Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 3 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 22:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Для розрядки обстановки - Японія взимку...
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 03:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
В Японії є термальні джерела. Ее-мм-да... Их!
І ще хотіла щось сказати, а в голові: "гугл, гугл".
В мене тут же комплекс розвинувся. І навіяло щось: треба тікати.
А може в Боді бабця в Японії живе, того й він і сердиться? Або у нього збереження в йєнах. А ще... Страшно сказати... Може він особисто знає Каку? Якщо це те так то ми пропали. Люди, вірите, я тільки вчора дізналась і збираюсь читати. І вам раджу: читайте Каку - сподобаєтесь Боді.
P.S. Бодя, перепрошую, чи могли б Ви на основі знайдених у пошуковиках даних розповісти щось особливе? З радістю отримаю майстер-клас від Бодя-сан.
P.S.P.S. Майстер-клас по харакірі не пропонувати. Рибою фугу не пригощати!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 11:30 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
І ще хотіла щось сказати, а в голові: "гугл, гугл".
В мене тут же комплекс розвинувся. І навіяло щось: треба тікати.
А може в Боді бабця в Японії живе, того й він і сердиться?

Ось це я й мав на увазі, не мені одному здається, ображати новачків в думках не було, воно мимо думок на інстинктивному рівні :(
Ось так у нас вітають новачків, тому, на мою думку, мало хто надовго затримуєть, імно.
А ще би ти прийшов, хотів поспілкуватись - тебе послали в гугл, люди і йдуть, йдуть і не вертаються, бо почувають себе не в своїй тарілці :(

а по темі, колись мну вразило, що в японців підхід до нам звичних речей значно відрізняється від нашого. Ось взяти наш довгий і марудний спосіб множення чисел в стовпчик, його може вже й мало хто пам'ятає, однак у японців він свій:

Формат відео : youtube.com


Значно цікавіший та для нас оригінальний, однак не в цьому суть, вони зовсім інакше виховуються, в них зовсім інше бачення у всьому, тому й живуть інакше

А ще в них квадратні кавуни є:

Формат відео : youtube.com

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 14:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
я тепер вмію множити по-японськи :-D .. і настільки люблю кавуни, що вважаю квадратні - це знущання :(

Маємо чим дивуватися з японців :?: :

1. Грамотність в Японії майже 100%.
2. Продуктові магазини в Японії називаються «яою», що означає «магазин 800 товарів». Раніше в таких магазинах продавалася тільки овочі та зелень, але з розширенням асортименту магазин змінив назву на «яою», тому що число 800 означає для японців «величезна кількість». Така назва підкреслює різноманітний вибір.
3. У Японії дешева риба і м'ясо, але дуже дорогі фрукти. Одне яблуко коштує два долари, зв'язка бананів п'ять. Найдорожчий фрукт диня, сорт типу нашої "торпеди" обійдеться в Токіо у двісті доларів.
4. Питання честі і раніше грає в Японії центральну роль, навіть у політиці. Останній прем'єр міністр Юкіо Хатояма подав у відставку після того, як не зміг виконати передвиборчу обіцянку (sic!). Двоє його попередників теж.
5. У Японії сніговиків прийнято ліпити строго з двох куль, а не трьох, як в іншому світі.
6. У Японії до цих пір 30% весіль відбувається в результаті організованих батьками сватання та оглядин.
7. У всіх північних містах Японії, де взимку випадає сніг, підігріваються тротуари і вулиці. Ожеледі не буває, і сніг прибирати не треба.
8. Японія - остання країна в світі, формально зберегла титул Імперії.
Японська імператорська династія ніколи не переривався. Правлячий сьогодні імператор Акіхіто прямий нащадок першого імператора Дзімму, що заснував Японію в 711 році до нашої ери.
9. Японці постійно говорять про їжу, а коли вони їдять, то обговорюють як їм подобається частування. Повечеряти, не вимовивши кілька разів "oishii" (смачно) дуже неввічливо.
10. Більше половини залізниць в Японії приватні. Державні перевізники відповідають всього за 32% всього залізничного сполучення країни.
11. У Японському мовою практично немає особистих займенників, а ті слова, які іноді використовуються як займенники, мають ще хоча б одне значення. У російській, наприклад, займенник «я» не означає нічого, крім «я», а в японському 私 (ваташі, я) означає ще й «приватний, особистий»; 贵 方 (анатом, ви) - «мій пан». Використовувати "Аната" ввічливо тільки при першому знайомстві, потім до співрозмовника прийнято звертатися по імені або за посадою.
12. Токіо найбезпечніший мегаполіс у світі. У Токіо настільки безпечно, що шестирічні діти самостійно користуються громадським транспортом.
13. У Японії навчальний рік починається першого квітня і розділений на триместри. Школярі вчаться з квітня по липень, потім з вересня по грудень і з січня по березень.
14. У Японії категорично не прийняті чайові. Вважається, що поки клієнт платить за послугу призначену ціну, він залишається з продавцем на рівних. Якщо ж покупець намагається залишити зайві гроші, він тим самим знецінює надану йому послугу.
15. Японці майже не говорять англійською, але використовують фантастичну кількість англіцизмів. Алекс Кейс спробував скласти список, нарахував понад 5000 слів і йому набридло продовжувати. При цьому японське вимова їх настільки спотворює, що можна не сподіватися їх зрозуміти, чи що зрозуміють вас, якщо ви вимовите слово з оригінальним акцентом.
16. У Японії вважається нечемним відкривати подарунок у присутності дарувальника. За нього дякують, після чого відкладають, щоб відкрити наодинці.
17. Протягом 10 років, з 1992 по 2002 року, Японія була найбільшим донором міжнародної допомоги в світі.
18. Коли кондуктор входить в черговий вагон швидкісного поїзда, він обов'язково знімає головний убір і кланяється, і тільки потім починає перевіряти квитки.
19. Кожного року в Японії може виникати до 1500 землетрусів.
20. Рукостискання в Японії не прийняті, їх замінюють поклони, причому "повертати" поклони потрібно з тією ж частотою і шанобливістю, яку демонструє інша сторона. У деяких ситуаціях достатньо лише поклону голови.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 16:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Ну, блін понаписували. От, шо нам старим залишається після такого ґуґління робити - лиш гнобити. А позаяк SPY каже, шо свіжезпечених форумчан гнобити не вольно, бо втечут, то залишається гнобити "старих", наприклад Ірину, вона, може, вже якось пробачить :-D

Айрін написав:
Грамотність в Японії майже 100%.

Ну це офіційна статичтика, шось на зразок, того, що Росія по-вживанню кількості алкоголю на душу населення лиш на 5 місці в світі. Шо стосується "кухонної" грамотності, там прочитати рекламу, чи заповнити анкету, то так - сто-процентна, але та іпонська грамота настільки складна, що досконало нею володіють насправді мало, в основному це люди з вищою освітою. Я сам був шокований, коли при мені, іхній працівник сцени - людина досить кваліфікована в своєму ремеслі, перепитував секритарку, як написати той чи інший ієрогліф.
Айрін написав:
У Японії дешева риба і м'ясо,

Останній раз, коли я там був, шось не зауважив ніякої дешевизни: риба - на европейському рівні, м'ясо, молоко - набагато дорожче, дуже дорогі комунальні послуги....
Айрін написав:
15. Японці майже не говорять англійською, але використовують фантастичну кількість англіцизмів..
Насправді вони цілком пристойно цвенькають на "пейджин інґліш", по крайній мірі, набагато краще, ніж деякі европейські нації, правда з жахливим акцентом, взагалі вони дуже здібні до мов - два тижні тісної співпраці з мадярським штабом закінчилися тим, що мадяри вивчили два-три слова (там: аріґато, кампай :-D ), а японці вже могли говорити мадярськими реченнями :eek: Підозрюю, що декотрі з них знають і російську мову, але жодного російського слова не почув - все-таки, до сих пір формально в стані війни...
Ну і так далі, можна "гнобити" по дальших пунктах, але навіщо? Колись я троха тут розповідав про подорожі в Японію і викладав фотки, правда то було ще на старому форумі, можливо при заміні "двигуна" шось і загубилося, не знаю, мені листати лінь, а новоприбулим форумчанам, напевно, тим паче; за що, старі іх і "гноблять" :-D . На завершення лиш хочу сказати, що ніякий ґуґіль не замінить реального спілкування з тим світом. :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 09 січня 2014, 21:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
myrko, вітання з Різдвяними святами Вам та рідним! :)
Цитата:
...то залишається гнобити "старих", наприклад Ірину, вона, може, вже якось пробачить

шо вже вдієш ;)
Цитата:
мені листати лінь, а новоприбулим форумчанам, напевно, тим паче;

це точно...тай певно важко вклинюватися у бесіду, що вже іде роками, тому, можливо придумати власну тему легше...?
Цитата:
Колись я троха тут розповідав про подорожі в Японію...

певно, Ви вже майже цілий світ об’їздили?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 00:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Айрін написав:
myrko, вітання з Різдвяними святами Вам та рідним! :)
Дякую, взаїмно, вітання всім вашим!
Айрін написав:
шо вже вдієш ;)

Нє, ну то я все до того, що ото "гноблення" - здебільшого чисто "суб'єктивні ілюзії" (переходячи на термінологію SPY-а :-D ) так би мовити продукт неокрєпших мізків. Ніхто з "старих" не ставить собі за ціль, як тут делікатно хтів пояснити Бодя, гнобити молодих. Просто так вже виходить, що з позицій набутого досвіду, деякі проблеми описувані молодшими, бачаться надумані, виплекані з пальця і абсолютно неважливі (мені, наприклад, бачиться великим глупством починати на Різдво суперечку з сектантами про сутність релігії, а декому - цікаво. :eek: )
Що до тих цікавих фактів, викладених тобою, то вони, судячи з усього, переклад з якогось англійського ресурсу. А люба обнародувана статистика, це власне є ота локшина, яку система вперто, під різними соусами намагається навішувати нам на вуха. Чому з англійського - по перше підколки про японський інґліш, по друге - ненав'язчиве нагадування про останню імперію. (А Англія, тоді виходить, просто маленьке об'єднане королівство (запитайте в ірів, чи радикально настроєних шотланців, що вони думають з цього приводу ;) ) а про ту формальність, що англійська королева до сих пір вважається в Канаді, Новій Зеландії і ряді інших країн главою держави, якось навіть незручно й згадувати. Або взяти наших північних сусідів - на папері там сплошна федерастія федерація, а як воно насправді, думаю вуйко yanychar розкаже краще за мене). Словом, оті казки про останню імперію типовий приклад подавати факти у вигідному комусь світлі.
Айрін написав:
певно, Ви вже майже цілий світ об’їздили?
Та де там, після кризи 2008-го, найдальше куди вдалося потрапити - Сардинія і Корфу.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 02:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102004049
Саме останнє повідомлення про кризу японської мови. Айрін дала правдиву інформацію. Та і який сенс перекручувати цей факт?

А хто знає що таке "ханамі"?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102005247

Що таке "ваші"? І як його використовують японці?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102004689

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 11 січня 2014, 13:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Вчимось складати хай-ку:

Пляма на мапі...
"Я поглядом тобі складала"
хай-ку

***
http://haiku.ru/frog/def.htm

Хай-ку поглядом
скласти не важко - лише...
Частина моста!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 13 січня 2014, 01:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Щож, Японія і мусит бути такою. Вона одночасно є традиційною та креативною; набір символів, що уже здавалось би до болю знайомі. Хто не знає про сакуру, самураїв, камікадзе, тамагочі, орігамі, ікебану, чайну церемонію? "Ми усе знаємо про цю країну" - скаже хтось сміливий. Є люди яких важко здивувати.
А є й такі, яких захоплює будь-яка цікава деталь. І що то за культура, яка має свою нетрадиційну арифметику?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102005330
Картину не намалювати одним рухом пензля, одною фарбою, без відтінків. Що доповнює картину? Історія країни, релігія, наука, мистецтво та культура. Життєписи людей. З таких окремих шматочків викладається уся мозаїчна картина.

Щойно майнула думка, як прочитає який "дєд" то буде мати ще що доповнити. Про гейш не казали, про кабукі не казали, про танку не казали і.... Про ....
А хто знає про Едо?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102008004

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB