Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 00:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
Шановні туристи, завдяки Вашій довірі наше агентство “Гарячі Тури” м.Коломия, стало лідером з продажу турів у нашому регіоні.

За цей час нашими послугами скористалися сотні мандрівників, для яких ми підібрали оптимальні тури для найкращого відпочинку. Кожен з Вас, наших туристів, для нас є особливим, неповторним та дуже цінним. Ми відвідали 40 країн світу на 5 континентах, зокрема лише протягом 2011 року працівники нашого відділення в місті Коломия відвідали 6 рекламних турів, щоб Ваш відпочинок був найкращим. Цього року ми двічі побували в Єгипті, по одному разу в Туреччині, Болгарії, Греції та Об'єднаних Арабських Еміратах. Наші працівники провели інспекцію десятків готелів в кожній з відвіданих країн, випробували на собі різноманітні екскурсії, виключно для того, щоб клієнти нашого агентства свій відпочинок могли провести якісно.

Ми раді повідомити Вас, що невдовзі наше агентство відсвяткує свою річницю.

З цієї нагоди сердечно запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні цієї знаменної для нас дати, яке відбудеться 11 січня об 13.00 год біля офісу турагенції “Гарячі тури” в м.Коломия, вул.Театральна, 22.

На святі відбудеться розіграш цінних призів, а головний приз – поїздка у Європу!

Учасниками розіграшу можуть бути всі, хто скористалися послугами нашої агенції протягом 2011 року.

Усім учасникам - гарантовані призи.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 00:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
netik написав:
Учасниками розіграшу можуть бути всі, хто скористалися послугами нашої агенції протягом 2011 року. Усім учасникам - гарантовані призи.
не скористався :cry: а треба було їхати :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 15:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
До речі, можу сказати про вказану Агенцію, і п. Наталю зокрема, тільки хороші слова. Користався сам їхніми послугами, а також друзі їздили-дуже задоволені,все відповідало заявленому та очікуванням. Однозначно рекомендую :) .
P.S. На розіграш не попав (по стану здоров"я), але дякую за привітання та запрошення.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 16:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
там нині, на акції, був прикол... але нехай Наталя сама розкаже :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 01:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
Цитата:
там нині, на акції, був прикол... але нехай Наталя сама розкаже

exp має на увазі розіграш головного призу - поїздки в Європу (Прага і Дрезден) :)
Виграв поїздку один наш клієнт, який був присутній на святкуванні, але за кілька хвилин до розіграшу головного призу, відлучився. Залишилася його кума, наша клієнтка, за рекомендацією якої він і скористався нашими послугами. Звичайно, вона відстоювала право свого кума на вигарш, хоча згідно правил, які були оголошені на початку, виграти міг лише присутній. :sorry: Вона хотіла йому подзвонити, проте в той момент в неї не було грошей на рахунку. :sos: Туристи поділилися на дві групи: ті, хто хотіли присудити перемогу цьому клієнту, і ті, котрі не втратили надії перемогти. :) :ireful: Ведучий п.Богдан Малецький не розгубився, дістав свій телефон і зателефонував до потенційного переможця, проте перший номер, котрий йому продиктували був хибним, :search: а за другим довго не відповідали, а в цей час пристрасті вирували... І коли нарешті наш клієнт, майже переможець, підняв трубку, то на превелике здивування всіх присутніх, і особливо його куми, яка справді за нього вболівала, :yes3: він, очевидно, подумавши, що його розігрують, відмовився від супер-призу поїздки в Прагу та Дрезден. :bomb:
Тому поїздку було розіграно ще раз. Її виграв наш клієнт Алхімов Назар, котрий влітку побував у Туреччині.
Вітаємо переможця :victory: :victory: :victory:
P.S. Якщо завтра вдасться взяти відео цієї "комедії" в "НТК", то обов'язково його закину.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 01:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
lucas написав:
До речі, можу сказати про вказану Агенцію, і п. Наталю зокрема, тільки хороші слова. Користався сам їхніми послугами, а також друзі їздили-дуже задоволені,все відповідало заявленому та очікуванням. Однозначно рекомендую :) .
P.S. На розіграш не попав (по стану здоров"я), але дякую за привітання та запрошення.

Пане lucas, дякуємо за гарний відгук, шкода, що Вас не було не розіграші. Бажаємо Вам швидкого одужання!
Завжди раді Вас бачити :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2012, 02:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
Відеозвіт святкування дня народження турагенції


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2012, 23:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
Вітаємо мандрівників і любителів піцци.
Ми, туристична агенція "Гарячі тури" і піццерія "Синьйор Помідор" раді
повідомити Вас про початок взаємної співпраці.
Щомісяця серед клієнтів піцерії буде проведено розіграш цінних призів, головний приз -
сертифікат на 500 грн на подорожі. Крім того, очікуйте на цікаві
конкурси і гарний настрій :)
Перший розіграш відбудеться вже незабаром, у суботу, 17 березня об 11.00 год на подвір'ї найкращої піцерії нашого міста "Синьйор Помідор". Нагадуємо, що у
розіграші зможуть прийняти участь усі, хто в період з 25 лютого по 16 березня 2012 року зробить замовлення на піцерії та вкине касовий чек із вказаним номером своєї дисконтної картки у барабан, що знаходиться на бар-стійці. Кількість чеків-учасників розіграшу від одного клієнта – необмежена.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 березня 2012, 14:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2012, 00:10
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Триф'як Наталія
Відбувся перший розіграш призів нашої спільної акції. Вітаємо переможців. Обіцяємо, що наступного разу призів буде не менше, а наші ведучі знову подарують всім чудовий настрій! Наступний розіграш у квітні. Слідкуйте за анонсами в піццерії і на форумі.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB