Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 4 з 6 [ 59 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2008, 23:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
це класно

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2008, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 9
при розробці сайту для 106.8ФМ хотілося б вислухати ваші пропозиції та побажання стосовно майбутнього проекту. Але попросив би модераторів флуд видаляти. суто по темі. значить хотілось б побачити те і се і тд. дякую наперід!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 15:05 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 55
Цитата:
Олександр Дем"янюк пише:
Цитата:
Kapitano пише:
...а тих хто замовляє пісні, про смаки як відомо не спорять
невдовзі буде запущено офіційний сайт Радіо "Сяйво", де зможете замовляти пісні на будь-яку дату і в будь-який час виходу діджеїв в ефір.[/QUOTE]
Взагалі! :bz:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 липня 2008, 18:20 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
de[o]x studio пише:
при розробці сайту для 106.8ФМ хотілося б вислухати ваші пропозиції та побажання стосовно майбутнього проекту


Цікаво, які можуть бути пропозиції чи побажання стосовно сайту. :?:
Хіба, щоб на ньому завжди була свіжа інформація, але враховуючи те, що ваші працівники не люблять користуватися комп'ютерами, то надії нема.
От, наприклад, на сайті "НТК" - їм простіше тикнути цілий сюжет, ніж писати то все про шо у статті. :D
І це все ще раз підкреслює мою думку про те, що вам потрібна конкуренція, для вашого ж блага, а то сильно розслабляєтеся, дехто вже і "зірочку" зловив.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2008, 03:20 
Офлайн

З нами з: 13 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
[I][FONT=Arial][COLOR=red]Шановний і заслужений jar4uk!

Я довго спостерігаю за вашою, легко кажучи, маячнею, яку ви викладаєте на цей форум. Бачу, що такій людині як ви - справді нічого робити.
Я є редактором сайту телеканалу НТК (www.ntktv.ua). По-перше, на сайті НТК найсвіжіші новини Коломийщини, і Ви в цьому вже переконалися! Ми перші в Івано-Франківській області, хто людям показує відеоновини, а не тупо, даруйте за слово, перекопійовує їх із іншого сайту на свій, як деякі тут.
По-друге, ви кажете, що "ваші працівники не люблять користуватися комп'ютерами". Можу запевнити, що Мш ДУЖЕ ЛЮБшМО КОРшСТУВАТшСЯ ТЕХНІКОЮ!!! І робимо це краще за вас у сто разів. Повірте!!! Про це засвідчують численні нагороди з Всеукраїнських та Міжнародних телевізійних конкурсів. Можемо показати для вас особисто. По-третє, про яку конкуренцію може йти мова, коли наші "конкуренти" показують і пишуть те, що транслюємо і подаємо ми?
ПОВІРТЕ, розслаблятися немає коли! За кілька тижнів ми запускаємо два нових інформаційних коломийських портали. Там наші новини (відео, тексти) будуть захищені ЮРшДшЧНО!!! ПЛАГІАТУ СКАЖЕМ - НІ! Коломийські новини від телеканалу НТК будуть ТІЛЬКш на одному сайті - ntktv.ua Тоді Ви мені ще раз напишите про конкуренцію jar4uk, ДОБРЕш!!
А Вас шановні коломияни запрошую до плідної співпраці. Пишіть мені ntk@ua.fm Вам особисто відповім на ваші звернення!!! Чекаємо пропозицій, щодо нашого нового сайту! З повагою Віктор Поворозник.
P.S. Ну а хто ховається під ім'ям jar4uk, - я вже здогадався. Зверніть увагу на ще одного дописувача цього форуму, який майже постійно ставить ... три... крапки наприкінці речення... ... ... ...Мені за ВАС соромно!!!! Займіться краще спортом!!![/COLOR][/FONT]
[/I]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2008, 12:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віктор Поворозник пише:
Зверніть увагу на ще одного дописувача цього форуму, який майже постійно ставить ...
я люблю ставити... :?: і шо ти цим хоч сказати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2008, 15:11 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
Віктор Поворозник пише:
Зверніть увагу на ще одного дописувача цього форуму, який майже постійно ставить ... три... крапки наприкінці речення... ... ... ...Мені за ВАС соромно!!!!

мо, п. Вікторе, Ви мене мали на увазі?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2008, 22:37 
Офлайн

З нами з: 15 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
Звідки: Коломия
Стає гаряче:)))))))))))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2008, 23:15 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Юра, може ти поясниш в чому крамола? :?:
Як спави сунуться в тебе? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 липня 2008, 02:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
[FONT=Arial][I]Дорогий Віктор Поворозник!

Ми дуже раді що такі творчі люди з'являються на Коломийському форумі.
Хотілось би щоб з'являлись вони не тільки з такими гострими заявами, а й з позитивними звістками.

Стосовно пропозицій.
Обмежте в вечірньому ефірі час трансляції радіо "Свобода", впровадьте якусь якісну on-line передачу. Підіть назустріч радіослухачу :wink:
Стосовно сайту - сподіваюсь вам відомо - чи то в силу перегруженості, чи в силу інших причин - при середньодоступній швидкості Інтернету сайт не грузиться.
Далі. Про які нагороди йдеться? Погодьтесь, - чи в силу рівня фінансування, чи в силу інших причин технічна сторона передачі даних таки не дотягує до рівня якості.
Дуже хотілось би щоб не численні нагороди з Всеукраїнських та Міжнародних телевізійних конкурсів, а численні позитивні відгуки слухачів та глядачів
(згадувати про особисті враження від спілкування вважаю лишнім) свідчили про рівень якості та стандарти сервісу.

І давайте жити дружно :)
Коломия у нас одна.[/I]
[/FONT]

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 6 [ 59 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB