Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 6 з 8 [ 78 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2010, 13:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 16
Я думаю що треба почати з наведення елементарного порядку. Заасфальтувати вулицi i не тiльки в центрi, упорядкувати тротуари,
- на це напевне грощi видiляються - треба лише громадський контроль. Те ж саме з прибиранням смiття. Та ще кожен може прибрати смiття бiля свого дома спочатку.
А потiм вже думати глобально. I ще , без промисловистi мiсто без шансiв на розвиток. Що робити? Засунути в одне мiсце свiй мiстечковий нацiоналiзм i шукати на сходi Украiни чи в Росii пiдприемства щоб вiдкрити якiсь фiлii або сумiжни виробництва у нашому мiстi. На заходi ми нiкому не потрiбнi. Що до комунiкацiй, то ми маемо непоганий залiзничний вузол.
I ще дивно, чому не розвивати мебльовк виробництво? Лic поруч, cпецiалicти , а бiзнес далI мiсць харчування, магазинiв i аптек далi не iде.
P.S. Не був у мiстi 20 рокiв, жив у США. Дуже боляче за мicто.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2010, 15:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
anatoly49 написав:
Я думаю що треба почати з наведення елементарного порядку. Заасфальтувати вулицi i не тiльки в центрi, упорядкувати тротуари,
- на це напевне грощi видiляються - треба лише громадський контроль. Те ж саме з прибиранням смiття. Та ще кожен може прибрати смiття бiля свого дома спочатку.
А потiм вже думати глобально. I ще , без промисловистi мiсто без шансiв на розвиток. Що робити? Засунути в одне мiсце свiй мiстечковий нацiоналiзм i шукати на сходi Украiни чи в Росii пiдприемства щоб вiдкрити якiсь фiлii або сумiжни виробництва у нашому мiстi. На заходi ми нiкому не потрiбнi. Що до комунiкацiй, то ми маемо непоганий залiзничний вузол.
I ще дивно, чому не розвивати мебльовк виробництво? Лic поруч, cпецiалicти , а бiзнес далI мiсць харчування, магазинiв i аптек далi не iде.
P.S. Не був у мiстi 20 рокiв, жив у США. Дуже боляче за мicто.


замітно, що вас тут 20 років не було. чого вартує фраза "на це напевне грощi видiляються"

напевно виділяються, лиш питання скільки і куди.

"вiдкрити якiсь фiлii або сумiжни виробництва у нашому мiстi." - кому воно треба це виробництво, якщо Китай усе штампує і то дешевше як би робити це тут. :)

а до чого тут націоналізм я взагалі не зрозумів. :)

таке враження що Даллас знаходиться десь на іншій планеті.

анекдот.
летять Ватсон з Холмсом на повітряній кулі. Заблудилися. Бачуть чоловік внизу. Питають - ми де?. Той відповідає - на повітряній кулі.
Холмс Ватсону - цей чоловік є математик.
- Як ви здогадалися
- по перше він дав абсолютно точну відповідь, по друге вона нафіг нікому не потрібна.

Так і тут - все що ви пишете має місце бути, тільки який сенс від написаного - сказти важко.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2010, 22:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 16
кому воно треба це виробництво, якщо Китай усе штампує і то дешевше як би робити це тут.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Якщо все виробництво в Китаi то с з чого живуть европейскI краiни? Хто заважаe виробляти меблi i тому подiбне? Чи збирати коипьютери , мопеди чи авто?
Тим паче Коломия досить великий залiзничний вузол. А пиво? Чому не стало Коломийського? Чи молоко? З Китаю везуть?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 20 листопада 2010, 22:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
для розвитку економіки міста необхідно розвивати та підтримувати 5 видів людської діяльності :1.тілесний вид- будівництво, реставрація.....,спорт. медицина....2.емоційний вид-сприяти розвитку позитивного мислення населення,зруйнувати табу на теми кохання.секс ,та озвучення власних відчуттів...3.раціональна діяльність- розвиток,створення,підтримка групової діяльності ....4.соціальна-чітка соціограма відносин +чіка соціальна установка...5.духо вний вид діяльності-2020 слово коломия може звучати по різному маючи чітку форму та динаміку розвитку...... :secret:
а проблеми очевидні-низкий рівень усвідомлення своєї власної деформованості у 5 видах діяльності,та особливо емоційна чертвість у стосунках...високий рівень соматизації відчуттів....
"не так важливо те ,ким ти є,а те ,що ти з цим робиш..."
більше та краще є тут і тепер....
"...і якщо ми зустрінемось,то це прекрасно! а якщо ні ,то цьому неможливо зарадити...."


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 20 листопада 2010, 22:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Марія Ткачук написав:
БорМан написав:
Ну і куди їх мож вносити?

Ми провели перше початкове засідання про економіку, зараз ми збираємо інші думки через інтернет, через пресу та через особисте спілкування, опісля буде проведено підсумкове засідання по цій тематиці на якому ми можемо обговорити висказані Вами запитання.
Тематика економіки є початковою і буде обговорюватися близько двох місяців. Окрім економіки у проекті "Коломия-2020" передбачено іще вісім тематик для обговорення. В цілому обговорення буде тривати біля року. Тематики можуть моделюватися, змінюватися, чи проводитися повторно.

;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 20 листопада 2010, 23:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
митя грихльов, що... заінтиригували :?: ;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2010, 17:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
ні :(
Якою буде Коломия у 2020 році?-знає сам Бог :D ,тема цікава,але видно чітку пробдематику-відсутність відповідальних осіб та груп,за розвиток даної теми.
М.Ткачук на власному оптимізмі не вигребе..... далі буде....


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2010, 17:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
та це ясно, що сама М.Ткачук не вигребе... але не ясно куди кому бігти :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2010, 22:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
exp написав:
та це ясно, що сама М.Ткачук не вигребе... але не ясно куди кому бігти :)


після нового року розберемося кому куда бігти. :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Якою буде Коломия у 2020 році?
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2010, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
після нового року розберемося кому куда бігти
наразі не дуже віриться в то, що розберемся :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 8 [ 78 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB