Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 4 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 13 січня 2014, 19:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Про Едо не знаю.. :eek: але на вихідних ходила в кіно на "47 Ронін" з Кіану Рівзом. Історія про самураїв-вигнанціів (ронінів), котрі вирішили помститися за свого господаря була цікавою (кажуть фільм на реальних подіях знятий), але саме кіно щось не дуже..хотілося чогось більшого.. навіть Кіану не дуже спас ситуацію))
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 19:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Айрін, Ви напевно, по-справжньому захоплюєтесь Японією. Читала аннотацію до фільму та й здивована бо по правді не розумію як можна замісити фентезі "основане на реальних подіях"? Чортівня і тільки. Не дивно, що фільм Вам не сподобався...
Вчора приходила сестра і читала, що ми тут понаписували. І каже: "Тут написали, що треба там побувати щоб відчути і зрозуміти. Понюхати!!!"
То хай їде :))
А я їй вдячна бо відкриваю для себе щось нове. Сьогодні натрапила на мемуари одної пані. Вона пише російською, але пише дуже гарно, як на мене. Як буде кому цікаво - дам лінка. Авторка описує як вона почала цікавитись Японією і як вивчала мову. До речі про мову: японці використовують дві абетки (умовно кажучи). Хірагана і катакана. Перепрошую, уявляю як Бодя хапає мене за мишку і каже: "Шо малі діти? Самі погуглять! Не привчай до шари - на форумі всього півтори "каліки"!!!".
Але як кому справді цікаво, то я виложу свої знахідки і думаю, Бодя нічого не вдіє.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 16 січня 2014, 15:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Хто хоче в Японію, нехай їде! Таких як моя сестра втримати важко. Навіть уявляю як вона поспішає до "Кокусай куко", що означає міжнародний аеропорт. Колись давно читала про унікальний аеропорт поблизу Осаки. Ну то й що? Скажете ви. Річ у тому, що цей аеропорт збудований на штучному острові. Для насипу знадобилось стільки піску і грунту, що можна було б побудувати ще 73 піраміди. http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82_%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B0%D0%B9
До речі про Єгипет... Може про Єгипет у іншій темі. Як я розумію - Коломия ВЕБ не любить мішанини.
Вернемось до аеропорту, що прозвали "Канку" - скорочена форма японської назви "Кансай кокусай куко". Так от, Кансай - назва району в Західній Японії, до котрого входять комерційні міста Осака і Кобе, а також історичні - Кіото та Нара. Якщо не помиляюсь то останні також є і релігійними центрами.
Про Кіото є у вікі. А ви знали що це місто-побратим Києва? Я - ні. Обидва міста були якийсь період столицями Японії. Оберігаються як всесвітня спадщина ЮНЕСКО.

Цікава ж та Японія...

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 16 січня 2014, 19:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
http://world-japan.livejournal.com/tag/%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F%20%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0
Зверніть увагу на відгук про "47 ронінів", він одразу після біографії Муракамі. Точніше там дві частини відгуку. Коли я читала аннотацію Кинопоиска у мене виникли такі ж питання як і у авторки пропонованого вам відгуку.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 19 січня 2014, 00:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Онсени, японські гарячі джерела
Тканина, гідна королів
Онсени так само як і шовк нагадують про історію Японії. На безлічі гравюр, картин та інших творів образотворчого мистецтва зображено різнобарв'я та вигадливість шовкових тканин. Детальні описи одягу представників різних суспільних верств можна зустріти в творчості Іхари Сайкаку (1642-1693). Цей письменник унікальний ще й тим, що його розповіді про повсякденне життя створені у новому жанрі укійо-дзосі, що означає повісті про мінливий світ.
Читаючи твори того часу та знайомлячись ближче з реаліями життя тогочасної Японії розумію, що без них не можна зрозуміти цю країну. Хоча так само її не можливо збагнути не ознайомившись з її історією та релігією.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 20 січня 2014, 18:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Як думаєте, чи японці впевнено дивляться у майбутнє? http://news.leit.ru/archives/2861

Те, що економіка впливає на рівень життя та до певної міри формує - очевидне не лише японцям. Японія має вплив на усі сфери життя, і було б дивно якби релігія не мала свого суто японського забарвлення.
Синтоїзм

Чому деякі японці стають християнами? Що докорінно змінює їхнє життя? Відповіді знайдете тут:
Колишній синтоїстський священик
Успішна бізнес-леді
Був безпритульним з Кіото
Був залежний від азартних ігор
Колишній пілот-камікадзе

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 21 січня 2014, 19:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Емілія написав:
Айрін, Ви напевно, по-справжньому захоплюєтесь Японією..


Якщо чесно - то не дуже... от мої кузени дійсно мають "почуття" до цієї країни..Одна чотири роки вчила мову в університеті, а брат - захопився ідеєю створити у школі японський клуб..от такі вони у мене японофіли ;) ... я вже попри..кажуть, що там все дуже дорого коштує...так що їхати треба з тугим кошельком... :(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 24 січня 2014, 14:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Розумію... У мене щось подібне. І хоча Японія викликає у мене захоплення та їхати туди я не маю великого бажання. Як я вже писала, -ця країна унікальна і є чого повчитись у них. От хоча б те як вони змогли за короткий термін вивести країну, що зазнала нищівної поразки у ІІ Світовій на перші сходинки світової економіки?
Звідкіля це економічне диво? Фахівці вважають, що процвітання зумовлене наступними факторами:
- ідея єдності нації
- спрямування на якісні безперервну освіту
- дух співпраці
- жорстка конкуренція
- розвиток наук та пошук нових поглядів, шляхів застосування та впровадження технолог.новинок у повсякденне життя.
Усе це викликає захват і заздрість.
Проте, не усе так красиво як хотілось би.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 24 січня 2014, 14:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Ще три японських слова: цунамі, камікадзе, кароші - ці слова описують явища, що несуть руйнування і смерть. Думаю, про цунамі та камікадзе чули усі, а от про кароші - навряд. Але це слово описує явище, що означає "смерть від перевтоми на роботі". І мабуть, як землетруси та цунамі заслуговує соєї шкали руйнації. Не поспішайте насміхатись, що буцімто ні цунамі ні камікадзе, а вже тим більше кароші українцям не загрожує. Як знати...
Як гадаєте, як ставляться до роботи японці? Мало хто знає, що навіть на перший погляд престижна робота може бути смертельно небезпечною. Свого роду камікадзе на роботі. Заради чого? ???
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102002121
Стаття була опублікована у 2002 р. За статистичними даними від синдрому кароші щороку гинуло біля 30 000 осіб. На 2010 р. таких людей значно поменшало: біля 10 000 загибих щорічно. Мабуть кампанії несуть суттєві збитки через позови родин загиблих!
Ще деякі цікаві штрихи до портрету: http://news.leit.ru/archives/17694
Така ото ця Японія...

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 24 січня 2014, 15:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
:work: Для тих хто хоче вивчати японську є хірагана у малюнках. Не маю поняття, чи таке справді полегшить вивчення. Судіть самі: http://news.leit.ru/archives/18200

Шлях квітки. Хто з нас дуже переймається зрізаними квітами? У мене склалося враження, що японців переслідує манія усе перетворювати на твори мистецтва. Отож про ікебану. Погляд одного з вчителів цього мистецтва: http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102005570
Справді, що ще більше може сприяти роздумам про швидкоплинність життя як не шлях квітки?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB