Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2158 з 2161 [ 21607 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 2155, 2156, 2157, 2158, 2159, 2160, 2161  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 18 квітня 2020, 21:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
всім ще тут сущим привіт !!! я вже і забув за тут , мені Бодя нагадав :oops: добре , ріхтуйте кошики

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2020, 10:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Христос Воскрес !!! ковбаси точите ?! :)

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2020, 18:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Капітан написав:
Христос Воскрес !!!
Воістину воскрес!

Капітан написав:
ковбаси точите ?! :)

Та, відав, у всіх по-різному буває: хто ще точит, а хто вже й стругає... :pardon:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 21 квітня 2020, 10:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
:lol: :lol:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 22 квітня 2020, 04:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
Невже знайшов :shock: , чи як кажуть, важливий не результат, а сам процес пошуку? :?:

Ну певного успіху таки добився. Процес він важливий, без сумніву, але кому потрібна робота над собою, в котрій нема хоча б малюсінького результату?! 8-)

myrko написав:
На мою думку, всі оті теми усскоязичних рекламоботів, на зразок: "Де купити нікому непотрібну хрєнь." можна сміливо терти, також під ніж можуть йти теми, де вже 10 років ніхто й слова не написав. ІМНО.

І я таго же мнєнія (с) Хоча ні, десятирічні теми без відповіді - то певно вже занадто радикально. То вже історія, чи що?! Містичній тварюці на ратуші - більше десяти років; холіварам кванту та нтк вже більше десяти років; форумівки; фунтиграфії з різних подій; навіть видатному розвіднику... :secret:
То всьо яка-не-яка історія, може колись архелоги здують з неї пилюку російськомовних спамерів і знайдуть щось в тому цікаве для себе ;)

myrko написав:
Та я, власне, не проти довгих повідомлень, але нинішні людиска, коли бачать многа букаф - просто перелистують

Ну що ж - то їх справа, suum cuique (с). Якщо ці людиська проскролюють - то наступне покоління буде читати, щоб покоління, яке проскролювало теж могло бурчати: "Ой не та вже молодь пішла! Ти уявляєш собі, вони замість того, щоб в твітах сидіти та скролити довгі тексти - вони їх читають!!!!111адин" :?

myrko написав:
а звучать дуже на любителя

Кому хліб черствий, кому ікра заріденька :-D Лампа, навіть якщо вона і цифрова - все-одно в ціні. Флаки та лослеси вже вміють читати телефони без зайвих бубнів. В машинах все частіше лейбли якихось хармон-кардонів, джібіелів. А мені то всьо пофігу у мене Noise Canceling :music:

Капітан написав:
Христос Воскрес !!! ковбаси точите ?!

Я всігди казав, що треба робити бекапи!!! Пацан - молодець, робив, ось і відновився. А у вас так не вийде - бо ви бекапи не робите! Йой, вперше за роки вирішив витримати великий піст без мнєса. Ну як захотів? Підбили інші. :vodka: А там прийшлось днюху святкувати. (І не треба мені тут про коронавірус, самоізоляцію) Коротше, якось не правильно я вийшов з посту: шинку заїдати ковбасою... :sorry:



Коротше до тепер мучаюсь... Скоро піду по myrko сценарію. :bad:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 22 квітня 2020, 10:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
ну шо , свєта сі кінчили тре зачинати щось робити

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 22 квітня 2020, 11:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
Скоро піду по myrko сценарію. :bad:
От я би попросив, чи як кажуть моцкалі - не нада етава! Де, в якому місці, я ствежую, що це мій сценарій :punish: ; я просто описував віртуальну можливість собитій... :-D

Капітан написав:
тре зачинати щось робити

...і які пропозиції? :?:
Нє, знимати ролікі на тему "сиди дома не гуляй", чи співати пісень під пиво, як Блекмор з його бабою, шось не хочеться... :pardon:

SPY написав:
може колись архелоги здують з неї пилюку російськомовних спамерів і знайдуть щось в тому цікаве для себе ;)


Може й знайдуть, але шоб зрозуміли оту атмосферу - шось дюже сумліваюсь... :nea:

Ади якраз вчора перечитав оповідання Гаррі Гудіні, про його неймовірну подорож до Єгипту, яке насправді написав за нього Говард Лавкрафт - жесть канєчна... До речі, минулого літа самому вдалося там побувати, але то таке...
Зображення

Шо хтів казати: мені сі видит шо ті британскіє учониє шось ніц не вгадали: ні з віком пірамід, ні що до призначення, ні хто їх побудував...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 22 квітня 2020, 21:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2015, 15:06
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Виктория
Стосовно спамерів. Звідки інформація про РОСІЙСЬКИХ спамерів. Кожен заробляє собі на хліб як може....--viewtopic.php?f=40&t=3463-- дуже прикро, що на сайті, де дві с половиною людини почали видаляти посилання.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 22 квітня 2020, 22:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Lomiliya написав:
Звідки інформація про РОСІЙСЬКИХ спамерів.

SPY написав:
колись архелоги здують з неї пилюку російськомовних спамерів


Різницю бачите? :dash:
А взагалі-то на цьому форумі прийнято спілкуватися на державній мові, так уже повелося, навіть, недавно згадуваний тут, савєйскій развєдчік теж не був вийнятком...
:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Клуб ЕХР'а
 Повідомлення Додано: 23 квітня 2020, 06:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Lomiliya написав:
Стосовно спамерів. Звідки інформація про РОСІЙСЬКИХ спамерів. Кожен заробляє собі на хліб як може....--viewtopic.php?f=40&t=3463-- дуже прикро, що на сайті, де дві с половиною людини почали видаляти посилання.

Як уже написали, ніхто російських спамерів і не згадував, бо іхтамнєт (с). Щодо двох з половиною людини - то ви так про рахуєте Ваші фейк-діалоги з Immanuil та artelisavet?! Якщо Вам справді цікаво спілкуватись на сайті - милости просимо, навіть можете російською, її всі розуміють. Нам не треба, щоб путін прибіг Вас захищати, бо Вас хтось ображає, але якщо ви заробляєте "як хто може" - то цими діалогами Ви ошукуєте читачів. А то не файно, чи то пак "не красиво". Хтось подумає, що то справжній діалог, купить той товар. А мені потім як в очі тим людям дивитись?! Я розумію, що з мого боку теж не гарно. Ви старались, написали пост, потратили час, заповнили звіт, а куратор зайшов та подивився, що лінка на рекламний ресурс потерли - і вже й вам не заплатить. І СЕО-оптимізація не вдалась. Так, що давайте залишимо форум без зайвих лінків, в яких прослідковується комерційна діяльність. А спілкуватись - залюбки: всіх грошей і так не заробите, треба і трохи відпочивати ;)

Ну або вже, демократія так демократія, давайте там оргаінзуємо Вам платну рекламу. Ви ставити банери та оплачуєте їх перегляди двома з половиною чоловіками: тільки наші два з половиною дорогого варті, беремо як за тисячу. :georgian1:

myrko написав:
От я би попросив, чи як кажуть моцкалі - не нада етава! Де, в якому місці, я ствежую, що це мій сценарій ; я просто описував віртуальну можливість собитій...

Не поставив копірайт - пірат, поставив копірайт - теж не вгодиш. Агій, мені що було нижче купу дрібного тексту-дісклеймерів писати про самолікування шкідливе, будь-яке співпадіння випадкове... Та ж всі дорослі люди: не стругали - так не стругали, а якщо і стругали - то ми нікому не розкажемо :-D

myrko написав:
співати пісень під пиво, як Блекмор з його бабою, шось не хочеться...

А цього на прнхбі я не бачив, хоча і получив на халяву преміум. (Мушу й сам шифрувати ресурс, щоб не звинуватили, що я маю відсоток з реклами)

Та купу всього можна зробити: прибрати в хаті; дістати купу справ з довгого ящика; вивчити іноземну мову; зайти на рідний форум, на котрому тебе давно не було через брак, холєра, часу.
Дісклеймер!! Не повторюйте нічого з вищезгаданого^^^: ці трюки виконують реальні каскадери! :work:

myrko написав:
Може й знайдуть, але шоб зрозуміли оту атмосферу - шось дюже сумліваюсь...

Ади. Ну що вже так зле - текст не читають, атмосферу не розуміють. Нє, я з хати вже давно не виходив, може таки щось і помінялось, але жи що всіх мудрих коронавірус забрав?! Та бути такого не може, щоб мудрих було тіко 183 336 чоловік. Чи ат нас скривают страшную правду?! :crazy:

Капітан написав:
ну шо , свєта сі кінчили тре зачинати щось робити

А перше? А друге? А, боже збав, дев'яте??? Яке скінчились? Свята наближаються, свята наближаються... А робота, тово, не цюцюрка, постоїть :vodka: :smoke:

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2158 з 2161 [ 21607 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 2155, 2156, 2157, 2158, 2159, 2160, 2161  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB