Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 10 з 20 [ 193 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 січня 2008, 14:40 
Офлайн

З нами з: 28 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 63
Звідки: Коломия
Тип матрицы: TN+Film :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 січня 2008, 17:16 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
FLeeNT пише:
©hiky®все з Вами ясноможе зразу оголосите громадськості в якому мазагині ціна на цей монітор дуже гарна?

та про шо ти говориш, тут немає ніякої реклами, піару чи ше чогось такого, суто для себе хочу взнати, шоякскільки, чому ви в всьому бачите тільки негатив? :k|:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 січня 2008, 18:20 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 34
Цитата:
pent@gon пише:
Я би замовив такого моніторка хоч з Австралії, якби він відсотків на 50 був там дешевшим. До лампочки биті пікселі - аби грошей на памперси сі лишило...

FLeeNT, порєдні гуцули не люб'є еЛЖі і сАмсунҐ, гуцули люб'є 23"-24" Dell, HP, Philips, ViewSonic, Sony... Аби, знаєш, тако собі, холодними карпатськими вечорами тойво... ну, тойво...

Не тільки порєдні і не тільки гуцули, а ти, Ромку, вже купив собі 24-ку, чи ше у пошукахш?
Ну вже дуже хочеться подивитися, як воно показує, це ж уже як тєлєвізор. :gr:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 січня 2008, 20:26 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Нє, не купив і не в пошуках, а в очікуваннях.
В наявності фірм виключно 24" ЛиЖі та нові Самсунги 245Т, не хочу ні того, ні іншого (про Бенки і таке інше мовчу, мовчу...).

Хочу Делл - їх наразі нема, може бути Епл Сінема - але незабаром вийде нова лінійка, буду гризти собі лікті, а ще може бути Нек - тільки і їх нема, а якби були - то ціна на них якась... тойво... кумедна :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 січня 2008, 22:41 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Хочу Делл - їх наразі нема, може бути Епл Сінема - але незабаром вийде нова лінійка, буду гризти собі лікті, а ще може бути Нек - тільки і їх нема, а якби були - то ціна на них якась... тойво... кумедна

:arrow: так,також би собі такий придбав,але фінансове становище не дуже,тому зупинився поки на тому, що я писав вище..краще ніхто не порадив...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 00:04 
Офлайн

З нами з: 14 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 8
FLeeNT, нажаль вже поїхав з Коломиї. Буду брати в Миколаєві за 1749. До речі, за лінком, який дав Хамба була інша ціна, а саме 1629. Я її і раніше бачив, але інтернет магазин мені не підходить тому, що в мене є можливість сплатити лише половину суми, іншу половину хотів сплатити за рахунок кредиту...
Але дякую за інфу!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 13:56 
Офлайн

З нами з: 28 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 63
Звідки: Коломия
Зображення

чесне слово, може у мене з зором погано? :evil:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 14:59 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Ну от, з'явилася в наявності більш-менш підходяща, але трохи завелика модель NEC 2690WUXi, бери і купуй... За завеликість треба заплатити не мало не багато: 8500 грн :D
Хто знайде дешевше?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
Кілька порад людині, яка не знає де саме їй купляти комп’ютерну техніку.
1. Комп. треба купляти якомога ближче до того місця де ти ним будеш користуватися. Живеш і працюєш в Коломиї - купляй комп’ютер в Коломиї. Немає в Україні фірм , які б пропонували роздрібні ціни на комп’ютерну техніку дешевше ніж в Коломиї більш як на 10-15%. А цих казок про те, що знайомий купить на 30% дешевше у Львові чи Києві на „гуртовій базі” :D тільки як для тебе комп’ютер (і при цьому продасть дорожче ніж в Ренесансі чи Оксі) ми вже наслухались. А 10% вартості тобі не вистачить , щоб оплатити поїздки на придбання і обслуговування ПК в інше місто. Тим більше , що фірми великих міст дуже часто клієнтам з периферії продають не те що обіцяли, і рекомендують комплектуючі , м’яко кажучи, трохи залежалі. А якщо системний блок запломбований, то при установці ТВ-тюнера (для прикладу) тебе чекає: або втрата гарантії, або поїздка в магазин де ти його купив.
2. Скупий платить двічі. Не купляй користованих компів. Тільки дуже досвідчений юзер може вибрати б. у. комплектуючі , які прослужать довго і справді будуть дешевші за нові настільки, щоб варто їх було купляти. Просто дивуєшся, коли дивишся на оголошення в ЗР-Інформ, де ціни на не гарантійні, користовані компи дорожчі за нові. І виявляється, що є „любителі халяви”, які їх купляють.
3. Халявний сир тільки в мишоловці. Не може бути знижки на всю комп’ютерну техніку 10-20-30%. Перевір чи реальні ціни і чи не впарюють тобі якийсь непотріб.
4. Перечитай уважно умови гарантійного обслуговування. Якщо там сказано, що сервісний центр знаходиться в іншому місті, то в більшості випадків, якщо техніка буде затримуватися на гарантійному обслуговуванні, тобі скажуть дзвонити або їхати в сервісний центр, а на місці продавець в магазині , на жаль :D , нічим допомогти не зможе.
5. Будь уважний при порівнянні цін. В більшості випадків, фірми у своїх прайсах деякі ціни занижують, зате на інших комплектуючих заробляють по повній. Порівнюй ціни уже на всю комплектацію.
6. При купівлі готових системних блоків уважно перечитай хто і з яких комплектуючих його зібрав. (Для прикладу мені в одному з коломийських магазинів продавець так і не сказав на якій материнській платі зібраний комп’ютер на вітрині). Готові системні блоки значно дорожчі за зібранні на замовлення. І в них переважно стоять самі дешеві материнські плати та відеокарти(якщо і взагалі не інтегровані), що ніяк не впливає на покращення їхньої роботи :D .
7. Пам’ятай: крім ціни , є ще багато інших факторів, які важливі при виборі магазину. Асортимент і наявність товару, продавці, які дадуть кваліфіковану пораду, сервісний центр і кількість обслуговуючого персоналу і т.п.. А саме головне - авторитет серед покупців .


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 січня 2008, 18:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
pent@gon, вітаю тебе з закінченням "епопеї" про монітори :ck:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 20 [ 193 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB