Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 4 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2008, 12:46 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
А ось такі яскраві пристрої створює Вадік, мій тесть.
Справжній, вивірений High End. Звучить ще краще, aніж виглядає:

Зображення

Також є вибір вінтажних акустичних колонок ціною від $200 до $5000, наприклад B&W, або Infinity, або ж Bose...

Майстер преться від винилів, а як на мене, то цифрові джерела звуку теж досить незле на ламповій техніці звучать.

Звертайтеся як шо шо.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2008, 13:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
pent@gon пише:
А ось такі яскраві пристрої створює Вадік, мій тесть.

Класно виглядає, як маґазиновий :arrow: . Ну а цифрові джерела на лампі звучать ще краще за вініл.Кажу вам як чоловік що зібрав не один десяток різних підсилювачів. :bi: Мої вітання вашому тестю - молодець :arrow:

А це для порівняння, як бачимо майже нема різниці

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2008, 16:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Kapitano пише:
Кажу вам як чоловік що зібрав не один десяток різних підсилювачів.
то у нас на форумі є купу майстрів :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2008, 16:19 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
http://www.aml.nm.ru/articles/tubes.htm (Когда лампа лучше, чем транзистор)
для тих, хто вміє читати, аналізувати і думати....:)
і ше...кожний елемент в тракті підсилювача, починаючи з простого провідника, вносить свої зміни в структуру сигналу. Якшо просто порахувати кількість транзисторів і кількість ламп (а ламп дві на один канал) то факт очевидний...решта в статті....закони фізики змінити не можливо...їх можна або прийняти, або ігнорувати



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 01:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Бодя,
Вы не подскажите, сколько транзисторов пройдёт сигнал от источника, пока попадет на вход усилителя? Думаю сотни, если не тысячи. На какой-то десяток больше или меньше, какое это уже имеет значение? Здесь применяется не физика, - арифметика. Про проводник - можно по подробнее. ш если не трудно про материал сетевого шнура и влияние ножек усилителя на качество сигнала.

|bv


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 12:58 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Yury пише:
ш если не трудно про материал сетевого шнура и влияние ножек усилителя на качество сигнала.
Ви забули про спеціальні кам'яні (граніт, наприклад) підставки під ніжки підсилювача (перевернутий конус, звичайно), просіяний білий пісок під ними і таке інше.
А мережевого шнура не повинно бути! Ідеальний аудіотракт живиться прямо з підстанції, бажано 40-кіловатним мідним кабелем (не довшим як 1,5 км) і заземлений до танка, закопаного в землю (глибина 8-15м).
Аби не було втрат і наводок!
Так і зробіть...
:arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 14:53 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
Yury пише:
Вы не подскажите, сколько транзисторов пройдёт сигнал от источника, пока попадет на вход усилителя?

Шановний!це на дешевих попсових студіях...(дуже часто на домашніх бо компютер позволяє і ринок насичений дешевими прибамбасами для такзваного "студійного запису" ) і звичайно десятком транзисторів більше, десятком менше, немає ніякого значення....якщо це прослуховувати на системах аля "Свен" і їм подібних бум-боксах(що в перекладі - коробка яка бумкає, якщо не помиляюсь) але є нормальна річ яка називається - акустична система для відтворення музики а не бумкання...доречі колись був народний переносний магнітофон "ІНТЕРНАЦІОНАЛ" і про краще мріяти не треба було... :D отже, чомусь, до сих пір успішно виготовляють лампові попередні і не тільки попередні, мікрофонні і не тільки мікрофонні підсилювачі, компресори, еквалайзери і ше всяко-різні прибори, котрі успішно продаються (за дуже не малі гросі :D ) і успішно використовуються на всесвітньовідомих студіях звукозапису (які переживають за свій авторитет і імя)і не кожен виконавець може скористатися їхніми послугами, бо дорого але зате якісно. Для споживача, тобто нас з вами, важливо якомога точніше донести до вуха музичний матеріал виконавця. Це приблизно так само як до ока донести пейзаж через бінокль.Ідеально це без бінокля. Тепер уявіть зображення коли всі лінзи запорошені і брудні...око бачить якусь мутну, невиразну, бліду, картину.... по мірі очищення лінз картина(пейзаж) починає ставати чіткішою, яскравішою...отже завдання студії звукозапису (за що вона отримує немалі гросі) максимально точно і чисто передати задум виконавця. Завдання тиражувальної компанії незпохабивши цей матеріал перенести на носій. А завдання домашніх пристроїв відтворення максимально точно відтворити і донести цей матеріал до вуха слухача...я немаю нічого проти транзистора, нехай підсилює і передає електричні сигнали а музику найкаще відтворює лампа...це не я придумав...закони фізики змінити не можливо...їх можна або прийняти, або ігнорувати ...кожен вибирає сам в міру потреб...і можливостей


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 15:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Пане Бодя, Ви не зрозуміли, ми зовсім не маємо нічого проти проти лампових підсилювачів, ми за технічно грамотне пояснення і не обов'язково книжне , головне аби воно було вірним і зрозумілим простій людині яка не розуміється в технічних тонкостях.


Ви прочитайте:
Цитата:
"2 вт лампа в однотактному режимі класу А це приблизно 20 вт транзисторних...стає для любої жилої кімнати...тим більше два канали по 2 вт (20 вт)"


Це повна абракадабра.Прошу вибачення , я нікого не хочу образити.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 16:02 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
Kapitano пише:
головне аби воно було вірним і зрозумілим простій людині

якщо не зрозуміло тоді - сорі... :( спробую інакше
вихідна потужність 1.5-2 вати один канал
режим роботи вихідних ламп однотактний клас А
вихідні лампи включені тріодом
використані лампи 6ф5п тріод-пентод (тобто в одному балоні дві лампи)
звуковий тиск, який створює акустична система використовуючи даний підсилювач, приблизно такий самий коли використати транзисторний бюджетний підсилювач потужністю 15-20 вт. Отже оптужності 1.5-2 вати вистачає для комфортного прослуховування в практично будь-якій нормальній, стандартній жилій кімнаті.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2008, 18:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Ну от знов несмисли "вихідні лампи включені тріодом". У вихідних каскадау ПНЧ побудованих на 6Ф5П використовується якраз пентодна частина , тріодна у попередньому каскаді.

другий несмисл "звуковий тиск, який створює акустична система використовуючи даний підсилювач, приблизно такий самий коли використати транзисторний бюджетний підсилювач потужністю 15-20 вт. Отже оптужності 1.5-2 вати вистачає для комфортного прослуховування в практично будь-якій нормальній, стандартній жилій кімнаті."
Слухати музику у жилій кімнаті цього ПНЧ і справді цілком вистачить. А на рахунок створення акустичного тиску, то це ще у великій мірі залежить від використаних гучномовців, їх площі, матеріалу підвіски дифузора і резонансної частоти, та де яких інших аспектів . А підсилювачі на 6Ф5П робив і я коли ходив до школи.
Хто вам сказав , що 2 Вт вихідної потужності лампового ПНЧ еквівалентні 20 Вт вихідної потужності транзисторного підсилювача. Чи ви думаєте .що кілограм заліза важчий за кілограм вати через те, що залізо потоне на воді а вата ні.
Почитайте будь ласка книжки для початківців радіолюбителів. Зновуж таки без обід.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB