Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 3 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2008, 22:46 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
ну це суто твій вибір)) Взагаліто так, твій варіант виграє,ну як для наших карпат, твоя палатка супер, Луп ше трохи націнює за саму назву,так, що попитай ще на форумах, і купуй не вагаючись якщо нормальні відгуки :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 14:17 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
©hiky®
Ти казав, що зайдеш до людей, які вже мають хороший досвід в гірському туризмі, то як успіхи?
Треба створити клуб гірського туризму де б можна було обговорювати та планувати походи, ото б було класно.
Пригадую коли в гори сам ходив, то зустрічав часто групи з більших міст і було великим моє здивування коли взнавав, що ці люди між собою практично не знайомі і подорожують разом вперше.

Я так бачу, що форумчани не дуже люблять гори або лінь відписуватись.

©hiky® ти часом не хочеш кудись з*їздити?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 14:43 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Прошу любителів активного відпочинку писати в цю тему про гірські походи, сходження на вершини.
Змалку полюбив Карпати і зараз на меті сходити на Говерлу взимку, але для цього немає ні досвіду ні знайомих людей, які б мали схожі бажання

Один раз так сходив, що думав живий не вернусь. Після того не хожу, але уважаю людей які ходять.
Перше шо тре то хороше спорядження, сьогодні це доволі доступно...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 15:00 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Один раз так сходив, що думав живий не вернусь. Після того не хожу, але уважаю людей які ходять.

Співчуваю.

Просто тобі не пощастило, моя дружина має схожий досвід :D
Коли був молодий і не мав досвіду взяв її в похід на Чорногору і що саме головне сам його не проходив і не знав скільки потрібно буде йти, а вона взяла капчики на каблуках і біднятко заледве ходило :bz: та й зі спорядження в нас була пірвана палатка та стародавні єрмаки (до тепер з болем в спині згадую :D ) Після того походу як натякаю щось про гори, то їй погано робиться :D

Цитата:
Jovan пише:
Перше шо тре то хороше спорядження, сьогодні це доволі доступно...

Не обов*язково, все залежить від складності, якщо наприклад поїхати на приют і робити вилазки одноденні на вершини, то потрібно мати лише хороше взуття, ну а якщо йти на тиждень по хребтах, то тут без хорошого намету, рюкзака та взуття не обійтись.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 15:04 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Просто тобі не пощастило, моя дружина має схожий досвід
Коли був молодий і не мав досвіду взяв її в похід на Чорногору і що саме головне сам його не проходив і не знав скільки потрібно буде йти, а вона взяла капчики на каблуках і біднятко заледве ходило та й зі спорядження в нас була пірвана палатка та стародавні єрмаки

Ні я хожу вже років 15, але не зимою. А то було зимою... швидко стемніло валили вночі, заметіль... в кінці кінців покидали рюкзаки і повалили з спальниками до колиби, а вже вранці вертались по них...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 15:39 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Ну тут все зрозуміло, звісно якщо йти в похід зимою, то потрібно мати хороший одяг, взуття і т.д. а також надійний намет та спальник мішок щоб не шукати колибу чи якесь укриття, а відразу на любому місці розкласти намета за 5 хвилин і через 10 вже гарненько відпочивати в теплому спальнику.

В Коломиї такі ціни та вибір наметів, що аж страшно, продають тільки Ханах ціна намета в інтернет-магазинах 400грн. у нас 540грн., коли сказав чи не мають намета фірми Тераінкогніта, продавець глянула на мене великими очима і для впевненості перепитала :D
В зв*язку з цим питання, чи має хтось досвід купівлі туристичного спорядження в інтернет-магазинах?

Jovan а куди влітку ходив, про які місця можеш розказати? Мені б дуже хотілось сходити до якогось водопаду, стільки років в гори ходжу, а нормального водопаду ще жодного разу не бачив.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 16:10 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Спорядження то велика сила... з жахом згадую як колись в чому попало йшов, і рюкзак лєвий був, і намети ці страшні і великі...
Хана хороша річ, але кажуть паскудиться... в мене якась американська зараза... але цього року развєдку боєм не пройшла
На рахунок терри не знаю, але це ж кажись наша кантора, то значить на початках має бути не зле. В мене один товариш - старий вовк - взагалі ходить з командором і каже шо нормульок... мабуть таки на початках добрі були... хоча матеріал у всіх один і той...

Я останні роки вишу тіко на горганах і свидовці... починаю з осмолоди і закінчую в квасах. Перехід великий але цікавий. Можна повисіти ще на рущині під сивульою, і на озері Дегяску на свидовці, але там зараза нема дров...
На чорногорі не був вже кілька років...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 16:21 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Правду кажуть, що Ханах спартачився, багато читав таких відгуків. Тера то київська фірма, але шиє в Китаї, вона вже досить давно на ринку, маю рюкзак її виробництва, користуюсь вже 2 роки і повністю задоволений. Крім тери ще можна подумати про пінгвіна, але характеристики там мені не дуже подобаються.

А яку б ти порадив фірму по взуттю? А то мені так впадло в тих берцах ходити, мозолі натирати, а на секондах ніяк не можу знайти людського, подумую нове взяти.

Цитата:
Jovan пише:
Я останні роки вишу тіко на горганах і свидовці... починаю з осмолоди і закінчую в квасах. Перехід великий але цікавий. Можна повисіти ще на рущині під сивульою, і на озері Дегяску на свидовці, але там зараза нема дров...

Ти б зміг на карті намалювати цей похід?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 16:42 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Пінгвін місцями кращий, але взагалному в нього тільки ціна більша:))) В мене капрікорн юрзак - хароший, ніц не скажеш. І ціна якраз в паряді...

Взуття - ЛЯ СПОРТІВА, я так думаю. Це якшо є гроші звичайно. В принципі все взуття хороше і Гармонт і Ассоло, але воно не дешеве. Не завжди хочеться відвалювати таке бабло, але якість гарантована.

Секонд то останній варіант, краще нові.

Маршрут простий, якщо бачили зараз є класні карти 500 метровки з маршрутами. Там є Горгани і можливі маршрути. Вони звичайно не ідеальні але хороші.
Я цього року зпробував вийти на сивулю з Гути, з коханою (перший раз в горах:)) там карочі був був бурелом... ну ятакого сам не бачив... йти було важко десь два кілометра по ужщелині заваленій деревами як сірниками. Вона мене чуть не прибила... я був тоже в шоці.... але нічого.

Цей маршрут можна модифікувати по різному, можна стартанути з осмолоди і пройти весь хребет матагів через Ігровець на Сивулю потім через Пекли на Тавпашірку до перевалу Легіонів, з перевалу рулим на Братківську далі падаєм вниз і переходим на Свидовець там перша гора буде здається Татарука ну а по Сивдовцю вже йдеться як по автостраді.
Головне після Братківської не піти далі по тому хребту там далі ідті проста нівазможна:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 16:55 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
З картами в нас напряг, навіть про 500-метрівки й не заікаюсь. Маю карту в електронному варіанті, але то кілометрівка, ще й стара, генштабу.

Цитата:
Jovan пише:
Взуття - ЛЯ СПОРТІВА, я так думаю. Це якшо є гроші звичайно. В принципі все взуття хороше і Гармонт і Ассоло, але воно не дешеве. Не завжди хочеться відвалювати таке бабло, але якість гарантована.

Тут то в мене й сумніви, що якість гарантована, якось впадло заплатити 700-800грн. і отримати китайське фуфло. І читав я про ту підошву горетекс і не зрозумів, від неї більше користі чи шкоди :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB