Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 2 з 20 [ 193 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2007, 20:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
[QUOTE]борМан написав:Саме це я мав наувазі, коли запропонував створити аукціон навпаки [/QUOTE]

А я був на це згідний :)

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2007, 21:22 
Офлайн

З нами з: 28 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 63
Звідки: Коломия
:gm:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2007, 21:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Давай без вимахувань. ОК? Спочатку зроби а потім говори.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 14:30 
Офлайн

З нами з: 28 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 63
Звідки: Коломия
:oops: :gm:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2007, 03:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
[QUOTE]FLeeNT написав:З чого ти взяв? Аргументуєш? Чи знову тільки розмови на публіку?[/QUOTE]
[QUOTE]HAMBA написав:як думаєш, кому ТзОВ "НЕО-Сервіс" дасть кращі ціни : тобі, дилеру чи мазагину Оксі, дилеру?[/QUOTE], а це я писав?
Ну по-перше моїх цін Ти не знаєш, можеш знати дилерські гуртові. Ціни ОКСІ я бачив. А на рахунок того, що "спочатку зроби", то якщо пам"ять не підводить, то спочатку люди йшли в ОКСІ, їм там давали пропозицію, а потім йшли або дзвонили мені, і брали в мене. Цифру писати не буду. Ти це міг написати одним постом, а не трьома, коли нервуєшся раджу не панікувати. Бог з ним з тим Нео, не варта так забивати собі голови, в Коломиї ж є ОКСІ, яке твердо стоїть на ногах. І такі слова як:[QUOTE]FLeeNT написав:От я наприклад знаю твої ціни, ти моїх не знаєш. Чого кажеш що в тебе дешевше? Ти ж не знаєш, а я знаю І, прикинь, мовчу. Просто мовчу [/QUOTE] виглядає досить примітивно. Куди там Нео до ОКСІ, хлопці, у Вас все получиться, тільки "знайте собі ціну", а не як діти відразу в паніку. 8)

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 вересня 2007, 22:11 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
Ех, зараз отримаю з двох боків за те, що ув'язався третім у бійку... :)

Проте сподіваюсь, що моя думка, як людини, котра більш-менш орієнтується в комп'ютерах і бачить комп'ютерні магазини Коломиї та їх товар незаангажованими (сподіваюсь) очима стане в пригоді.

Значить, по-перше більш динамічних цін, аніж на комп'ютерні комплектуючі, мабуть, нема ні на що. А це запросто може означати, що ідентичні комплектуючі в різних магазинах можуть відрізнятись в ціні по тій простій причині, що "Оксі", до прикладу, працює з сьогоднішнім прайсом дилера, а "Нео" - з вчорашнім (не хочу образити "Нео", просто приклад). І ціна на комп'ютер вже може відрізнятись на десяток-другий вашингтонів. По-друге ж елементарна заміна комплектуючих "на подібні/ідентичні" взагалі відкриває ТАКшЙ простір для діяльності, що просто мамарідна. Ну і по-третє, банальна зайнятість менеджера/продавця в конкретний момент у одному магазині (а відповідно, недостатньо усміхався клієнту) і - навпаки - хороший настрій менеджера у іншому схиляє користувача до відповідного вибору.

І наостанок - будь-який магазин, зважаючи на вищеописане, зможе запропонувати переважній більшості користувачів ціну нижчу, аніж в конкурента. І тут вже вступають в дію інші фактори - якість сервісного обслуговування, можливість швидше (хай і дорожче!) дістати специфічне обладнання, доступність обладнання "вже і зараз" і т.д.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2007, 00:13 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]miwa написав:І наостанок - будь-який магазин, зважаючи на вищеописане, зможе запропонувати переважній більшості користувачів ціну нижчу, аніж в конкурента. І тут вже вступають в дію інші фактори - якість сервісного обслуговування, можливість швидше (хай і дорожче!) дістати специфічне обладнання, доступність обладнання "вже і зараз" і т.д.[/QUOTE]
Я напевно теж дістану :D
Переважна більшість коломийських продавців компютерів зараз переключилися на львівський опт, вже не їздять по "Вікторіях" і т.д. Львів їх зацікавив транспортними послугами, чи не так?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2007, 15:51 
Офлайн

З нами з: 28 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 63
Звідки: Коломия
miwa, +500 :)
Абсолютно і повністю згідний з усім написаним.

HAMBA, будь-яку дискусію в такому ключі я продовжувати з Вами не буду.

Можете вважати це знаком того що Ви - найкращий в Коломиї продавець компютерної техніки ти супутніх товарів. Беззаперечно.
8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 вересня 2007, 02:54 
Офлайн

З нами з: 04 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 18
Ціни у тебе так. Но нарахунок гарантіі ти повне ге!!!javascript:emoticon(':evil:')


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 20 [ 193 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB