Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 4 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:01 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
З картами в нас напряг, навіть про 500-метрівки й не заікаюсь. Маю карту в електронному варіанті, але то кілометрівка, ще й стара, генштабу.
Цитата:
Jovan пише:
Взуття - ЛЯ СПОРТІВА, я так думаю. Це якшо є гроші звичайно. В принципі все взуття хороше і Гармонт і Ассоло, але воно не дешеве. Не завжди хочеться відвалювати таке бабло, але якість гарантована.
Тут то в мене й сумніви, що якість гарантована, якось впадло заплатити 700-800грн. і отримати китайське фуфло. І читав я про ту підошву горетекс і не зрозумів, від неї більше користі чи шкоди[/QUOTE]
за кордоном я помітив шо народ торчить від сей кантори http://www.quechua.com/EN/ але в нас я шось її не бачив...:(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:08 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
З картами в нас напряг, навіть про 500-метрівки й не заікаюсь. Маю карту в електронному варіанті, але то кілометрівка, ще й стара, генштабу.
Цитата:
Jovan пише:
Взуття - ЛЯ СПОРТІВА, я так думаю. Це якшо є гроші звичайно. В принципі все взуття хороше і Гармонт і Ассоло, але воно не дешеве. Не завжди хочеться відвалювати таке бабло, але якість гарантована.
Тут то в мене й сумніви, що якість гарантована, якось впадло заплатити 700-800грн. і отримати китайське фуфло. І читав я про ту підошву горетекс і не зрозумів, від неї більше користі чи шкоди[/QUOTE]
Ну за хороше взуття відвалити треба і тисячу, сума немала погоджуюсь. Але якшо купити не шось замарочене то його можна використовувати і як осіннє взуття...
Якшо брати в нормальному магазині то це "фуфло" можна потім принести і віддати - знаю випадки
Щодо матеріалів то гортекс то роблять не підошви а верх, підошви як правило ставлять ВІБРАМ. Гортекс прикольний коли він працює і як шо це точно гортекс а не якийсь там інший текс. І головне не переборщити бо можна купити якийсь мерел чи шось таке які розраховані на мінусову температуру... Година в приміщенні і вашим ногам кришка, як в бані будете себе почувати:)))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:23 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
http://www.karpaty.com.ua/?chapter=20&item=270

не зі всім погоджуюсь але взагальному непогана стаття


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:27 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Вибачаюсь, на рахунок гортекса я помилився.
Що негативного я чув, що цей матеріал досить стійкий до води, але вже як намокне, то потім висушити його дуже важко.

Десь місяць назад хотів придбати мерел за 150у.о. то кажете це теж не погана фірма?

А як оприділити чи то справжній гортекс і чи буде він працювати?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:48 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Вибачаюсь, на рахунок гортекса я помилився.
Що негативного я чув, що цей матеріал досить стійкий до води, але вже як намокне, то потім висушити його дуже важко.

Десь місяць назад хотів придбати мерел за 150у.о. то кажете це теж не погана фірма?

А як оприділити чи то справжній гортекс і чи буде він працювати?

Гортекс то мембрана, і впринципі сушиться вона нормально. Я проблем не мав.

Залежно що і для чого. Я всіх моделей не знаю, і не дуже шарю які бувають мерели - але таке взуття то індивідуальна річ. По перше як правило їх не можна носити в приміщенні, оскільки вони розраховані тільки на вулицю -парити будуть так шо рідну маму забудете. Якщо Ви більшість часу в приміщенні і не маєте змоги перезутись то це смерть ногам... для міста я б таке взуття не купляв. Хоча може вони випускають і якісь облігчьонний варіант. Ну і то не можна брати на ура, тре взути походити в кожного же ж і нога різна.
Тепер такі зими, шо я свої трекінгові зимові черевики взув може 10 раз. Коли холодно то хороша річ, а так я сидів в приміщенні а ноги так якби в тазіку з теплою водою...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:52 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Вибачаюсь, на рахунок гортекса я помилився.
Що негативного я чув, що цей матеріал досить стійкий до води, але вже як намокне, то потім висушити його дуже важко.

Десь місяць назад хотів придбати мерел за 150у.о. то кажете це теж не погана фірма?

А як оприділити чи то справжній гортекс і чи буде він працювати?

Гортекс то мембрана, і впринципі сушиться вона нормально. Я проблем не мав.

Залежно що і для чого. Я всіх моделей не знаю, і не дуже шарю які бувають мерели - але таке взуття то індивідуальна річ. По перше як правило їх не можна носити в приміщенні, оскільки вони розраховані тільки на вулицю -парити будуть так шо рідну маму забудете. Якщо Ви більшість часу в приміщенні і не маєте змоги перезутись то це смерть ногам... для міста я б таке взуття не купляв. Хоча може вони випускають і якісь облігчьонний варіант. Ну і то не можна брати на ура, тре взути походити в кожного же ж і нога різна.
Тепер такі зими, шо я свої трекінгові зимові черевики взув може 10 раз. Коли холодно то хороша річ, а так я сидів в приміщенні а ноги так якби в тазіку з теплою водою... Тут по Києву виясть біг борди мерела, народ понакупляв собі і "париться". Це взуття для вулиці.

Як перевірити? Оце я не знаю... але на ньому написано і на крутих товарах вам до капців дадуть паспорт до кожного елементу виробу. Оскільки його роблять з різних запатентованих тканин і деталей. Як правило всі фірми які я назвав не підмінюють матеріалів, тому можна бути спокійними. Ну й таке взуття ви не купите на базарі - а тільки в магазині і то тільки певному. Як на мене мерел то закруто... є ше коламбія для нижче -10:))))(здається) ото напевне вообше ульотні капчики в приміщенні:))))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 17:59 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
http://www.di-sport.com/russian/trade/merrell

От сайт, я бачу вони там пропонують взуття для міста але не можу вичитати де воно...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 18:07 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Значить якщо пишуть, що поверхня дихаюча, тобто в середину волога не поступає, але з капчиків виходить, то брехня?

Ну чому за круто, я дивився на ті мерели і вони виглядали так не по зимному, ось фото

Зображення

Цитата:
Конструкция: Waterproof
Верх: натуральная кожа
Язычок: натуральная кожа/синтетическая сетка
Подкладка: Polartec©200/Thinsulate™200
Задник: внешний,рельефный,изTPU
Ложе стопы: ColdProof™,термоизолирующая стелька
Внутренняя стелька: ActiveHeat™
Основная стелька: нейлонGrade2
Промежуточная подошва: формованная под давлением из EVA с Air Cushion©
Подошва: 6ммVibram©Thermo6™/резина c повышенным сцеплением
Защита до–32°С при активном использовании



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 18:09 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
А сорі наговорив не того... бачу в них є колекції для міста ...http://www.merrell.ru/aw08.php?id=858

Щодо карт то я купив карту в Коломиї в книжковому шо біля памятника шевченка, вони вже є в нас...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2008, 18:14 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Wandering пише:
Значить якщо пишуть, що поверхня дихаюча, тобто в середину волога не поступає, але з капчиків виходить, то брехня?

Якшо гортес то не брехня... в тому і прикол мембрани. Вона дихає і не пропускає воду. Але треба за нею дивитись і з часом властивості пропадають і вона дихати перестає.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 25 [ 247 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB