Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 35 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 08 травня 2012, 21:06 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
добудовувати це збільшення житлової площі а за новим законодавством лишні розходи, як розкіш,незалежно від кількості осіб проживаючих.

се, канєха, :oftop: але вже


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 12 травня 2012, 14:55 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
бесіди в темі фото нагадали ще одну древню технологію, пропоную глянути
http://www.youtube.com/watch?v=5op9TPCwmx4
технологія виготовлення винилових платівок. Один ганч, здається музичний матеріал подають на різець з компа а не з мастерплівки магнітофонної :(

а це новіша технологія - виготовлення СД
http://www.youtube.com/watch?v=DhUsOo6JR8Y&feature=related


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 19 травня 2012, 13:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Бодя написав:
бесіди в темі фото нагадали
...

Най простит мене Бодя, але я маючи пару годин вільних (як він казав: від роботи і сім'ї :-D ) зробив не ото фото-порівняння, шо він просив, але шось дуже подібне в авдиво варіанті ;) .
Отже маємо запис (лучшей рок запісі всех времьйон і народоф) Pink Floyd. Dark Side Of The Moon : на CD - EMI оригінал і DVD audio 24bit - файл зкачений з нету і записаний на болванку (правда прийшлося з 192 kHz пересемплювати на 96 kHz, бо мій "древній" звеселювач вище не читає, а на різних апаратах порівнювати буде не дуже чесно). Нажаль, винил з цією музикою канув в вир життя, то ж порівняти нема змоги...
Звичайно, про звук говорити набагато безглуздіше ніж про зображення, але в двох словах: хоч частоти вищі за 20 кГц вухом не сприймаються (так по крайній мірі пишут вчені дохтори :-D ), але в даному випадку вони зробили якусь прозорість в воздусі на DVDaudio в порівнянні з CD, крім того на DVD чути "убійствєнную" деталізацію, але не дивлячись на 24bit, звук все-таки зберігає цифрову агресивність, немає аналогової м'якості. А так, більше різниці на перший погляд не відчувається. Звичайно, справжний аудіо(дрочер)філ скаже, що не займайтесь єрундою, таке порівняння тра робити на техніці по пару кілобаксів за блок і з оригінальних (фірмових) носіїв а не палених на CD-ROMі ; але тут йдеться про Бодіну концепцію: якісний звук за доступні ціни...
P.S. все написане вище - imho, без будь яких претензій на щось...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 20 травня 2012, 23:32 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
myrko написав:
не займайтесь єрундою, таке порівняння тра робити на техніці по пару кілобаксів за блок і з оригінальних (фірмових) носіїв а не палених на CD-ROMі

удіфіли кажуть шо коли чути різницю між мп3 320кб і СД, а тим більше між простим CD i SACD (супер аудімо сд, відий так по памяті) то апаратик (тракт) зовсім не хилий, а скіко то вартує цілком пофіг. Я думаю шо суть не в частотах за 20 кГц а в правильнішому відтворенні вч при вищій частоті семплювання, тобто цифірні сходи не такі широкі і більш наближені до реального сигналу, то саме і про бітність. Одне шкода, шо не було пласта винильного або плівочки магнітофонної 38 оборотів.
Одне удіфіли не враховують у своїх кілобаксових упаратах, дротах ... шо слуховий апарат у кожного індивідуально настроєний на перетворення коливань перепонки у вусі і "малювання" того самими мозгами. А на форумах рвуть один одному патли за дроти, шнурки, і бренди. Особисто для себе я зробив висновок, шо є рівень тракту (по ціні він зовсім не дорогий), після якого мізерна різниця в звучанні а мо різниця у сприйнятті оцінюється дійсно кілобаксами втуленими в жилізо. Тому така концепція вийшла :lol: Особисто я не чую "звучання" розємів, шо силових шо сигнальних, позолоти, інкрустованого платинового корпусу ... може слухове сприйняття бідне :lol: а мо все ше попереду


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 21 травня 2012, 09:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Бодя написав:
Я думаю шо суть не в частотах за 20 кГц а в правильнішому відтворенні вч при вищій частоті семплювання, тобто цифірні сходи не такі широкі і більш наближені до реального сигналу, то саме і про бітність.


ми так годні дойти до теореми Котельнікова і рядів Фур'є :) а мо і ше далі


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 21 травня 2012, 23:49 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
при бажанні можна повторити індивідуально, сподіваюсь що малюнок багато пояснить без теорем і аксіом. Робилося дуже просто, генерувалася синусоїда у форматі WAVE частотою 20 000 Гц в програмі Sound Forge з різною частотою семплювання і розтягувалося по максимуму
Зображення
звичайно, коректніше було би записати, тіко нема жилізного генератора або плівки магнітофонної (платівки винилової) з тестовим сигналом
ну і реальний музичний сигнал має складнішу форму ніж проста синусоїда


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Аудіотехніка
 Повідомлення Додано: 22 грудня 2012, 12:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Бодя, шо цікавого зробив, чо не хвалишся? :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2013, 01:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
Група «Океан Ельзи» оголосила назву нового альбому – «Земля», реліз якого відбудеться 15 травня.

:good: Клас, що вийде новий альбом. Але тирнет є тирнет, читав цю інформацію на багатьох сайтах: один дурень написав, а сто - незадумуючись зкопіювали.
Цитата:
Альбом вийде на CD, а також з буде доступний для придбання у цифровому форматі.

А шо CD вже став аналоговим форматом? :?:

Зображення

:-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2013, 10:33 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
:good: Клас, що вийде новий альбом. Але тирнет є тирнет, читав цю інформацію на багатьох сайтах: один дурень написав, а сто - незадумуючись зкопіювали.

Джерело - офіційний сайт океанів, тому не думаю, щоб це була дезінформація. Плюс вже давно доступна інформація і розкуповуються квитки на тур в підтримку нового альбому і ось його анонсували, мусять видати - інакше що тоді підтримувати :)

myrko написав:
А шо CD вже став аналоговим форматом? :?:

А тут вже не знаю, за що купив, з що продав. Lossless, звісно не вініл, але теж непогано, як на мене. Можливо випустять вінілом невеликим тиражем, але оскільки новина стосується для маси - про це не вказали, чи може ще самі не вирішили - побачимо, а поки чекаємо нову пісню та новий альбом :)

Між іншим маю бажання поїхати до Львова (01.06) на їх виступ - ніхто не складе компанії? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Music-News
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2013, 10:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:

Джерело - офіційний сайт океанів, тому не думаю, щоб це була дезінформація.

Ти не зрозумів, йдеться не про якусь дезу, а про те, що тупорилі журналюги, хай навіть і з офіційного сайту, пишуть усілякі дурниці, а нарід - "за що купив, з що продав". Я розумію, що хтось хотів написати дуже по західному, там дійсно: у культових команд, в останні роки пішов тренд: випускати обмеженим накладом, для аудіофілів винилову LP і одночасно для піпла - CD, ну і для "особливопродвинутих" - на itunes в компресії - кожному своє. Але ж у даному випадку йдеться про CD, який є таким ж цифровим носієм, як і DVD, mp3, Lossless і т.д. ; різниця лиш у кодуванні, методах зчитування і компресії (Бодя, як захоче, най пояснит популярніше).
Хтось може казати, що на такі дурниці не варто звертати увагу - можливо, але тоді нема чого сміятися над "азарівкою"... :eek:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 35 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB