Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 17 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 квітня 2009, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
ухти, а ви там де?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 12:29 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
Цитата:
Нєнавість пише:
ухти, а ви там де?

Як і прийнято, в самому низу сторінки :wink:
[IMG]http://321.in.ua/images/isd_logo.gif[/IMG]
Розробка сайту та дизайн Intelligent System Design.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 13:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Зображення
і це?

спільнота вже не побачить http://art-studio.com.ua? :D

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 13:49 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
ArtWork то один із наших закордонних партнерів, решта таких як (лінк видалено на прохання адм. сайту) не хочуть анонсувати свою співпрацю з країнами 3го рівня :). Хоча на їх новому сайті (робота ще тільки ведеться, можна переглянути серець), буде і моє ,тільки тссс. :wink:
А щодо http://art-studio.com.ua вона як була так і залишиться моєю домашньою сторінкою.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 14:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Taran2L
Бачу накінець закинули невдалі спроби вебкодінгу і вас накінець взяли в пристойну студію. Паздравлямс.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 14:16 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
Цитата:
Нєнавість пише:
Taran2L
Бачу накінець закинули невдалі спроби вебкодінгу і вас накінець взяли в пристойну студію. Паздравлямс.

Кожен має на чомусь вчитись, і як правило досвід здобутий на помилках краще засвоюється.
На даний момент я повністю задоволений своїми поректами такими як Детектор Системс, FINANCIAL MODELLING GROUP, Wheelchair Accessible Transit, ABC Security Access Systems. Xоча на них немає моїх копірайтів, проте цей моральний збиток пропорційно відшкодовується з фінансової сторони, тому мені й нема чому нарікати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 15:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Чомусь не віриться, що ці роботи робили ви персонально єдінолічно. Дивлячись на ваші попередні штуки типу косівської нерухомості і торговиці прикарпаття. Рівень зовсім не той. Якщо робила студія то про які "оча на них немає моїх копірайтів" і "цей моральний збиток пропорційно відшкодовується з фінансової сторони" взагалі можна говорити?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 15:23 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
Цитата:
Нєнавість пише:
Чомусь не віриться, що ці роботи робили ви персонально дивлячись на ваші попередні штуки типу косівської нерухомості і торговиці прикарпаття. Рівень зовсім не той.

Можливо вся справа в дизайні. Дизайн я не розробляю, все що входить в мої обовязки, так це нарзіка шаблонів з PSD-файлів які й надають партнери, потім написання Системи Управління Сайтом (там ще дуже багато чого сховано за прилавком, до прикладу функціонали розсилок субскрайберам, управління замовленнями, редагування фронт-енду в плоть до зміни иаписів на кнопках, тощо), потім інтегревуання написаної КМСки (яка відповідає всім потребам замовника згідно ТЗ) в нарізаний шаблон. Флешом також занімаються інші люди.

П.С. щодо студії, так як ви могли вже замітити, вона також не згадується на сайтах замовлених з Канади чи штатів. От виходить, що 80% нашої роботи не потрапляє до нашого портфоліо.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 15:37 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
На мій погляд час потрачений на написання проекту такого плану, як HWP, який зайняв у мене майже 2 місяці (складні функціонали управлінням каталогу товарів, облік замовлень, тощо), переважує час потрачений на дизайн і флеш разом взятий. Але замітьте нас також там не згадано, і навіть сам замовник не догадується що його сайт писали в україні (до речі флешери також з україни, а саме з одеси). А згадано тільки ITW.
Хоча за час який я провів в Intelegent System Design я вже здав понад 15 проектів (працюю з липня 2008), тільки 3 попало до портфоліо. А на рахунок копірайтів я немав на увазі (с) Артур, а "Розроблено в Intelegent System Design".

І ще між іншим, вище наведений інтернет магазин і досі в стадії заповнення і хоститься на тестовій платформі (хоча я здав його ще осінью), його заповнює група кітайок, про яких кінцевому клієнту також не відомо. Він знає тільки те, що над проектом працює ITW.

Здавалось це може бути трохи обідним, і може воно б так і було :) як би не їхні досить конкурентно-спосібні рейти оплати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 квітня 2009, 15:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Taran2L

Цитата:
Дизайн я не розробляю, все що входить в мої обовязки, так це нарзіка шаблонів з PSD-файлів які й надають партнери

Ітого взяли вас верстальником. Чого і слід було чекати з оглядкою на вашу попередню діяльність. Хоть не дуже врєдоносно виходить.


Цитата:
"хоча на них немає моїх копірайтів" і "цей моральний збиток пропорційно відшкодовується з фінансової сторони"

Булоб смішно побачити в кінці сайту титри такі метра на 2: режисьор, в ролях, звукаапіратор, верстальник, ікондесігнер, просто десігнер, уі десігнер, точильник шаблонізатора, і ше 50 індусів кодерів....

Ше більше порадували б просто копірайти верстальника які йому бідолажці компенсують фінансово.

Цитата:
Хоча за час який я провів в Intelegent System Design я вже здав понад 15 проектів (працюю з липня 2008)

Мде. Для середнього фрілансера не дотягує.



_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 17 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB