Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 6 з 16 [ 151 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2008, 20:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Аби навпроти моїх вікон поставил wі-fі, ото було б супер...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 01:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
SPY
Цитата:
Я не казав, що я профі

та воно зразу і видно, що ви не маєте базових знань щодо предмету розмови

Цитата:
наступне - ваш пост - це просто неповага до мене, як до користувача

а що, є фактори які здатні змусити мене поважати ваше бажання обговорювати тему про яку ви не маєте жодного уявлення, зате дуже хочете побризкати слиною?

Wandering
Цитата:
SPY з цим паном сперечатись не варто

молодець кісо, урок ти вже бачу засвоїв, несеш світло знань в масси? всіх бездомних собак вже нагодовано?

~AsmodeuS~
+1
продовжуємо дисскуссію сліпих з дурними? :)

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 10:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Це обговорення, а не дискусія. А дискутувати - ваше улюблене хоббі.
Я ж написав до 100м (навів, аргумент з вікіпедії), а з вашої сторони тільки образи та флейм(розпалювання суперечки).
Ладно ви, як хочете - вандерінг правий. До його поста є аналогічне гарне народне прислів'я, яке я не буду наводити.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 13:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
покажіть мені тут ваш гумор про 100М

http://ru.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11

Продовжити тицяти вас мордочкою у вашу ж некомпетентність?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 17:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
По-перше, я вже сказав, що не маю бажання вести з вами суперечку. Причина: постійно при дускусії, ви з опонента робите ідіота (ламера, лузера і т.д.). Вандерінг, про це теж казав. Це все одно що вести суперечку з релігійними фанатиками з сект (єдина різниця - вони не переходять на особистості).
По-друге, 13.09.08 (якщо вам не ліньки - загляньте на 1 сторінку) я навів цитату з вікіпедії. Я переглянув ваш лінк взагалі не знайшов згадки про відстань. Тому навожу статтю з української вікіпедії (будьте патріотом ;-) )
http://uk.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi
там є та цитата, що я навів 13числа...
Можливо, я, як ви кажете ламер (нема обмежень досконалості), про я це не придумав собі, а оперую фактами...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 18:46 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Ядром бездротової мережі WiFi є так звана точка доступу (Access Point), яка підключається до якоїсь наземної мережевої інфраструктури (каналам Інтернет-провайдера) та забезпечує передачу радіосигналу. Зазвичай, точка доступу складається із приймача, передавача, інтерфейсу для підключення до дротової мережі та програмного забезпечення для обробки даних. Навколо точки доступу формується територія радіусом [color=red]50-100 метрів[/color] (її називають хот-спотом або зоною WiFi), на якій можна користуватися бездротовою мережею.

Справді говориться про 50-100м.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 19:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
SPY
Цитата:
По-перше, я вже сказав, що не маю бажання вести з вами суперечку.

та ясно, що неприємно вести бесіду про речі про які ви не маєте уявлення з людиною в якої років 10 стажу роботи з мережними технологіями.



Цитата:
Причина: постійно при дускусії, ви з опонента робите ідіота (ламера, лузера і т.д.).

ага, констатую факт, а що?


Цитата:
Я переглянув ваш лінк взагалі не знайшов згадки про відстань.

Правильно, так і має бути. Відстань поняття абстрактне і до стандарту як такого не має відношення. Що так важко зрозуміти, що відстань яку може проїхати автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння практично ніяким місцем не залежить від марки бензини (80, 92,95) на якій він їде?

Цитата:
Тому навожу статтю з української вікіпедії (будьте патріотом ;-) )
http://uk.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi

плювати мені на ваш патріотизм на фоні загальної безграмотності.


Цитата:
Навколо точки доступу формується територія радіусом 50-100 метрів (її називають хот-спотом або зоною WiFi), на якій можна користуватися бездротовою мережею.
Справді говориться про 50-100м.

Це ж треба бути таким конем аби написати отакий маразм...

Яка потужність сигналу? Яка антенна? Яке підсилення антенни? Кут випромінювання? З тим самим успіхом я можу запропонувати встромити в 350-й айронет направлену антенку на 24 децибели і тішитись відмінним звязком кільометрів за 10 від неї. Далі шо? Хто мені скаже шо то не вайфай? Аналогічно можу запропонувати встромити в побарабану шо замість антени розігнуту скріпку і отримати непоганий звязок на відстані метрів 15-ти :)

Ви мені ше відстань "елєктічєства" порахуйте таким самим макаром незабувши настільки ж інтеллектуально написати про те шо воно ходить не далі як пів кільометра по мідному дроту.

Не розрізняючи понять wifi, типового хотспоту, 802.11 та лівєрної ковбаси намагатись щось, комусь доводити дійсно тупо. Беремо шановні посібничок з мереж до лапок і вдумливо читаємо абись потім далі не блеяти, що вас закономірно називають ламерами.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 19:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Ліричний відступ на тему дистанції розповсюдження будь якого радіосигналу.

Є такі штуки які звуться системами протиповітряної(протиракетної) оборони які видять за многа-многа кільометрів пролітаючі балістичні ракети і направляють на них збивалки. Частота в них теж доста велика, почті як у мікрохвильовок і знаходиться в діапазоні порівняно близькому зі стандартними частотами 802.11б. Як ви думаєте, вони так далеко-далеко ціляють лише через те, що їх звати інакше, чи через те, що про них забулось згадати в патріотичних вікіпедіях обмеживши радіус дії до 200 метрів? Нє, ціляють так далеко і надьожно вони так далеко через гарний фокус випромінення і недитячу потужність яка призводить до дохнучих в повітрі на льоту ворон, комарів та всілякої іншої живності і радарних травм у обслуговоючого персоналу (то не коли радаром по черепу зачепить а коли людина у власному соку з середини вариться).

Ясно шо такі добрі штуки ніхто для лазяння по порнусі використовувати не буде, але повірте - вайфай при допустимих ООН і галактічєским конгрессом потужностях далеко не обмежується вашими непонятними 50-100 метрами.

Звісно можна обговорити теорію сферичного коня в вакуумі наприклад прикинувши той факт, що точка типу длінк 2100 АР+ зі стандартною антеною буде працювати тільки в межах однієї кімнати 10 на 10 метрів припустивши такі умови як на деяких фабриках коломийських де всі перектиття та стіни мають товщину десь біля 80 см і добре так розмішані арматурою.

У такому випадку я вам зможу вільно порахувати відстань на яку пройде "елєктрічество" - десь так метрів 10. Тупо? Звісно. Чому тоді ви намагаєтесь гратись перед публікою в такі самі ігри ображаючись при цьому на вірно розставлені над вами крапки?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 19:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Nightfly пише:
Ліричний відступ на тему дистанції розповсюдження будь якого радіосигналу.


Є ще купа факторів, які впливають на дистанцію розповсюдження. Скажімо, яким чином працюють сателітарні термінали? Яка у них потужність випромінювання? як ви думаєте?

Також має значення модуляція. І ще купа різних факторів. У випадку вайфай дистанція розповсюдження напряму залежить від потужності сигналу, коефіцієнту підсилення передаючої антени ну і відповідно приймальної антени. причім розрахунок треба вести в обі сторони так як сигнал відповідно ходить в оба боки. Без уточнення цих параметрів така дискусія є безпредметою, з уточненням теж бо тоді берем формулу і рахуємо є зв´язок чи нема. :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 19:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Про шо і я.

(доречі частоту ше забули)

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 16 [ 151 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB