Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 47 з 48 [ 475 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2012, 22:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
у тирнеті є всьо - http://tvi.ua/

дивишсі оналйн кіко влізе.

у цифрі на тілівізарі теж поки є доступно :secret:

на гиблий випадок - по сателіту показує.

а тово закривання каналу - нема слів.

нагадаю отогово кота на котрого записали квартиру. один нещасний бігморд. і хто бис про него знав якби якісь партійно озабочені придурки його не заклеїли? та ніхто бис не знав, а так з одного бігморда кіко шуму вийшло. так само і тві - закрили? а чо? ось і інтерес до каналу з'явиться у людей, які його зроду не дивилисі і навіть не знали шо він існує.

от ізбитка старанія одні збитки бувають. :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 серпня 2012, 22:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Ясно..."Покращення уже сьогодні" в дії :)...

VohaBit написав:
у тирнеті є всьо - http://tvi.ua/

дивишсі оналйн кіко влізе.

у цифрі на тілівізарі теж поки є доступно :secret:

на гиблий випадок - по сателіту показує.

а тово закривання каналу - нема слів.

нагадаю отогово кота на котрого записали квартиру. один нещасний бігморд. і хто бис про него знав якби якісь партійно озабочені придурки його не заклеїли? та ніхто бис не знав, а так з одного бігморда кіко шуму вийшло. так само і тві - закрили? а чо? ось і інтерес до каналу з'явиться у людей, які його зроду не дивилисі і навіть не знали шо він існує.

от ізбитка старанія одні збитки бувають. :-D


з цим повністю згідний


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 серпня 2012, 07:15 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Думаю, десь так....

Княжицький: ТВі можуть взагалі закрити
Середа, 22 серпня 2012, 21:39

Гендиректор ТВі Микола Княжицький заявляє, що якщо податкова виграє суд проти каналу, то ТВі збанкрутує і закриється.

Про це він сказав в ефірі каналу ТВі 22 серпня.

"Ми зараз несемо мільйонні збитки, ми можемо залучати ці кошти він нашого власника, але це може припинитися у будь-який момент. Якщо суд винесе рішення проти нас, то ми збанкрутуємо", - сказав він.

Княжицький наголосив, що канал зараз "під надзвичайним тиском".

"Незважаючи на те, що справу проти мене закрили, податкова продовжує з нами судитися. Якщо вони виграють суд (засідання пройде 13 вересня), то ми будемо змушені заплатити 9 мільйонів гривень. Для нашого каналу це надзвичайно великі гроші, це фактично банкрутство", - сказав він.

Княжицький додав, що з початком виборчої кампанії канал відключили 42 кабельні мережі.

"Відбувається це за вказівкою представників Національної ради (з питань телебачення і радіомовлення) в регіонах. За нашою інформацією керівництво Нацради дає вказівки відключати ТВі", - сказав ген директор.

Він відзначив, що в основному це відбувається на сході: у Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, також були факти відключення ТВі в Коломиї.

Наразі відключення продовжуються, до того ж, за словами Княжицького, сьогодні надзвичайно впали рейтинги, зокрема в Києві.

"Ми залучаємо іноземні кошти і жодної копійки з українського державного бюджету не взяли. В нашого власника жодного іншого бізнесу, окрім ТВі в Україні немає, тому натиснути на нього не можна. Тому єдиний спосіб – це закрити канал. І зараз ми є свідками знищення каналу, який не можна контролювати з Банкової", - підсумував він.

Українська правда


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2012, 16:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 16:30
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Справедливий
[url=http://www.galychyna.if.ua/index.php?id=single&tx_ttnews[tt_news]=20372&tx_ttnews[backPid]=24&cHash=f7c625c866[/url]

про це є стаття у "Галичині"

Цитата:
ТВі душать і в демократичній Коломиї

Зображення

Олена КОЗАЧЕНКО. м. Коломия

На український телеканал ТВі, який демонстративно підкреслює свою незалежність від влади і надає багато уваги українській опозиції, після невдалого «наїзду» податкової почали тиснути іншим способом — його відключають оператори кабельного телебачення в своїх регіональних мережах. Тож нині ТВі уже не можуть дивитися в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Володимирі-Волинському. А 22 серпня не знайшли ТВі на кабельному телебаченні й коломияни.


Як відомо, ТВі з 2010 року називають одним із небагатьох, якщо не єдиним, незалежним телеканалом. У червні цього року Академія української преси провела масштабне дослідження й оцінила новини ТВі як найбільш збалансовані, аніж на інших каналах України. Відоме видання «The Global Journal» відзначило, що український канал справедливо надає ефірний час різним партіям, обговорює важливі державні теми. Окрім того, зачіпає суперечливі теми про особисте багатство правлячих еліт України та державні закупівлі. Повідомляє про корупцію та ухиляння вищих чиновників від сплати податків, не боїться говорити абсолютно про все, що стосується України, і ставити незручні запитання чиновникам. А влада за це йому «віддячує»...


Місяць тому податкова служба порушила кримінальну справу стосовно генерального директора ТВі Миколи Княжицького за ухилення від сплати податків на суму три млн. гривень. Хоч насправді телеканал при сплаті податків зарахував неповернене йому державою ПДВ. Після того ТВі без попередження було відключено кабельною мережею «Тріолан» в 11 містах України.


На цей час кримінальну справу проти генерального директора ТВі закрито. Але продовжується суд з телеканалом за ті ж гроші. За словами Княжицького, якщо
12 вересня він суд програє, то ТВі буде змушене заплатити дев’ять млн. грн. Для каналу це означатиме банкрутство.


22 серпня в передачі «Сьогодні про головне» в ефірі ТВі М. Княжицький сказав, що з початком виборчої кампанії їхній канал відключили 42 кабельні мережі, причому «відбувається це за вказівкою представників Національної ради (з питань телебачення і радіомовлення. — О. К.) в регіонах». «За нашою інформацією, — стверджує гендиректор телеканалу, — керівництво Нацради дає вказівки відключати ТВі». У цій же розмові й на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Княжицький повідомив про відключення ТВі і в демократичній Коломиї.
Ми звернулись до директора коломийського кабельного телебачення МПП «Квант-II» Михайла Бєлова, щоб він прокоментував ситуацію.


— Ми канал не відключали, — каже
п. Бєлов. — ТВі серед 14 інших телеканалів перенесли в цифровий формат. Місяць тому прийшла постанова Нацради про розширення спеціальної програми — послуги для абонентів. В цю послугу потрібно додати канали, що транслює ефірне цифрове телебачення. Ця універсальна програма раніше складалася з восьми каналів, а тепер — із 33. Ця спеціальна послуга має кращі технічні можливості, завдяки якій можна «крутити» більше каналів...


Інженер МПП «Квант-II» Тарас Могильницький зі свого боку порадив підключитися до цифрового телебачення, щоб переглядати улюблений телеканал.
«Галичині» вдалося зв’язатись із відомою співачкою, народною артисткою України, окрім того, ще й ведучою програми «Музика для дорослих» на телеканалі ТВі Марією Бурмакою, яка відома своїми патріотичними переконаннями.


— Те, що на канал ТВі чиниться тиск, — очевидно, — каже М. Бурмака. — Безкінечні перевірки податкової, що паралізують роботу каналу зсередини, позови проти Миколи Княжицького і хвиля відключень кабельними провайдерами — це фактично намагання влади придушити голос правди й свободи. Те, що це робиться напередодні виборів, — взагалі кричущий факт, який свідчить про фактичне згортання демократії в Україні. В такому разі можна говорити, що людей хочуть позбавити каналу, який чи не єдиний розповідає правду і ставиться до свого глядача з повагою...

Микола Княжицький з приводу масового відключення телеканалу заявив, що колектив ТВі звернувся до учасників Світового газетного конгресу, який має відбутися з 2 по 5 вересня в Києві, із закликом бойкотувати цей захід.



Ольга Бабій, голова постійної комісії обласної ради з питань національного та духовного розвитку, культури, ЗМІ, книговидання і свободи слова, генеральний директор обласного телебачення «Галичина»:
— Цифрове телемовлення наразі ще тільки входить у наш побут. Не кожній людині нині по кишені придбати необхідне для цього обладнання. Я вважаю, що переносити телеканал ТВі в інший пакет якраз у час передвиборчої кампанії не є технічною необхідністю. А якщо це і є необхідністю, то радше політичною. У цій загалом непристойній для демократичної Галичини історії з відключенням ТВі у Коломиї в контексті відключень цього каналу по всій Україні прочитується якраз такий мотив. Перед виборами опозиційні мовники перебувають у далеко не рівних умовах з провладними каналами. Звичайно, цим порушується право громадян на всебічну інформацію. Тож хотілося б, щоб галичани не ставали політичними козачками, готовими запопадливо бити чолом перед нині власть імущими.


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2012, 23:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2012, 16:30
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Справедливий
На превеликий жаль, не можу правильно ввести посилання. Ще новичок на цьому сайті, тому достеменно не знаю що і до чого.
Але якщо буде цікаво і не важко, то можете увести в google "ТВі душать і в демократичній Коломиї", висвітиться стаття в обласній газеті "Галичина"

 ! SPY написав:
поправив, посилання мало виглядати так:

[*url=http://www.galychyna.if.ua/index.php?id=single&tx_ttnews[tt_news]=20372&tx_ttnews[backPid]=24&cHash=f7c625c866]http://www.galychyna.if.ua[/url*]

але без зірочок


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2012, 00:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
таже , навіть така супер демократична казета як Експрес, перестала друкувати програму каналу ТВІ...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НТК
 Повідомлення Додано: 22 листопада 2012, 14:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Шановні мешканці Коломийщини. Сьогодні ми отримали інформацію від телеглядачів про те, що телеканал НТК нібито проводить соціологічне опитування, люди приходять у квартири, представляються працівниками НТК і випитують, який в кого телевізор і які канали показує.
Адміністрація каналу та кабельної мережі офіційно заявляє, що ніяких опитувань НТК не проводить. Окрім того, усі працівники НТК мають посвідчення, перевіряйте особу людини перед тим, як спілкуватися із нею. Та й загалом будьте пильними. Ще раз нагадую, телеканал НТК ніяких опитувань не ініціювало і не проводить.
чого би це? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НТК
 Повідомлення Додано: 22 листопада 2012, 15:51 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Мало того - питають де людина працює і час роботи... Не тяжкого зрозуміти для чого. Час приходу в "гості") вираховують. Мене повідомили в неділю з району Костомарова, попросив дзвонити в міліцію. Чим закінчилося не знаю.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НТК
 Повідомлення Додано: 17 січня 2013, 12:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
мене вчора НТК засмутило :eek: :cry: пропали мої самі любимі канали Футбол і Футбол+...

їх вже не буде? :?:

і шо тепер робити? :cry:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: НТК
 Повідомлення Додано: 17 січня 2013, 15:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
exp написав:
мене вчора НТК засмутило :eek: :cry: пропали мої самі любимі канали Футбол і Футбол+...

їх вже не буде? :?:
слава Богу... нині вже працюють мої Футболи! :verygood:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 47 з 48 [ 475 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB