ???
Ні ,і ще раз ні ---- ТІКАТИ ПІЗНО , ЗНАЮ ,ЩО БЕЗ МЕНЕ ТАМ БУДЕ КРАЩЕ !
Буду ТУТ поки не побачу тих змін, до котрих докладусь сам ,може буде за приклад іншим ! Ми вміємо все ,окрім - РАЗОМ !
1 життя !!!
Ти читаєш і маєш свою думку , і я маю свою думку !
Ти ідеш своєю дорогою ,а я своєю !
Зверни увагу ,що наші дороги різні ,але на одній тереторії ,на котрій діють - такі примітивні закони !!!!
Ні я ,ні ти - не вміємо відстоювати ,створювати , ці ,свої ЗАКОНИ ,по яким нам всім жити ТУТ !

МОЯ ДОРОГА НЕ НОВА ------ "В СІМЇ НОВІЙ ,ВОЛЬНІЙ - ПОЧНЕТЬСЯ ЖИТТЯ , І ЦЕЙ ПРИКЛАД НЕ НОВИЙ ,ВІН ПРОСТО ЕФЕКТИВНИЙ " !!!


оце діло. і без хлопської філософії про світову змову :)

Ми ступаєм до бою нового
Не за царство тиранiв, царiв,
Не за церков, попiв, анi бога,
Нi за панство неситих панiв.

Треба твердо нам в бою стояти,
Не лякаться, що впав перший ряд,
Хоч по трупах наперед ступати,
Нi на крок не вертатися взад.

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB