Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2014, 17:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Європа приймає українців краще ніж схід. В Японії дуже дорого. А Росія як кажуть, 'нєзаграница'. От і їдуть наші до Європи, щоб пересвідчитись чи насправді там так добре як їм видається.
http://www.opovidi.blogspot.com/2014/10/blog-post.html?m=1
Куди ви мрієте поїхати? Де довелось побувати? Що варто оглянути?
Який відпочинок вибираєте?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2014, 19:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Пані Емілія, "дабро пажалавать"! Зображення

Экстрим туры на Донбасс

Бігме, нудно не буде! :-D

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 09 липня 2015, 23:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Ох, пане Яничаре! Як же любите мене кудись посилати. То на 262 сторінку, то на іншомовні форуми. Не будьте такі добрі. Одначе, даремно турбуєтесь, бо я люблю подорожі а ля Айзек Азімов.

Переглянувши старі та нові теми форуму зауважила, що усі ми маємо різні спонуки щоб мандрувати світами. Цікавий факт: наша подорож може розповісти про нас, наші уподобання, а навіть. характер та звички.

Тож перефразую відому приказку: "розкажи мені про свою подорож - і я скажу, хто ти".
Дарма, що назва теми "А ви куди?" Важливо, що ви ділитесь з іншими тим, що вас захоплює, або турбує. Завдяки детальним яскравим записам таких відомих мандрівників, як Марко Поло, чи письменників, які описували у художніх творах життя у різних куточках планети, відображаючи час у якому жили.
Стівенсон, Шевченко, Лондон, Кіплінг, Хемінгуей, Кларк та ін. розповідали про те, що їх зачіпало.

Напевно, вам теж колись доводилось побувати у місці про яке хочеться розповісти. І навіть, якщо ви не маєте можливості (поки що) відвідати це місце, - у всякому випадку можете про це написати. :coffe:

Найближчим часом я хотіла б потрапити до Ірландії. Яким чином мені це вдасться? Чи не вдасться? Живемо - побачимо.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 11 липня 2015, 21:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чого до Ірландії, спитаєте? Скоріш за все, вам вона далеко десь, хіба я помиляюсь? А щоб вам було цікавіше, то скажу - ірландська діаспора найчисленніша. Але... останнім часом українці поводяться так, наче їм кортить вийти на перше місце. Тож, любі мої жабенята, незабаром я спробую прояснити усі питання, що турбують мене, і сподіваюсь, що ці ж питання турбуватимуть і вас. :idea:

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 18 липня 2015, 13:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Сьогодні, мої вірні лелеченята, ви дізнаєтесь, чим подібні між собою Україна та Ірландія. Перш за все - унікальність природи та географічне розташування. Одне й друге на заздрість сусідам, що й породило низку трагічних подій у історії обох наших народів.

Щодо національного характеру, то ірландці гостинні, люблять традиції пращурів, пишаються історичнии подвигами, майже втратили мову прабатьків, дедалі менше осіб використовують ірландську, натомість - панує англійська. При тому, що Ірландія давно здобула незалежність від "люблячого"захисту Великобританії. Хоч і тут не все так райдужно - згадаємо долю Північної Ірландії.

А тепер дивимось на себе й порівнюємо. Подібно?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 28 липня 2015, 15:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чим Ірландія може пишатися? Про здобуття незалежності від британської корони варто сказати окремо. Краще згадаймо про красу природи та давнє минуле Смарагдового острова.
http://vsviti.com.ua/bestphoto/24562
Історики твердять, що кельти (предки сучасних ірландців) займали величезну територію західної частини Європи. Тому кельтське коріння та традиції можна знайти не лише у ірландців. Дехто твердить, що залишки кельтської культури можна віднайти й в Україні.
Гарячий норов і руде волосся - це найвизначніші символиі рландської нації. Що стосується духу, то мабуть, найкраще його можна побачити у самій історії країни та її мистецтві. Руїни фортець, циліндричні вежі, дух романтики та загадкового. Усе це стало досить прибутковим бізнесом.
Для мене найяскравішим з усього ірландського є література. Бо якщо чарівні краєвиди Ірландії милують око, а пиво веселить душу, - то твори мистецтва дають поживу для роздумів, а часом торкаються серця. Скажімо, п'єса Бернарда Шоу "Другий острів Джона Булля". Мало хто знає, що Шоу ірландець. Цю п'єсу він написав ще до того як Ірландія вийшла зі складу Об'єднаного Королівства. Проживши довгий час у Англії Шоу не втратив ніжних почуттів до батьківщини, але й разом з ти набув певного імперського бачення щодо стосунків між Ірландією та Великобританією. У п'єсі він прагне примирити дві полярні ідеології.
Навіщо це йому? І чи можливе примирення між тираном та гнобленим народом

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Востаннє редагувалось Емілія в 28 липня 2015, 19:24, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 28 липня 2015, 19:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Найбільш яскраво (на мій погляд) описує конфлікт між Ірландією та Великобританією Всєволод Овчінніков. Він не лише розповядає історію конфлікту, але й аналізує які причини є його корінням. Власне, все як завжди дуже просто і сумно, але нам з вами ще й повчально - є над чим замислитись.
http://tululu.org/read60103/85/

Коли більше дізнаєшся про історію народу, то краще розумієш самих ірландців. І співчуваєш, і захоплюєшся, і починаєш розуміти, що любиш наче братів. Отак-то... малята.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 31 липня 2015, 17:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Незважаючи на усі трагедії, що зносив ірландський народ все ж цю країну називають чарівною. Знову ж таки, завдяки неймовірним людям, які там живуть.
http://bookscafe.net/book/houks_toni-s_holodilnikom_po_irlandii_ginnesa_mnogo_ne_byvaet-231777.html

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2015, 13:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
За легендою ірландський місіонер Брендан відплив з Ірландії до Пн.Америки (Лабрадор) задовго до вікінгів та Колумба - у VI ст.н.е.
Але важливо, що тою легендою захопився Тім Северин незважаючи на сумніви деяких істориків щодо імовірності такої подорожі. Справа в тому, що човен, що нібито перетнув Атлантику був з легкого дерев'яного каркасу зовні обтягнутого бичачими шкірами. Що тут неймовірного? Кого ще не вразило, згадайте як довго ваше шкіряне взуття витримує негоду? Варто добряче промочити ноги і взуття наче губка вбирає вологу і навіть добрі пасти не можуть захистити. Але це не зупинило відважного дослідника-мандрівника, і він розпочав з пошуків інформації. Тім Северин описав не лише саму подорож, але й те як виникла ця ідея. Але найзахопливішим виявилось те, яким чином стало можливим її втілення у життя. Подивимось по карті - добрячий шмат світу. Ви б на таке наважились?
http://bookscafe.net/book/severin_tim-puteshestvie_na_brendane-210321.html

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А ви куди?
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2015, 02:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"А чого туди?"
"За кордоном жити краще." Так дехто вважає, але чи це справді так? Чи добре для всіх? Швеція така собі європейська Японія.
Екологія, технології, традиції та ще щось таке автентичне. Відповідальне. Так, шведи розуміють, що не можна жити лише власними інтересами, бо суспільство це єдиний організм.
Для когось ідеальним зразком суспільства слугує сучасний Сінгапур. Хоча й цьому неймовірному місту-державі важко відцуратися від іронічного прізвиська, даного британським журналістом. Чим є Сінгапур насправді: економічним дивом вартим захоплення та наслідування, чи "Діснейлендом зі смертною карою"?
Україна має певні переваги у можливостях розвитку. У багатьох сферах можна починати з чистої сторінки. Це дозволить не лише розвиватися, але й успішно втілювати в життя мрії багатьох із нас. Отож, що ми шукаємо за кордоном? Мабуть, нові враження, інші традиції інші звичаї та закони, їхні цінності. Деколи усе це допомагає краще зрозуміти себе, власні бажання чи мрії.
Є люди, які шукають кращого життя; вони їдуть туди де їм комфортно. Інші миряться зі своїми обставинами. А є й такі, котрі створюють свої Японії, Сінгапури, Ірландії чи Швеції - власні Діснейленди. Що ми ладні зробити заради власного бажання? Що ми можемо змінити? Змінити себе? Країну? Світ? Чи може змінити своє ставлення до життя?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB