Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 11 з 42 [ 416 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2007, 23:57 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
[QUOTE]MyKoLa написав:Яким чином правильно можна, з Вашого досвіду, заземлити наше обладнання у нас в будинку?[/QUOTE]
В будь-якому багатоповерховому будинку повинен бути громовідвід і заземлення. Де його шукати - то питання до наших архітекторів-проектувальників і Шерлока Холмса :) А взагалі-то, не найпростіший, зате дієвий метод - знайти біля будинку т.зв. "трикутник" (три металеві штирі на відстані близько метра один від одного забиті в землю і з'єднані металевими же пластинами) і подивитись, куди від нього йдуть металеві пластини - вони й є заземленням.

Звісно, є всяко-ружні методи штибу "до батареї холодного водопостачання", "до будь-чого металічного на даху, що стирчить з бетону" і т.п. Але вони можуть спрацювати, а можуть і не спрацювати.

Тепер власне запитання, "що землити". Якщо ви всю зовнішню прокладку робили "пешкою", тоді в першу чергу - екран "пешки". Окрім того безпосередньо свічі. Корпус їх, звісно, не заземлиш, але на платах в них є заземляючі контакти/шурупи - ото ваші клієнти :)

Немало інформації про заземлення зокрема і локальні мережі взагалі можна знайти на nag.ru. Щоправда, зараз вони вже не бавляться локалками, виросли :) Але архіви форумів залишились. Плюс у них десь має бути самописна книжка з цього приводу - раджу не те що прочитати - на пам'ять вивчити :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 01:36 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Щиро вдячний за відповідь та корисні поради! :arrow:
Це вже у нас розпочалася плідна співпраця! :wink:

[QUOTE]miwa написав:В будь-якому багатоповерховому будинку повинен бути громовідвід і заземлення. Де його шукати[/QUOTE]
Як такого громовідводу на даху будинку не спостерігається :(
Є лише приварений стальний провід до арматури панелей витяжки по обидві сторони,
який спускається по зовнішній стіні та іде в землю.
ІМХО це і є "заземлення". Напено потрібно, все-таки, ще й перевірити його.

Для грозозахисту абонентів та магістралі плануємо використати моделі типу
"Грозозащита для сетей Ethernet NPROT6, NPROT7, NPROT8"
http://www.equicom.dp.ua/np/nprot.htm
Вони будуть знаходитись з свічами в спецальних ящиках (LineBox3) для установки мережевого оладнання
http://www.equicom.dp.ua/box/Box.htm]

Ваша думка? Чи є досвід практичного використання та ефективності такого грозозахисту чи іншого аналогічного обладнання?

P.S. А nag.ru обов’язково перегляну!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 15:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
ПРо батареї можете забути до них вже всі кому не лінь чіпляють все що можна від антен радіоприймачів до зазамлення електро котлів вже були випадки коли горіло обладнання.

На рахунок рішення можна взяти ABillS (http://abills.net.ua) він якраз зроблений щоб задовільнити потреби провайдерів від маленьких в декілька сотень до великих в пару десятків тисяч.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 20:02 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 43
А у Вербіж протєгнете сєть? Аби кіно і порнуху сі дивити зимов! :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 20:15 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
[QUOTE]SerWoos! написав:А у Вербіж протєгнете сєть?[/QUOTE]

А що вам мішає САМшМ обєднати компи у Вербіжі в локалку, наскільки я знаю біля самого моста є 3 компа, а тут уже і до Шкрібляка недалеко :D . Крім того, У Вербіжі досить багато компів, ще й на невеликій відстані один від одного. Працюйте.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 20:29 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 43
Самим... Зроблю з кумом локалку і буду йому фотки свої жінки відсилать, а він мені - свої, забава! То пусте шо куп через зарінок живе... :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 22:52 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
[QUOTE]~AsmodeuS~ написав:На рахунок рішення можна взяти ABillS[/QUOTE]
Дякуєм, як раз таку штуку шукали


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 вересня 2007, 22:58 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
[QUOTE]SerWoos! написав:Зроблю з кумом локалку[/QUOTE]

А кум ще з одним кумом, і пішло-поїхало :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2007, 00:42 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
На рахунок заземлення тема дуже спірна.
Є між нами електрик? Або хтось приближений до електрики? Я, наприклад, уже довший час шукаю людину яка б професійно заміряла якість мого заземлення. Крім методу чайника поки що ніхто нічого мені не запропонував(в Коломиї), всі радять звертатись у Франківськ. Хтось має апаратуру для провірки якості заземлення?

На рахунок точок доступу-в мене точка на 10-метровій мачті в герметичній коробці для мікрохвильовок. Де взяти силікагель(або як відкачати повітря з коробки?-щоб не було конденсату) Ще варіанти ? (Скоро зимма)...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 42 [ 416 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB