Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 5 з 42 [ 416 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 липня 2007, 17:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
[QUOTE]~AsmodeuS~ написав:треба просо правильно планувати і мати хорошу систему контролю.[/QUOTE]
От і подай конкретні ідеї, але знову ж таки кому? Треба шукати спонсорів на цю тему.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2007, 00:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
[QUOTE]AKM написав:Нема самого проекту - відповідно нема спонсорів.[/QUOTE]
Згоден частково. Памятаете кабельне на початку 90-х. Приблизно той самий рiвень у нас в цьому питаннi.
А на проектах (я маю на увазi паперових) мало що робиться в малому i середньому бiзнесi . В основному на задумках(проектах) i позичиних грошах (спонсори) або взятих в кредит (що не дуже зараз вигiдно).

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2007, 22:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
І знову вже все вперлось в піонерію. От вам і вердикт таких амбіцій.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 липня 2007, 19:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
[QUOTE]Nightfly написав:І знову вже все вперлось в піонерію. От вам і вердикт таких амбіцій.[/QUOTE]
Скажи своє слово в такому випадку, о Хоботаріусе!!! :lol:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2007, 14:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
я вже сказав, піонерія - корінь всіх бід ;)

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 17:41 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]борМан написав:По дротах - там ніякого криміналу нема. Жильці скинулись, купили свіча, потягали дроти і граються собі в іграшки. А коли вже треба інету- появляються питання . Ну зроблять вони одне підключення на всіх. А далі хто і скільки чого розходував і хто скільки має платити. тут уже треба сервер з якимось біллінгом.

Саме цікаве починається коли літом луплять блискавки і активне обладнання починає виходити з ладу.

В Росії і деяких містах такі мережі отримали широке розповсюдження. На Україні не знаю. В Коломиї чув є щось подібне у воєнному городку.

Якщо цікаво - можу підкинути ресурсів на цю тему.[/QUOTE]

За то шо лупит грім я знаю у мене на будинку стоїт радіо передатчик від унтернету так шо влупило і нічорта неробило так шо 3 днини сидів з Карбоном ганяв покі не зробили нет


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 20:21 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
:D ги-ги...
[QUOTE]Тимошенко: “Юзер буде в кожній хаті”. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко обіцяє довести Інтернет до кожної української оселі. Про це вона заявила, представляючи у середу свою програму "Український прорив до справедливої й конкурентної країни".

На думку Тимошенко, об’єктивні ЗМІ й інформатизація суспільства – це третій напрямок прориву для українського суспільства. Лідер БЮТ відзначила, що зараз ЗМІ довіряють близько 9% населення. "Я думаю, це катастрофічний показник", - поскаржилась вона. "Нам потрібно буде приймати закони, які мінімізують вплив капіталу та держави на ЗМІ, які зроблять журналістів достойно оплачуваними і такими, які можуть говорити незалежно від господаря те, що сформує зовсім іншу свідомість у країні", - пообіцяла лідер БЮТ.

Одним із кроків на цьому шляху вона назвала створення суспільного телебачення. Спеціальний закон буде мінімізувати вплив власників на журналістів", - заявила вона.

Що стосується інформатизації, то Тимошенко пообіцяла кілька речей. "Ми зробимо, по перше, серйозний глибинний захист національного інформаційного простору. Ми зробимо масштабну інтернетизацію України, яка доведе Інтернет практично до кожної оселі", - запевнила лідер БЮТ.

"Я думаю, все, що стосується освіти, теж буде забезпечено всіма необхідними електронними засобами. Я думаю, що інформаційний прорив дасть чесніше побачити нашим громадянам побачити світ і бути більш адекватними при ухваленні суспільно-значимих рішень", - заявила Тимошенко.[/QUOTE]


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 42 [ 416 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB