Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 6 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 лютого 2008, 21:05 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Я теж більше не попадаю... Але скажім по хребту чорногори в хорошу погоду можна йти в сандалєттах запросто, я колись і босий пробував

Поляків часто бачив як в сандалях ходять, але як на мене, то варто придбати на кілька сезонів людське взуття.
Але з собою обов*язково брати тапочки чи кеди щоб ввечері в них походити щоб нога відпочила.

Хто знає, чого поляки до нас в гори ходять, їм що своїх мало?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 00:11 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Поляків часто бачив як в сандалях ходять, але як на мене, то варто придбати на кілька сезонів людське взуття.
Але з собою обов*язково брати тапочки чи кеди щоб ввечері в них походити щоб нога відпочила.


Ні так по любе береться і нормальне взуття, а там де дозволяє шлях можна йти в сандалях. Поляки сюди ходять бо в них вже "асфальтові доріжки з кісоками" по хребтах стоять і ліхтарики, а в нас натюрель. Вони вже перекидаються з чорногори на горгани, бо там дикіше. Два роки тому вони там оплатили прочищення маршрутів, в бистреці будують будинок (наскільки я знаю) і будуть водити там свої групи... от так будуть заробляти на наших горах... прикро за нас...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 14:48 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Два роки тому вони там оплатили прочищення маршрутів, в бистреці будують будинок (наскільки я знаю) і будуть водити там свої групи... от так будуть заробляти на наших горах... прикро за нас...

Нічого собі :shock: ну це взагалі, просто слів нема.

Може хтось знає як добратись до якогось водоспаду, стільки років ходжу, але жодного разу не бачив справді красивого й великого?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 15:42 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Я точно не знаю де є точно якісь гарні водоспади, але памятаю один такий нічого біля Шепоту, але того що туди як на Космач і далі, біля гори Грегіт. Але є прекрсний в райомі Манявського скиту, він здається так і є Манявський водоспад.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 16:05 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Але є прекрсний в райомі Манявського скиту, він здається так і є Манявський водоспад.

Чув, є фото з того водоспаду, сам не був там і не знаю як туди добратись.

Ти може бував на г.Сивуля, г.Ігровець, ось вони на фото:
[IMG]http://keep4u.ru/imgs/s/080211/af/afa964cd1dca078485.jpg[/IMG]
Цікаво як туди добиратись і як там природа?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 16:43 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Чув, є фото з того водоспаду, сам не був там і не знаю як туди добратись.
Ти може бував на г.Сивуля, г.Ігровець, ось вони на фото:
Цікаво як туди добиратись і як там природа?

Сивуля і Ігровець то якраз Горгани. Я туди якраз і ходжу, на них є три підходи - Бистерць, Максимець, Осмолода і Гута - всі по своєму цікаві і різні. Природа там супер, Горгани більш дикі і камянисті ніж Чорногора. ТОму супер. Я Вам кажу пошукайте 500 метровку з маршрутами - вони є в продажу, і спільно з цією двокілометровкою можна спокійно рушати :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 16:51 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Цікаво як туди добиратись і як там природа?

Можу вам в фотошопі накинути маршрутік на цій карті, але веж вдома, і розписати всьо, бо маю багато роботи


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2008, 16:54 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Jovan як будете мати час, то намалюйте маршрут, буду дуже вдячний.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2008, 16:33 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Jovan як там з маршрутом? Може намалюєте?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2008, 19:35 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Карта тут:

http://ifolder.ru/5679128

Я намалював всі маршрути якими сам ходив. Все доволі схематично, оскільки і карта не дозволяє якось детально все зобразити. Отож я Вам раджу прикупити таки півкілометровку там все це ще детальніше є.
Отож поясню трохи маршрути:
1) (синій маршрут) Осмолода-хребет Матагів- гора Ігровець - "полонинка під Лопушною" - Сивуля - Рущина
Приїжджаємо в Осмолоду (до Франківська, потім на Калуш і в Осмолоду). Йдемо в кінець села буде шлагбаум і карта місцевості, в принципі там рулити по дорозі, потім в ліс і треба дертися на МАтагів,або просто питаємось як вилізти на Матагів. Сам хребет такий собі, весь в лісі, йдеш незрозуміло куди (ну так було два роки тому), проясніння починається вже ближче до Ігровця (води, зрозуміле діло, немає аж до полонини під Лопушною, про це важливо подумати). Там головне втрапити на саму стежку до Ігровця, бо можна зблудити, в крайньому разі триматися самого хребта, там присутні якісь тропи, в принципі а хорошої погоди приємно йдеться. З певного часу почнеться альпійська сосна і каміння...Ви на правильному шляху!!! Почнуться красиві розсипи і краєвиди Ви тим паче на правильному шляху... Так і маслаєте по камяній стежці до Ігровця, звідти треба спускатись до полонинки під Лопушною (не памятаю як її правильно називають). Там прикольно, багато місця і тусуються туристи, є вода. Спуск до неї по стежці через лісок. Якщо з Осмолоди вийти вранці то там можна і зупинитись спокійно понасолоджуватись ще природою. Якшо спартсмєни-рікардсмєни вповні льогко можна ще взяти і Лопушну і Сивулю і заночувати вже на тій стороні Сивулі на Рущині. Це власне був би синій маршрут.
Альтернатива йому, той голубіший пунктир. З Осмолоди можна йти по тій самій дорозі (з якої ви в синьому маршруті звертаєте на Матагів), але йти по ній далі, тупо йти низом. Там вузкоколійка і була і місцями ще є здаєься. Йдете між двома хребтами - Матагів і Горган. Під кінець треба втрапити на Рущину,це можливо і без особливого досвіду, головне бажання:)
Ще одне - перехід з полонини під Лопушною на Лопушну і Сивулю прочищений був бензопилами так, що йти там мало б бути легко, єдине це перша висота буде стрімка (але Ви ж вже брали Матагів!!!:)))

Рущина - де сходиться бульшість маршрутів на цій карті. Полонина під Сивулею, дуже велика і красива, там постійно є люди і є вода, багато води:) З Рущини зручно вилізти на Сивулю без наплечників.

2) Чорний маршрут - з Гути (там де нашого президента дача:)) Так от, там теж до кінця села і тупо по дорозі. Там вже треба зорієнтуватись і повернути на поворот до "полонинки під Лопушною"(червоне відгалуження від маршруту), якщо хочете туди, Поворот цей біля хатки - що там є по дорозі. Або йти далі. Там буде такий лісорубський центр, от минаючи його треба взяти вправоі по річці йти далі. Потім буде цікаво. Будуть залишки бурелому, тут нема ніякого іншого виходу як шукати в ньому стежку і перебиратись через нього, їх буде два десь метрів по 200 кожен. В кінці кінців ви вийдете на нормальну стежину. Так от по ній і треба йти, по трохи почнеться набиратись висота, буде набиратись потім знов пологіше, почнеться альпійка і камянисті тропки, чимось нагадуючи Крим, таким макаром тупо йти і вийдете на Рущину. Це як на мене самий вдалий маршрут на Рущину і на полонину під Лопушну, за виключенням перших вражень жаху від бурелому:)

3) Зелений маршрут (на Сивулю (Рущину) з Бистреця і Максимця). З Максимця кажуть легше. Я звідти не йшов але туди спускався:) Так от там краще спитати людей звідки стартанути, бо я виліз "чорті гдє":) Йти тупо по стежці плавно набираючи висоту, і потім траверсом до самої Рущини, в принципі втрапити без проблем. з Бистриці важче, бо можна пощьолкати поворот, він починається відразу по дорозі від села коли минаючи водопади ви дойдете до хаток... Там трохи замучено, я блудив і довго...

4) Вишневий маршрут - то вже складніше, починається з Рущини, як туди потрапити вибираєте з варіантів поданих вище.
Там треба через урочище Пекло скинути висоту, і видертись на Тавпашірку, там в принципі стежка і легко... Тіко важко трохи... На самій Тавпаширці головне!!! не пропустити поворот направо, ві і поітний і непомітний водночас:) Там потім тупо на перевал Легіонів, Звідти можна в Бистрець, а можна далі до Братківської, а потім на Свидовець... але там складнувато просто намалювати... а до Свидовця тут карти не вистачило:))) З Братківської єдине, що то можна зійти дається в село Чорний Потік.

От коротко все, що не зрозуміло пишіть.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB