Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 36 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2013, 20:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 175
Звідки: Коломия
SPY написав:
myrko написав:
:good: Клас, що вийде новий альбом. Але тирнет є тирнет, читав цю інформацію на багатьох сайтах: один дурень написав, а сто - незадумуючись зкопіювали.

Джерело - офіційний сайт океанів, тому не думаю, щоб це була дезінформація. Плюс вже давно доступна інформація і розкуповуються квитки на тур в підтримку нового альбому і ось його анонсували, мусять видати - інакше що тоді підтримувати :)

myrko написав:
А шо CD вже став аналоговим форматом? :?:

А тут вже не знаю, за що купив, з що продав. Lossless, звісно не вініл, але теж непогано, як на мене. Можливо випустять вінілом невеликим тиражем, але оскільки новина стосується для маси - про це не вказали, чи може ще самі не вирішили - побачимо, а поки чекаємо нову пісню та новий альбом :)

Між іншим маю бажання поїхати до Львова (01.06) на їх виступ - ніхто не складе компанії? :)



19 травня Закарпаття, 21 - Франківськ, якби кому було цікаво


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2013, 20:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
(Бодя, як захоче, най пояснит популярніше).
Хтось може казати, що на такі дурниці не варто звертати увагу - можливо, але тоді нема чого сміятися над "азарівкою"... :eek:

Давайте почнемо з того, якщо західний ринок потребує LP - виконавці їх випускають, якщо у нас народ слухає і вконтакте, в європі слухають з ласт.фм і їм вистачає 128кбітс чи для того, щоб на мабілі чи в машині включити то про які LP може йти мова? Ну випустять українські гурти вініли і що? Їх дуже будуть купувати?

Та й взагалі більше солідарний із фронтменом Ляпіс Трубєцкой Сергеєм Михалком - Артист має заробляти виступами, передавати свою енергетику людям, а на дисках заробляти - це не актуально і не треба боротись з піратсвом - воно навпаки популяризує артиста, чия популярність йому допоможе зібрати стадіони, якщо там і справді є що слухати :)

Andy_NTK написав:
19 травня Закарпаття, 21 - Франківськ, якби кому було цікаво

Знаю :) Правда більше б хотілось до Львова, але поки взагалі знайомих не вдається підбити :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2013, 09:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Підготувати випуск вінілу технологічно досить дорого -багато ручної роботи! Тому невеликий наклад нерентабельний. Так що не думаю, що тут випустять вініл. А чи багато їх куплять в Україні? Тут навіть CD стараються "на халяву"... :cry: Та й ще тра патефон мати...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2013, 19:04 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Підготувати випуск вінілу технологічно досить дорого -багато ручної роботи! Тому невеликий наклад нерентабельний. Так що не думаю, що тут випустять вініл. А чи багато їх куплять в Україні? Тут навіть CD стараються "на халяву"... :cry: Та й ще тра патефон мати...

+100500, я якраз це і маю на увазі :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2013, 22:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
хлопаки, мисліть глобальніше, не всі жебраки і не всі слухають нормальну музику з іфона, є більші села як наше. ну і це не пающіє труси, так шо все нормально, столи заграніца клепає, вінтажа повно і меломани і удіфіли не перевелися


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2013, 22:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Бодя написав:
хлопаки, мисліть глобальніше

Та яке глобальніше, Бодя, ти про шо: тут, навіть на офіційному сайті передової вітчизняної команди, не можуть визначити до якого формату CD віднести, а коли звертаєш на те увагу, наші починают переводити стрілки на теми есть ли жизнь на Марсе про піратство, потрібність винила в країні... :eek:
P.S. Позаяк розмова давно вже вийшла за рамки музновин, пропоную 4 - 6 останніх постів перекинути, наприклад, сюди, і я теж з задоволенням візьму участь в обговоренні теми про доцільність необхідності опіума винила для народу. :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2013, 00:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
 ! SPY написав:
Переніс холівар звідси сюди :)


Бодя написав:
хлопаки, мисліть глобальніше, не всі жебраки і не всі слухають нормальну музику з іфона, є більші села як наше. ну і це не пающіє труси, так шо все нормально, столи заграніца клепає, вінтажа повно і меломани і удіфіли не перевелися

Це тільки мені здається, що тут нема про що сперечатись? :)
Висувати претензії гурту, що вони випускають альбом в тій якості в якій хочуть, а в тій, якій не хочуть - не випускають...
У вас є претензії чому вони не випускають вініли, в мене чому вони взагалі боряться з піратством і чому це музика не має вільно поширюватись?

І толку з того - Океани як і раніше не випустять вініли і будуть заявляти, що вони проти піратства.

Нагадує дописи молодшого за мене покоління: от дурні ЕА, св*лочі випусти новий Need for Speed тільки під PlayStation, а я хочу на ПК пограти, а-а-а-а!!!1111одинодин Всьо більше ніколи не буду грати в ігри ЕА!!!!111

А якщо його інтереси і задовольнять - все-одно знайде до чого причепитись - графа фігова і сюжет ніякий.

Не мав на меті нікого ображати, просто асоціація :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2013, 01:22 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
шось Ви, вуйцю, напутали і зблудили у своїх асоціаціях :lol: , але то не критично


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2013, 11:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Бодя написав:
:lol: , але то не критично
але насторожує... :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2013, 13:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
шось Ви, вуйцю, напутали і зблудили у своїх асоціаціях :lol: , але то не критично

нє, ну а що ту обговорювати? :) Ніби все природньо - аудіофіли хочуть задовільняти свої потреби, звукозаписувальники гоняться за прибутком, слушатілям достатньо 192-256 кбс, попит на лослес не такий великий, що вже казати про ЛП :)
Є пропозиції зміни ситуації? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 36 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB