Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 8 з 54 [ 538 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 54  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 січня 2008, 17:52 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Полностью поддерживаю kii в его выборе Билайна, причем как для Питера, так и для Украины в целом. На МТС у меня выработалась устойчивая алергия уже давно. Начиная с вышеописанных прелестей подключения, подтвержденных фактов списания сумм за неоказанные услуги, заканчивая отношением к клиентам и тупой рекламой, тупо пародировавшей билайновскую.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 січня 2008, 18:47 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Yo)!( пише:
тупой рекламой, тупо пародировавшей билайновскую.

Пісєц, ви ще й рекламу дивитесь :gr: шкода мені вас, ми обговорюємо якість зв*язку та тарифи, я взагалі за 3 роки користування лише 2 рази був у центрах обслуговування і тільки для того щоб продовжити контракт :)
Грошей зайвих не знімає, якість зв*язку на даний момент супер, а от нові тарифи надзвичайно погані, мало того, що 1-ша хвилина майже 1грн. коштує, вони ще й плату за з*єднання беруть :shock:
Якби не продовжили контракт ще на рік точно б спригував, куди, важко сказати, мабуть Білайн, кажуть зв*язок не поганий, а тарифи мабуть найкращі на даний момент, які існують в Україні.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 січня 2008, 00:57 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Користуюся Djuice - до недавно був "Новорычний" а тепер завтикав продовжити, хто шось на джусі порадить?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 січня 2008, 13:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
©hiky® пише:
Користуюся Djuice - до недавно був "Новорычний" а тепер завтикав продовжити, хто шось на джусі порадить?

Викинь !!! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 січня 2008, 15:02 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
2 Вандеринг.
Реклама тут так, к слову пришлась, и какбы вам небыло меня жаль, я ее смотрю. Мало того, считаю что среди прочей рекламной шелухи есть свои шедевры.
Но ближе к теме, я тут в РФ не сталкивался не разу с системой, когда договор на тариф может закончиться, хотя на связи ужо 6 лет. Это какая-то чуш. В договоре с Билайном например написано что фирма в случае изменения условий оповестит, и если клиент не согласен ничего менять не будет. К примеру моему тарифу уже 4 года, он до сей поры долларовый, хотя везде уже рубли и фирме он не выгоден. Билайн же лиш 4 раза смснула с предложением перейти-я отказался, на этом все.
Переходи на Билайн не пожалееш, не позволяй МТС ковырять тебе мозг своим маркетингом.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 січня 2008, 17:54 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
hardmaks пише:
Викинь !!!

ну що, одну пропозицію вже відкинули :D ...оскільки "викинути" для мене те саме, що.... навіть немож порівняти...
їдем далі) :P


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 січня 2008, 19:08 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Yo)!( уточнюю, в МТС (бувша UMC) є така штука як додаткова угода, тобто підписуючи її ти зобов*язуєшся користуватись даним оператором певний проміжок часу (я це робив, тому що мені телефон на халяву давали), саме для цього звертався в сервісні центри, короче брав телефон на халяву, продавав і цілий рік за ці гроші спілкувався, вигідно мені це було.

А тепер на рахунок маркетингу, я рекламу не дивлюсь і на всяку фігню не ведусь, якісний зв*язок, вигідні тарифи от і користуюсь, якщо тарифи будуть не вигідні, то перейду на Білайн чи до любого іншого оператора, я не фанат МТС чи любої іншої компанії, я просто обираю те що мені вигідно та зручно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 20:06 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
я не фанат МТС чи любої іншої компанії, я просто обираю те що мені вигідно та зручно.

Погоджуюсь. адже залежати від одного оператора це вже не актуально. А стосовно контракту - класно придумав !!!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2008, 16:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
[URL=http://unian.net/ukr/news/news-236185.html]Nokia придумала мобільник з вторсировини[/URL] Корпус і окремі частини пристрою під назвою Remade виконані з перероблених металевих банок і пластикових пляшок. Для клавіатури використовувалися старі автомобільні покришки.

[IMG]http://images.unian.net/photos/2008_02/1202977221.jpg[/IMG]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 лютого 2008, 12:30 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 50
магазин СОТА-GSM пропонує найнижчі ціни в Коломиї!!!!!!!!NOKIA 6300-1150грн.......NOKIA 6233-1185грн.....поспішайте!!!!кількість обмежена!!! :az: :az: :az:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 54 [ 538 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 54  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB