Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 1 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 24 травня 2014, 22:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Давно збирався зліпити таку тему.
У мене й була вже така на форумі Талліна, але нині й форуму того вже нема. І цилки, і документи - як казала Тюля - "Всьо пропало!..".

  • росіянин - москаль
  • українець - хохол
  • єврей - жид
  • американець - піндос
  • поляк - лях
і т.д.

Кожен день зустрічаємось з такою термінологією і мало хто може пояснити що воно означає.
А між тим, то досить нагальні питання.
Просто тому, що то чуєш кожен день! /путин: двух евреев и одного хохла/
Може здатись, що про це вже стільки сказано, аж нема вже що ні додати, ні відняти.
Ага... Якби-то!..
Упевнений, я зумію ще відкрити вам пару-трійку "америк"!

Цю темку трудно пришити до якоїсь конкретної гілки.
Вона не має якоїсь певної направленості. Тут є і політика, і історія, і соціологія, і лінгвістика і якого дідька тільки тут нема!..
Як кажуть на "матушках-расєях": "Здесь присутствуют даже основы гинекологии".
А тому най буде в "теревенях".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 25 травня 2014, 23:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ну то починай :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 26 травня 2014, 12:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
БорМан написав:
ну то починай :)

Ага, вже два дни пройшло, а так і не пойнятно про шо то воно буде...
:popcorm1:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 26 травня 2014, 12:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
myrko написав:
БорМан написав:
ну то починай :)

Ага, вже два дни пройшло, а так і не пойнятно про шо то воно буде...
:popcorm1:


Не переживайте! Це до-о-овга тема!
Вистарчить на десяток "кандидатських" і пару-трійку "дохтирських"... ;)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 26 травня 2014, 22:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
yanychar написав:
... і пару-трійку "дохтирських"... ;)

Якщо ти про цю дохтирську, то до неї ше тра леда бурачанки і квасний огирок.

Зображення

:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 28 травня 2014, 23:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Бігме, не знати з чого зачинати!..
Зачнемо... з середини!

Усі уже знають, що термін "русский" на відміну від інших національностей являється прикметником (рос. - имя прилагательное). На цей рахунок вже є маса байок, анекдотів, приколів і т.п.
Але, якщо пірнути в лінгвістику і розглянути іншомовні переклади терміну "росіянин" (рос. - "россиянин"), то виявиться купа досить дивних фактів.

Наприклад, в декотрих мовах "русский" і "россиянин" пишеться і читається абсолютно однаково: в українській (росіянин), англійській (Russian), болгарській (руски), боснійській (ruski), в'єтнамській (Nga), вірменській (ռուսերեն). А в інших - по різному. Маєте бажання - поклацайте "Перекладач Google".
Відпочактку ясно, що "россияне" - то загальний склад жителів, що населяють Росію. А "русские" - етнос, "історично сформована на визначеній території стійка сукупність людей, що має єдину мову, загальні риси й стабільні особливості культури і психологі".
Можна довго про це балакати! Ліпше я представлю вам типових "россиян":
І.П. Котляревський, Т.Г. Шевченко, М.С. Грушевський, П.П. Скоропадський, С.В. Петлюра, М.І. Міхновський, Д.І. Донцов... довго рахувати!
Між іншим Шевченко й Скоропадський служили в російській армії. І, відповідно, давали присягу.
А у Д.Донцова, засновника теорії українського інтегрального націоналізму, хтось із батьків був "русский" (дані не збереглись).
До речі, Л.Д. Троцький (Бронштейн) і Л.М.Каганович (не тре шкіритись!) - теж росіяни.
Я привів цей перелік виключно тільки за приналежністю до державного формування на момент народження.

Колись-то я вже тут писав, що у мене (і моїх земляків-ровесників +/- 10-15 років) бабусі-дідусі - "австрійці"!.. І навіть не громадяни, а піддані.
А батьки - поляки. За громадянством.
А ми самі - "савєцкіє".
І при всьому тому усі ці три (у)родіни міль з'їла.
(в Росії на тебе дивляться як на пришельця...)


Тому-то, коли тут появляється якийсь панок Сіслов (Syslov), викладає бочку квасних огірків і заявляє: "Американці молодці. Довели ненависть українців до росіян до межі", може викликати тільки гомеричний регіт...

/це не все! навіть до середини ще дуже далеко!/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 01 червня 2014, 21:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
продовження
О-о-ох, як далеко до "середини"!..

Поки що розбираємось тільки з "росіянами".
Як бачите, "россиян" в рази більше аніж "русских", і в десятки-сотні разів більше як "москалів".

Спробуємо розглянути конкретні особистості через шкалу "россиянин-русский-москаль".
С.А. Бандера (Є.М. Коновалець, Я.С. Стецько, Р.Й. Шухевич, В.С. Кук і багато-багато інших). Любого пересічного в Росії (та й не тільки!) досить спитати: "Кто такой Ба(е)ндера?!". Інших тут просто не знають.
Тут же відповідь: ".., .., .., изменник!".
Ага... зараз... Зображення
Степан Андрійович (а також всі, і не тільки всі перечислені!) ніколи не був "ґражданіном ссср", ніколи не служив в "красной", чи ще якійсь совіцькій армії, і, тим більше, ніколи й нікому не давав ніяких "прісяґ"! Про якийсь там совєцький "пачпорт" не може бути й бесіди!!! (до речі, про "пачпорт" окрема бесіда!)
Залишилось тільки вгадати, як же він умудрився так хитро і нагло "ізмєніть" якійсь там кацапській "(у)родіні"?!.. :D

Мені можуть заперечити.
А як же Шухевич?!..
Зображення

Формат відео : youtube.com

Он же він у формі "савєцкава палковніка". Мусив же він мати якесь "афіцерскає удаставєрєніє"!
Бігме, мусив!..
Зображення і не тільки він...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 20 серпня 2014, 14:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
короткий відступ

1996 рік. У Вологодській обл. губернатором є такий собі Подгорнов, Николай Михайлович
Часи були не легкі. Вологодскій обл. виділили якісь там гроші на закупку зерна для випічки хліба. Одним словом Подгорнов тоті грошики той-во... і в 1996 його зняли й посадили на 7 років.
Розуміється, що то все супроводжувалось чисельними комісіями з Москви.


Це все був вступ.
А тепер, власне, фабула.
Якось то, на той час (я тоді жив у тещі), мені попалась у руки місцева обласна газета "Красный Север" (таке саме як у нас "Прикарпатська правда"). Перечитав передовицю, само собою, про "хлебное дело". В статті постійно: "понаехали к нам московиты", "житья не стало от московитов" - це про московські комісії...
Тут я зачинаю реготати. І теща, і тесть, і кіт Барсік дивляться на мене як на придурка: "Чего так обрадовался?!"
Кажу: "Да тут все про московитов!"
- Ну да, московиты уже второй месяц сюда шастают! - на повному серйозі.
- Дак, а Вологда - разве не московиты?! - мої мОзги уже скриплять.
Всі (і кіт Барсік!) дивляться на мене як на малу дитину: "Нет! Мы - вОлОгОдские!!!". І все це на повному, абсолютному серйозі! Зображення
Шлюс! Мої мОзги тріснули.
Отак ламаються стереотипи...Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2015, 08:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
yanychar написав:
...
  • росіянин - москаль
  • українець - хохол
  • єврей - жид
  • американець - піндос
  • поляк - лях
...



Ну-у-у... а німець, певно... нацист?.. :?

"Письмецо одной девушки из Германии подруге в Расею. Вернее, отрывок.
Пунктуация, орфография и остальные нехитрые обороты автора сохранены без изменения. Далее от лица автора.

… Иду, значит, шоппингую, смотрю: на обочине ёжик лежит. Не клубочком, а навзничь, и лапками кверху. И мордочка вся в кровище: машиной, наверное, сбило. Тут в пригородах кого только не давят! Ежи, лисы, змеи… иногда даже косули попадаются. Мне чего-то жалко его стало: завернула в газету, принесла домой. Звоню Гельмуту, спрашиваю, что делать? Он мне: отнеси в больницу, там ветеринарное отделение есть. Ладно, несу.
Зашла в кабинет. Встречает какой-то Айболит перекачанный: за два метра ростом, из халата две простыни сшить можно. Вас ист лось?! — спрашивает. Вот уж, думаю, точно: лось. И прикинь: забыла, как по-немецки ёж. Потом уже в словаре посмотрела. Ну, сую ему бедолагу: мол, такое шайсе приключилось, кранкен животинка, лечи, давай. Назвался лосем — люби ёжиков…
Так он по жизни Айболитом оказался: рожа перекосилась, чуть не плачет бедняжка. Тампонами протёр, чуть ли не облизал и укол засандалил. Блин, думаю, мало ёжику своих иголок. И понёс в операционную. Подождите, говорит, около часа.
Ну, уходить как-то стремно — жду. Часа через полтора выползает этот лось.
Табло скорбное, как будто у меня тут родственник загибается.
И вещает: мол, как хорошо, что вы вовремя принесли бедное существо!
Травма-де, очень тяжёлая: жить будет, но инвалидом останется… Сейчас, либе фройляйн, его забирать и даже навещать нельзя: ломняк после наркоза.
Я от такой заботы тихо охреневаю. А тут начинается полный ам энде. Айболит продолжает: Пару дней пациенту (nоtа bеnе: ёжику!) придётся полежать в отделении реанимации (для ёжиков, н/// х!!!), а потом сможете его забирать. У меня, наверное, на лице было написано: А на хрена мне дома ёжик-инвалид…

Он спохватывается: Но, может быть, это для вас обременительно и чересчур ответственно (ё-мое!!!). Тогда вы можете оформить животное в приют (б///я!!!). Если же все-таки вы решите приютить его, понадобятся некоторые бюрократические формальности…
Понимаю, что ржать нельзя: немец грустный, как на похоронах фюрера. Гашу лыбу и спрашиваю: — Договор об опеке (над ёжиком, е///т!!!)? — отвечает, а также характеристику из магистрата. Я уже еле сдерживаюсь, чтобы не закатиться., — спрашиваю. Этот зоофил на полном серьёзе отвечает: — Нет, характеристика в отношении вашей семьи, фройляйн.
В документе должны содержаться сведения о том, не обвинялись ли вы или члены вашей семье в насилии над животными (изо всех сил гоню из головы образ Гельмута, грубо сожительствующего с ёжиком!). Кроме того, магистрат должен подтвердить, имеете ли вы материальные и жилищные условия достаточные для опеки над животным (не слишком ли мы бедны для ёжика, с///ка!!!). У меня, блин, ещё сил хватило сказать: мол, я посоветуюсь с близкими, прежде чем пойти на такой ответственный шаг, как усыновление ёжика. И прашиваю: сколько я должна за операцию? Ответ меня додавил.
«О, нет, -говорит, -вы ничего не должны! У нас действует федеральная программа по спасению животных, пострадавших от людей». И дальше — зацени: «Наоборот, вы получите премию в сумме ста евро за своевременное обращение к нам. Вам отправят деньги почтовым переводом (… восемь, девять — аут!!!).
Мы благодарны за вашу доброту. Данке шен, гуторехциг фройляйн, ауфвидерзейн!» В общем, домой шла в полном угаре, смеяться уже сил не было.

А потом чего-то грустно стало: вспомнила нашу больничку, когда тётка лежала после инфаркта. Как еду таскала три раза в день, белье, посуду; умоляла, чтобы осмотрели и хоть зелёнкой помазали…

В итоге родилась такая максима: «Лучше быть ёжиком в Германии, чем человеком в России».

«Лучше быть ёжиком в Германии, чем человеком в России»



Нема слів. Одні "мєждомєтія"... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Хто ж є who?!..
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2015, 12:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
yanychar написав:
Нема слів. Одні "мєждомєтія"... Зображення

Нічо, нічо, там тепер буде ціла купа отих-во йожиків, ті там раз-два наведут порєдок...

Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB