Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2159 з 2161 [ 21607 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 2156, 2157, 2158, 2159, 2160, 2161  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 23 квітня 2020, 12:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
Ади. Ну що вже так зле

Навіть гірше, ніж мож собі уявити, але то занадто довга тема, краще поговоримо про шось инче...
SPY написав:
В машинах все частіше лейбли якихось хармон-кардонів, джібіелів.

От доречі, шильдик на панелі - нинішнього часу майже ні про що не говорить. Майже всі бренди або перенесли виробництво в Китай, або були викуплені тими ж китайцями: "B&W", "Tannoy" і багато, багато інших; у мене самого стоїть китайський програвач з надписом "Lenco" (була колись така відома швейцарська фірма). Або візьмемо нашу улюблену справу: як на мене - найбільший лохотрон останнього десятиліття - Hasselblad X1D - камера реальних пацанов, середній формат, мейдін швейден, всі діла 8-) , а насправді така собі тьотя соня А6000 на стероїдах, самі понти :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2020, 13:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
О. я давно сюди не заглядав - а тут є житє.

в карантинах нема чим занятися - народ підтягнувся :-D

цьому карантину ледве місяць - а таке враження що вже пів року пройшло. щось воно мене замахує таке життя

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2020, 10:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
всім добридень .... як би цюцюрка так довго стояла як робото то нащо би та робота була потрібна ??

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2020, 13:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
БорМан написав:
цьому карантину ледве місяць - а таке враження що вже пів року пройшло. щось воно мене замахує таке життя

Як сказав Джеремі Кларксон (той британець, що тестує автівки) , я не хочу жити в такому світі.

а тут ще знаменитіші британці
Формат відео : youtube.com

дідам по вісімдесєтці, а ще зажиґают 8-)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2020, 03:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
БорМан написав:
цьому карантину ледве місяць - а таке враження що вже пів року пройшло. щось воно мене замахує таке життя

А мене навпаки тішить. Всі тримають дистанію, не напрягають. Далі зайнятий, але з'явився час до різних справ, які закинулись у довгий ящик. Я б так жив і далі :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2020, 12:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
SPY написав:
БорМан написав:
цьому карантину ледве місяць - а таке враження що вже пів року пройшло. щось воно мене замахує таке життя

А мене навпаки тішить. Всі тримають дистанію, не напрягають. Далі зайнятий, але з'явився час до різних справ, які закинулись у довгий ящик. Я б так жив і далі :-D


Мене дещо напрягає ремоутний режим роботи. Таки набагато простіше вирішити питання в офісі:-)

Не знаю як там у закордонах, але тут зупинено увесь громадський транспорт. Я от тримаю квартиру у Львові і у мене там залишиися усі весняно літні речі. Забрати я їх не можу - бо хрен ти чим до Львова доберешся. Так само не можу звільнити квартиру - бо знову же нема як вивезти свої речі. Навіть коли той каранти послаблять , що мож буде вернутися в офіс - я туди не доберусь - громадський транспорт запустять хрен зна коли.
Наші дебіли в уряді написали якись план виходу з карантину де не вказано ніяких чітких критеріїв переходу від етапу до етапу. На котрімось там етапі є в планах запуск транспорту в межах області - але знаючи як талановито у нас то вміють робити - я утримаюсь від користування тим транспортом.
Наразі єдиний вихід, який я бачу - це завести свій автотранспорт, тим більш шо бензин соляра дешевіють. Раніше я не горів бажанням заводити свій транспорт - якось звик обходитися громадським. А ось тепер це скінчилося і схоже надовго.
Зараз сиджу і вибираю щось таке аби їздило і влізалося в бюджет.

Прийшло усвідомлення того що наша реальність змінилася, і вже назавжди. Відповідно проходить переоцінка цінностей.

Тримайтеся купи, будьте здорові і не забувайте регулярно проводити дезинфекцію :vodka:

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2020, 17:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
нині вийшов на роботу .... непривично ...доречі громадський транспорт тут не зупиняли , все їздить

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2020, 20:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
БорМан написав:
Не знаю як там у закордонах

Громадський транспорт тут призупинений частково. Тай заборони носять скорше рекомендаційний характер (ще ні разу не бачив, аби поліцайт когось оштрафував за неносіння маски; хоча кажут, що на румунах, чи сербах з цим канкрєтна шуга). Працюємо он-лайн. :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2020, 22:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Капітан написав:
нині вийшов на роботу .... непривично ...доречі громадський транспорт тут не зупиняли , все їздить


наші дебіли зупинили все. у Львові міський танспорт їздить, може не весь, але є. Міжміський і приміський транспорт закрили наглухо. і пох що люди, які ще мали якусь роботу, до неї добратись не можуть. десь читав що народ штурмом бере базари і починає роботу. скінчиться тим, що пошлють їх нахер з їхнім карантином і будуть працювати. головний бабуїн і його команда слуг скачуть як мавпи ,чують що втрачають контроль, а що робити не знають. бо думати їм нічим.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2020, 15:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
тут штрафуют мусора , не за відсутність маски , а за безпричинне ходіння і так придумують ... зробив висновок - мусара всюди одинакові

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2159 з 2161 [ 21607 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 2156, 2157, 2158, 2159, 2160, 2161  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB