Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 4 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2011, 22:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
висновок ще не скоро буде... :sorry:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2011, 21:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
ВИСНОВОК ? Якось недоречно робити висновок одноосібно . Це справа тогож гурту , у якого виникла , назріла , та просто далі так неможливо вже - це має бути загальнонаціональною думкою , яка матеріалізувалася в дію . А покищо ми :dash: , і ніхто нас навіть нехоче чути не те щоб вислухати .
ВИСНОВОК - .......... може є у когось ідеї ? Щоб нас всіх могло без винятку об*єднати проти :dash: такий універсальний :work: .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2011, 21:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
expirios написав:
Щоб нас всіх могло без винятку об*єднати проти

а чи варто об'єднуватися проти
це ні до чого не приведе.
треба об'єднуватися за. .... а от далі проблема сформулювати .. задля чого

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2011, 21:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
Так і основне щоб це не було простим і банальним гаслом від яких у всіх вже оскомина на зубах .Іноді досить одного слова , тому що йго всі знали і чекали .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 09 жовтня 2011, 14:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 червня 2011, 20:06
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Alisa Govard
Хто вибирає ці кроки втанці життя ,хто зводить нас з розуму , хто ж це ????
Хто той , що робить з нами ці речі ?
Хто керує монстрами ,що вбивають нас і в той же час створює речі ,які ніколи невмирають
Хто вчить нас сміху, страху,всім почуттям нашого життя ?
Хто вирішує чому ми живемо і заради чого помираємо ?
Хто змінює нас і хто тримає ключ до нашої свободи-------Це ТИ!!!!!
У тебе є все для того щоб цим всім керувати-а тепер вирішуй
http://webtour.org.ua/Rozvagi/q.html


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2011, 13:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Луценко назвав ключову проблему "безхребетної" України
У людей не має помітного бажання постійно брати особисту участь у суспільному житті країни...
нема... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 23 січня 2012, 22:37 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2012, 17:49
Повідомлення: 28
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Кирилл Козаченко
Головна проблема, що не було у нас ще Національної ідеї, чи просто не дали нам її...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2012, 13:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
Оксана Забужко: Мене непокоять морди при владі, але ще більше – непритомність нації

Коли ми домовилися про інтерв’ю, пані Забужко запросила до себе додому. Її сталінка виглядає доволі скромно, видно, що письменниця за речами не ганяється. Єдине, чому вона приділяє велику увагу, – це книжки. Ними заставлені коридор, кімнати… Ми всідаємося на кухні, пані Оксана спритно готує чай…

ШКОДА, ЩО ВИННИЧУК У 60 РОКІВ ПРОСЛАВИВСЯ ТАКИМ ВІРШИКОМ

Пані Оксано, чи справедливо, на вашу думку, присудили цьогорічну Шевченківську премію Мідянці та Рутківському?

Це дуже гарні автори! При всьому моєму принциповому несприйнятті Шевченківської премії як успадкованого від УРСР державного інституту мушу визнати, що вперше за багато років рішення Шевченківського комітету не викликає жодних сумнівів, підозр у корупції, нечистих намірах, закулісних іграх тощо. З чим нас усіх і вітаю – і лауреатів також.

Хай це фінансово й не бозна-яка винагорода, але їм її не соромно буде прийняти, – а публіка бодай у такий спосіб почує імена, варті ширшого визнання, ніж вони мали досі. І – є надія – прочитає їхні книжки.

Хоча письменник – не державний чиновник, найбільш авторитетні мистецькі премії у вільній країні мають бути незалежними від держави!

В інформпросторі зараз набув поширення вірш Юрія Винничука «Убий пі…са». На вашу думку, так етично висловлюватися щодо сьогоднішньої влади?

Я не бачу особливої різниці між цим віршем і відомою футбольною кричалкою «Спасибо жителям Донбасса…»

Яка мотивація була в тих, хто наслав міліцію на Винничука, не знаю, але цим вони знову порушили цю саму тему… І якщо в Януковича такі друзі, то й ворогів не треба. Тепер уже справді весь Інтернет це читає, і воно міцно утвердиться в суспільній свідомості.

А щодо самого вірша… Знаєте, мені навіть дещо шкода Винничука, тому що в нього є направду гарні твори, є прекрасні оповідання (дуже люблю його ранні оповідання), він чимало доброго зробив для популяризації нашої забутої культурної спадщини, – і в результаті в шістдесят років отримати всенародне визнання як автор віршика, що його міг би написати будь-який шістнадцятирічний блогер…

Тобто мені за нього як за письменника трохи прикро.

А чи взагалі має бути межа у висловлюваннях щодо цієї влади, адже регіонали страшенно ними обурюються, особливо коли щось кажуть про їхнього президента?..

Нехай подивляться, що говорять про президентів у «старих» демократіях – причому далеко не тільки маргінальна преса й маргінальні тусовки. Президентів, перепрошую, відмінюють у всіх сімох відмінках, це невід’ємна частина політичного дискурсу. Просто в нас низький рівень суспільної культури взагалі й політичної – зокрема. Зріла політична культура передбачає чітку диференціацію між президентом як інституцією («вибір мого народу») – і президентом як особою, котра цю вакансію «інституції» заповняє.

Суспільство визнало, що Янукович – законно обраний президент, хоч як це нам може не подобатися, – а далі вже даруйте: назвався грибом – лізь у кошіль! І «межа» тут визначається виключно рівнем загальної культури. Порівняйте, наприклад, написи «Спасибо жителям Донбасса …» з футболками, які в ходу в західних демократіях: «Перепрошую, що мій президент ідіот, я за нього не голосував». Відчули різницю? Таку футболку справді залюбки одягне кожен, хто вважає, що чинний президент не відповідає своїй посаді.

А щодо того, у які форми це виливається в Україні… Знаєте, є таке російське прислів’я: «нечего на зеркало пенять, коли рожа крива».

Тобто на адресу сьогоднішньої влади можна допускати собі будь-які висловлювання?

Яка влада, таке й суспільство, – і навпаки. І смішно, коли влада ставить якісь вимоги суспільству, бо це дзеркала, які стоять одне навпроти одного.

ЧИ Є У ВЛАДІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ? ПОСЛУХАЙТЕ ЧЕЧЕТОВА ЧИ БОЛДИРЄВА

Харківський губернатор Добкін у своїй публікації риторично запитує, чи «замислювалися ви, скільки шкоди для майбутньої країни завдає інтелігент, який шипить з ненавистю до влади»…

Скажу без іронії, мене зворушує ця трепетна, просто-таки підліткова ранимість нинішньої влади. Ну, принаймні вони відчувають, що залежні від громадської думки, – але замість того, аби змінюватися самим і поправляти ситуацію реальними ділами, діють старими радянськими методами: «тащить и не пущать». Гадаю, цей пан Добкін (це ж той, що «текст по-дебильному написан»?) навряд чи всерйоз задумувався над тим, скільки шкоди країні завдає він сам. Тож краще б уже зайвий раз не підставлявся. .... далі тут ..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2012, 15:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
звідти же

Цитата:
Чи дивитеся ви телевізор?

Дуже рідко – і не довше 5-10 хвилин. Я на кожній зустрічі з читачами тупо повторюю, як мантру: якщо хочете зберегти душевне здоров’я – якомога менше дивіться телевізор, бо це «гнійне затруєння тонких матерій», просто атака «ноосферного сміття» на вашу свідомість і підсвідомість. Натомість якомога більше спілкуйтеся з дітьми, гуляйте на природі, дивіться на небо, слухайте гарну музику й читайте хороші книжки. І побачите, що світ зовсім інший і набагато мудріше й добріше влаштований, ніж вас щодня стараються переконати!


:coffe: :good:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2012, 12:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
exp написав:
Цитата:
Луценко назвав ключову проблему "безхребетної" України
У людей не має помітного бажання постійно брати особисту участь у суспільному житті країни...
нема... :coffe:

:bomb: !!!! ЯКШО Б ЦІ ЛЮДИ ХОЧА Б ЦЕ ПОЧУЛИ І УСВІДОМИЛИ


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB