Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 17 лютого 2014, 19:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 17 лютого 2014, 19:18
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Ткачук Василь
Добрий день ! Хочу залишити свій відгук про цей магазин. На Новий рік подарували малому планшет, а що за планшет і без інтернету. Постало питання купівлі Wi-Fi ... Хтось з друзів порадив пошукати в інтернеті- ніби там дешевше. Після довгих пошуків я потрапив на групу в контактах http://vk.com/club54637924 (шось типу Коломийського інтернет магазину) . Спочатку нічого там не зацікавило- подумав що якісь розвод.Та й ціни здалися якісь високими.. Але дочитався, шо доставка замовленого товару є безкоштовною і доставляють прямо під двері, ще і настроюють зразу ... Зупинив свій вибір на роутері D-Link DIR-615... Звязався через групу в контактах, сказали шо не погана модель і для кварти повністю підходить. Написали, що є він в наявності... Замовив ...(подумав шо з рештою нічого не втрачаю тим більше, шо є гарантія)
Найбільше здивувало те, що ввечері замовив роутер, а вже в 9:30 ранку мені зателефонували що їдуть до мене з товаром (думав прийдеться з дня 3-4 чекати)... В 10-й годині курєр уже був в мене...Підключив все настроїв, все встановлення заняло десь 15-20хв часу...
Ніколи не міг подумати, що в нас в Коломиї є фірми з таким сервісом...
Не треба було ходити по магазинам .. про все розказали в інтернеті...
А саме головне, шо не треба було шукати майстра який би все настроїв, і якого напевно треба було б чекати не один день, тай здерли б напевно за настройку мінімум 50грн...
В результаті покупкою повністю задоволений - безкоштовна доставка + за встановлення і настройку в мене взяли, смішно сказати, 20грн- в них була якась акція і вони типу зробили скидку. В загальному роутер обійшовся 198грн + настройка 20грн..
А найбільше я був шокований коли пройшовся по місцевих магазинах ... Дешевшої ціни я не знайшов, в лише одному магазині стояв роутер з такою самою ціною....
Всім хто цінує свій час і грощі- раджу цю групу .... (дісно європейський сервіс)


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 травня 2014, 12:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 травня 2014, 12:02
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: internet_nikolaev
В контакте уже интернет магазины существуют?

_________________
Коломые Николаев Днепропетровск Херсон Одесса. Подключить интернет Киевстар


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB