Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 47 з 54 [ 538 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мобільні телефони
 Повідомлення Додано: 04 липня 2010, 14:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
тут таке робиться , але таки не всіма опекраторами.... от у випадку поглощєнія одного оператора іншим , кур'є привозить тобі нову сім карту з твоїм старим номером , мені таке десь років 7 тому привезли...того і тепер маю дивний номер...
от прикупив собі цяцю.... ясно , що то не нова модель , але мені зподобалася...http://market.yandex.ru/model.xml?hid=91491&modelid=1632006&clid=502

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 липня 2010, 15:22 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Прийнято закон ВР україни про збереження номера при переході до іншого оператора так званий number portability http://www.epravda.com.ua/news/2010/07/22/242460/
З одного боку для абонента це вигідно, з іншого для оператора це досить дорогий проект,який не принесе прибутку, але який треба виконувати. Є багато ньюансів з якими прийдеться стикнутися операторам, бо наші депутати не вникають в деталі як це технічно зробити і тд.
Ще таке цікаве питання постає наприклад якщо абонент А дзвонить аб Б в обох номер починається наприклад на 050 при цьому А знає що в нього в мережі МТС бесплатній дзвінок, або там 1 коп ну не важливо, але він не знає що абонент Б вже не абонент МТС а Київстару з тим ж номером, а на інші мережі в нього по тарифу не 1 коп а наприклад 1грн і що тоді? кожен раз повідомляти абонента який набирає цей номер практично не реально. Одне діло, що мережа про це буде знати, щоб правильно направити траффік, але інформувати всіх які дзвонять на номери які перейшли на інші мережі ну це нонсенс.

Цікаво говорять що в інших країнах Європи таке працює, так що ми панове розвиваємося маленькими кроками.


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 липня 2010, 17:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
та покладуть цей закое у довгий ящик. нікому цего не треба.
чи один закон у нас приймали і не виконували :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2010, 10:07 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
В загальному можна погодитись так було з кодами телефонів IMEI, але на даний час він скоро запрацює. Що ж до цього закону, то написано, що дали час до нового року. поживемо побачимо


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 липня 2010, 10:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
про імеі - то це звёязано з можливістю нагребти бабла - буде виконано і перевиконано. а ось там де треба вкласти бабла - ніхто виконувати не буде. я уявляю який бардак почнеться в усяких телекомах коли почнуть це реалізовувати.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 липня 2010, 10:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
про яке "загребсти бабла" розмова? ввізного мита на 2 мобілних нема, подання заявки безкоштовне. Йде захист офіційних представників від масового ввозу несертифікованих телелефонів та сплати податку з торгових партій


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 липня 2010, 13:05 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
МТС запустила першу в СНД комерційну мережу LTE:

Cеть 4G развернута в центральной части Ташкента, в будущем компания планирует значительно расширить зону покрытия сети. Созданная инфраструктура позволяет при помощи модема с поддержкой технологии LTE передавать данные со скоростью до 100Мб/сек.
«Развитие сети является основной точкой роста компании, особенно в регионах с невысоким уровнем проникновения фиксированного широкополосного доступа в Интернет. Запуская сеть LTE на узбекском рынке, мы сможем предложить как корпоративным, так и частным клиентам в регионе надежный высокоскоростной широкополосный доступ в Интернет. Группа МТС получит уникальный опыт, который в дальнейшем будет использован на всех рынках присутствия компании», — отметил вице-президент, директор бизнес-единицы «МТС Зарубежные компании» Олег Распопов.

Сеть развернута в частотном диапазоне 2,5 - 2,7 ГГц, лицензию на использование которого «МТС Узбекистан» получила в октябре 2009 года. Поставщиком оборудования для строительства сети LTE от МТС в Узбекистане является компания Huawei Technologies Co. Ltd.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 липня 2010, 15:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
а шо це узбеки впереди планети всей? шо більше ніде цего нема?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 липня 2010, 19:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 липня 2010, 14:37
Повідомлення: 16
Прізвище, Ім’я: Володимир Науменко
БорМан написав:
а шо це узбеки впереди планети всей? шо більше ніде цего нема?

Ви знаєте, от як на мене, то у нас в Україні цим 4G особливо користуватись нема кому, а от, розумієте, узбєкам воно конче необхідне :o . Цікаво, який процент жителів Узбекистану має вдома підключення до І-нету?


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 липня 2010, 19:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
треба спочатку пояснити що то таке воно то 4г. :D
але так - на хлопський розум. бо дійсно не мож сказати треба мені то чи нє, якщо навіть не знаю що воно таке. то щось чув про 3г - виявляється уже не актуально бо появилося вже 4г. поки я дійду що то таке може вже і 5г з'явиться :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 47 з 54 [ 538 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB