Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 19 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 18:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цыкаво за студыя верстики?
на аліасінгу, спотворення кольорів, і пережимання картинок до квадратизму (((. :bz:



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 22:07 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
Можливо маються на увазі проекти які були приведені як приклад і які ще в стадії наповнення. На це не слід вважати, так як 80% зображень на будь-якому вище наведеному сайті, адміністратор може змінити через адмін-панель. З часом якщо так буде потрібно їх і замінять на більш якісні (тим паче що більшість зображень завантажано мною як приклад).
І тут ми вже їм руки не звязуєм, хочуть компресують, хочуть ні.
До прикладу портал http://oknamedia.ru/ адмініструють, модерують, наповнють, працюють з клієнтами і т.д. дві пенціонерки з москви (вони же і власниці сайту). Невже можна так прискіпливо ставитись до людей прихильного віку? Чи ви думаєте я всі ті зображення там захардкодив намертво, щоб вони стояли там довіку? Тим паче багато зображень можуть завантажувати і самі рекламодавці, а з відвідуваністю в понад 300 людей в день, і з тією багатотисячною базою підприємств що вже є на сайті, думаю вслідкувати за всім їм не просто.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 22:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 36
Цитата:
дві пенціонерки з москви (вони же і власниці сайту). Невже можна так прискіпливо ставитись до людей прихильного віку?

лиш не заплачте. :cry: :cry: :cry:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 квітня 2009, 14:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Taran2L пише:
Можливо маються на увазі проекти які були приведені як приклад і які ще в стадії наповнення. На це не слід вважати, так як 80% зображень на будь-якому вище наведеному сайті, адміністратор може змінити через адмін-панель. З часом якщо так буде потрібно їх і замінять на більш якісні (тим паче що більшість зображень завантажано мною як приклад).

І тут ми вже їм руки не звязуєм, хочуть компресують, хочуть ні.

До прикладу портал http://oknamedia.ru/ адмініструють, модерують, наповнють, працюють з клієнтами і т.д. дві пенціонерки з москви (вони же і власниці сайту). Невже можна так прискіпливо ставитись до людей прихильного віку? Чи ви думаєте я всі ті зображення там захардкодив намертво, щоб вони стояли там довіку? Тим паче багато зображень можуть завантажувати і самі рекламодавці, а з відвідуваністю в понад 300 людей в день, і з тією багатотисячною базою підприємств що вже є на сайті, думаю вслідкувати за всім їм не просто.


Якраз в цьому сайті елементи дизайну нормально зроблемі можливо тому, що мало графічних


Я говорив не про наповнення а про дизайн в якому не останє місце має якість крафіних елементі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 квітня 2009, 14:31 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
А який саме сайт мався на увазі?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2009, 17:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Taran2L пише:
А який саме сайт мався на увазі?


навіть той який попав в редагування топіка ))


але звичайно я забув треба поблажливо ставитись до дизайнерів пенсіонерів.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2009, 18:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 36
Цитата:
але звичайно я забув треба поблажливо ставитись до дизайнерів пенсіонерів.

не забувайте про..... сліпих дизайнерів а також дизайнерів з ДЦП, дизайнерів з яскраво вираженими ознаками аутизму і дизайнерів з пріапізмом.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 03:12 
Офлайн

З нами з: 12 квітня 2009, 03:00
Повідомлення: 23
Цитата:
чому я займаю посаду, PHP-програміст, можливо мої роботодавці помилились


Цитата:
Taran2L пише:
Чому? Чи ви незнаєте що то таке веб-верстка?
нєнавість правий на рахунок того що веб верстка далеко не програмування. Сам вникаю в веб недовго і теж скажу що адмініструвати сайтом може кожен хто знає буквально елементарні речі. Я колись писав під платформу msdos і загалом мав безліч підводних камнів, памятаю дали мені задачу створити базу в фокспро, з рекурсивною дією яка мала визначати стек та працювати в обратну дію (наприклад програм з рекурсією алгорит ханоейських веж на 64 валіка), тобто програма мала викликати свої модуль і починати крок з уявного кінця, логіка людини на це нездатна а пк може, і ось це якраз те що ти створюєш сам з нуля (розробляєш велосипед) можна назвати програмуванням. Або теж приклад складав систему контроля правда вона уже була не системою а контрольованим вірусом недавала ніякого доступу до пк без адміністратор (аналог компютерного локера з сильним захистом), під час тестування програми приходилося 2 рази переустановляти операційну систему :oops: но зато програма досих пір не видає збоїв, та немає шляхів обходу бо є частиною ос.

А людей які думають що вони програмісти буквально 80 процентів користувачів.

ps:// програму я доробив но юзав модулі створені не в фокспро


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 11:45 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Слов нєт. Одні :bu :bu :bu :o :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2009, 20:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
:o

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 19 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB