Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 6 з 9 [ 89 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 серпня 2008, 02:46 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 113
Звідки: Коломия
Я перевожу через Приват-банк кидаю на приватівську картку грошики і через годину є вмз!!! :arrow: А ці всі автомати що в 555 і гастрономі тока мобільний рахунок поповнюють. :evil:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2008, 22:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
[ul=http://menyayu.com?pid=14854][color=#000099]Меняю.сом[/color][/url] – це якісний автоматичний обмін електронних валют. Обмін триває декілька секунд. Великий вибір електронних валют WebMoney (wmz, wmr, wmu, wme, wmb, wmy, wmg), а також великий вибір видів обміну (Звичайний, анонімний і проксі обміни). Найкращі курси обміну в Інтернеті. Після першого обміну користувач отримує пін-код для одержання скидки. Розмір скидки в обміннику від 3% до 50% і залежить від кількості обмінів. Чим більше буде проведено обмінів по пін-коду, тим більшою буде скидка на наступні обміни.

Веб-майстри можуть прийняти участь в [ul=http://partner.menyayu.com?pid=14854][color=#000099]партнерській програмі[/color][/url] і заробити від 35% до 60% з прибутку від обмінника. Окрім цього, вони можуть заробляти на залученні нових партнерів, а саме 10% з прибутку залучених партнерів. Ще у жодного обмінника немає багатоступеневої програми. До того ж веб-майстрам не мати свій сайт чи розсилку, вони можуть поширювати свої партнерські ссилки по форумах и блогах, а також розсилати друзям і навіть самим здійснювати обмін по своїй партнерській ссилці.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 12:42 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Не цікавий сервіс, вмз мож купити тільки за вму чи щось в такому дусі, не дуже зручно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2008, 14:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
Хто не хоче гімороїтись з банками, обмінниками та "вивести / поповнити" найкращим курсом WMZ, WMU і т.д. за найвигідніший курс та процент пишіть, звоніть:
ICQ 361-085-537 ://:
ICQ 64-863-43 ://:
тел. +380938863494 :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 листопада 2008, 20:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
В Коломиї є автомати I-Box там можна поповнити WMU, я раніше завжди там поповняла. Треба ввести номер U-гаманця, всунути гривні і через 15 хв приходили вебмані. Автомат забирає 5% зате швидко, просто, цілодобово.
Автомати стоять в магазинах: Фокстрот, Буль-буль на стометрівці, Підкова на Театральній і в офісі Оріфлейм на Грушевського.

Поповнювати через банк дешевше, там близько 2% але не всі хочуть гемору з оформленням платежу. Кому не впадло розказую:
заходите сюди http://ukrbuy.com/banking.php
для платежу через банк потрібно мати формальний атестат, зайдіть по ссилці Центра атестації, перевірте що у вас там понаписано має бути як в паспорті на російській мові щоб не було в банку приколів :?:
Тоді заходите по ссилці на сайт WMU-банкинга WebMoney, підраховуєте всі ті комісійні і вибираєте підходящий банк, заповнюєте на яку суму платіж і т.д В банку не говоріть що платите за вебмані, оператор все одно не зрозуміє. Простежте щоб в полі призначення платежу оператор заповнив без скорочень все як в отриманій з інтернету бумажці.
Тоді йдіть додому й чекайте на вебмані :gm:



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 грудня 2008, 00:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
Цитата:
Світлана Д пише:
В Коломиї є автомати I-Box там можна поповнити WMU, я раніше завжди там поповняла. Треба ввести номер U-гаманця, всунути гривні і через 15 хв приходили вебмані. Автомат забирає 5% зате швидко, просто, цілодобово.


А як з Z-гаманцем ? Чи потим просто миняти ? Де ЗАРАЗ найлипший в Iнетi курс обмину U на Z i без кидалова (якi проценти)?
Я пробував в 555 - так там навыть не знали що то таке стоiть :)

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 грудня 2008, 18:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
WMZ - комісія + 5%

ICQ: 50254692


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2008, 01:07 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
В Чернівцях вивести ВМЗ можна без проблем (3 %) на готівку(в офісі готівку можна забрати), а з вводом взагалі проблем не має бути - деяку суму без комісії можу організувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2008, 14:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
А у Львові Інтернет безкоштовний, але ж ніхто туда не їздить користуватись нетом. :gr:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2008, 19:49 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
2 Asmodeus.
Наскільки я знаю, "готівкою" в Коломиї вивести не можна (тільки через банки), а якщо людині потрібно вивести велику суму, то безпечніше і дешевше взяти гроші готівкою, ніж перерахунком.

З.І. Та й Чернівці не так далеко від Коломиї.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 9 [ 89 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB