Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 1 з 3 [ 24 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2012, 20:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
Час від часу постійно зникає зображення на телевізорі з ефірним приймачем. Чи в інших також така проблема.?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2012, 20:42 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
я сі кєжко вібачєю, але, питання нагадує - час від часу протяг, в інших також? Ефірне тб це те, яке передається без дротів, оптоволокна і т. д. і воно є аналогове, цифрове, сателітарне, ібо передається з допомогою електромагнітних хвиль. Сумніваюся що переважна більшість володіє навиками тєлєпатія-йога би спробувати допомогти Вам і відповісти на запитання


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 17 грудня 2012, 02:52 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
спробую скористатися логічною дедукцією та невивченими можливостями тєлєпатія-йога і уточнити суть питання. Взявши в допомогу Гугл виясняємо, шо ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD то є "поколения эфирного цифрового вещания DVB-T2", значить передачі приймають по через просту телевізійну антену в цифрі стандарту DVB-T2, чим поступово замінюють аналогове ефірне ТБ. О! Так, деколи глючить картинка або пропадає зовсім і пише шо нема сигналу. Проблєма може бути як в антені, в кабелі від антени до приймача, приймачі, передавачі на вишці, в каналі, котрий передає сигнал на вишку і звичайно слабкий або не якісний сигнал може передаватися з самого центру, телебачення ж загальнодержавне. Важливу роль також грає відстань від передавача до приймальної антени і перешкоди у вигляді будівель, дерев та особливості ландшафту. Фізику ніхто не відміняв а електромагнітні хвилі дециметрового діапазону перешкоди огинають дуже слабо, переважно відбиваються. Аналоговий слабкий сигнал проявляється у вигляді муару, шумів - "мурашок" але картинка стабільна, цифра ж або є і зображення якісне або його, зображення, нема зовсім. Ймовірність одночасного виходу з ладу антени, кабеля і приймача в багатьох людей, досить мала. Логіка підказує а тєлєпатія-йога наводить на думку, (можу і помилятися ібо я не спеціаліст в даній галузі) що суть проблеми в передачі сигналу в ефір. Коло пошуку звужується. Залишається вияснити де губиться сигнал до випромінювання передаючою місцевою антеною. Можливо спеціалісти з обслуговування місцевого ретранслятора долучаться і допоможуть знайти істину проблеми


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 17 грудня 2012, 07:37 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Береш приймач ,півлітру і йдеш до сусіда пробувати.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 17 грудня 2012, 19:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
Береш приймач ,півлітру і йдеш до сусіда пробувати.


я так колись сателітні приймачі настроював..... лиш сусіди з півлітрами до мене ходили ... е-ех , часи були... :-D тепер всі у тирнетах сидє...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 18 грудня 2012, 22:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
прохання не писати всяких дурниць


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 18 грудня 2012, 22:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
OLeksandr написав:
прохання не писати всяких дурниць


тоді треба йти з цим питанням на спеціалізований форум


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 18 грудня 2012, 23:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
VohaBit написав:
OLeksandr написав:
прохання не писати всяких дурниць


тоді треба йти з цим питанням на спеціалізований форум
Ага, і там, якщо так буде поставлено питання, як у першому пості, зразу пошлють у легку еротичну подорож, без всілякої йоги-телепатії. :roll:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2012, 06:27 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
OLeksandr Ти надто слабо описав свою проблему щоб тобі допомогти. Потрібно з'ясувати чи пропадає зв'язок між тюнером та телевізором, чи пропадає сигнал від антени. В першому випадку то або глюк телевізора, що можна перевірити любим пристроєм типу двд :-D або глюк самої приставки. В більшості проблемних випадків котрі я зустрічав з цим Т2, то були глюки з кабелем. Чомусь воно дико не переварює старі советські кабеля без екранного захисту, тому раджу рити саме в цьому напрямку.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ефірний приймач TRIMAX TR-2012HD
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2012, 14:45 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Телебачення цифрового формату Т2 творить дива на антенах, кабелях - навіть рівень підсилення, який ви можете регулювати на блоці живлення деяких моделей так званих "польських" антен має значення. І, як парадокс, коли він завеликий - не хоче працювати. Приходиться скручувати. А для Олександра - у Вас на пульті є кнопочка "І" або "Info", натиснувши її 2 рази ви будете бачити рівень і якість сигналу (майже так як на сателіті). Якщо рівень відсутній або малий, то шукайте проблему в кабелі, крутіть антену і т.д. Якщо рівень достатній але якість сигналу погана, то , уви, виходячи з практики, прийдеться міняти антену. Напрям на передавальний пере датчик такий- 1. Дебеславці, 2. г.Рокита. Повернувши антену на інший передатчик обовязково перескануйте канали. При крутінні антени, якість каналу проявляється не зразу (як в аналозі), а через 5- 10 секунд. Так що не спішіть крутити і гратися в радарну установку.)) Якось так - пробуйте. Рівень ситгналу і якість на тих тюнерах і антенах які я бачив - були від 90 до 100 відсотків. Коли менше 50 якість зображення не є доброю.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 3 [ 24 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB