Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 10 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2012, 18:29 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
http://www.torrent-tv.ru

Може кому цікаво буде.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 12:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Зовсім озвіріли хакери!!!
Отримала спамний лист з псевдо-відновленням доступу до вконтакті приблизно такого змісту:
Цитата:
Мы обнаружили на вашей странице подозрительную активность и временно заморозили её, чтобы вырвать из рук злоумышленников. Чтобы восстановить доступ к вашей странице, пожалуйста, подтвердите что вы являетесь владельцем страницы.
Нажмите на кнопку ниже чтобы восстановить страницу.

Не можу оминути такий подарунок, цікаво жеж, і я на лінуксі, що він мені зробить. ;)
Іду по ссилці. Там туристичний сайт, з якого перший редірект веде на ще один сайт, а звідти другий редірект на сайт хакера.
Сайт на безплатному домені третього рівня на pp.ua Написала адміну месаґу. Сайт хакера здимів, і тут же перемістився на новий піддомен в тому ж pp.ua. :hunter:
Писала також на туристичний сайт, там тишина. Схоже хакер десь прикупив той сайт зі знижкою.

Сайт хакера вже двічі поміняв дислокацію, він стає більший і реалістичніший. Спочатку це був скріншот сторінки вконтакті з фреймом.
А тепер хакер цуко навіть справжній фавікон з vk.com прикрутив. Незмінними лишаються тільки ті два проміжні сайти з редіректами.

От що з такими робити, як його наказати щоб йому мало не здалося, щоб більше не хотів? :punish: Порадьте хто що знає.

Даю сцилко для лінуксоїдів, хто також хоче дати хакеру по шапці.
Хто ходить по інтернету з windows з правами адміна, майте на увазі, там можуть бути віруси.
Ссилка на перший редірект на туристичному сайті http://ansol2001.ru/UserFiles/rfygh.html


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 13:33 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Альф написав:
Зовсім озвіріли хакери!!!
Отримала спамний лист з псевдо-відновленням доступу до вконтакті приблизно такого змісту:
...
rfygh.html


А що його боротись? З повітряними млинами... а переходячи на rfygh.html - не закрадалось сумніву? Та й взагалі...
Пам'ятається колись одна дівчинка плакалась, що її ВК заблокували (горє то какоє) вимагають відправити смс за 50₴. Виявилось вся трабля в hosts і ще пару вірусиків. Антивіруса нема? Голови нема? Бажання лазити по сумнівних сайтах - є ?
Хто людям винен? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 15:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
SPY написав:
Виявилось вся трабля в hosts


hosts -це не трабля, це фіча. я би відразу після установки вінди туда вписував 127.0.0.1 vk.com чи як воно там :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 15:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Кожен з нас був недосвідчений як та дівчинка, нас імєлі хакери і віруси табунами гуляли на компі. А ми думали що інтернет безпечний як квітуче поле з метеликами.
Як же ми помилялися, інтернет зараз дуже молодий і тут панують закони дикого заходу.

І я не завжди патрала віруси прямо на робочому столі. :gamer:
Мій e-mail зареєстрований в 2007 році скомпрометований, напевно давно знаходиться в хакерських спам-базах, в той ящик приходить багацько спаму. Сліди бурхливої юності в інтернеті. :-D

Хочеться допомогти тим хто купив свій перший комп'ютер і побачив інтернет.
Як же ці безсовісні хакери мене дістали.

VohaBit написав:
hosts -це не трабля, це фіча. я би відразу після установки вінди туда вписував 127.0.0.1 vk.com чи як воно там :-D

Злий був би ти адмін :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 16:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
SPY написав:
Виявилось вся трабля в hosts


hosts -це не трабля, це фіча. я би відразу після установки вінди туда вписував 127.0.0.1 vk.com чи як воно там :-D

плюсадин, хостс не трабля, але трабля була в хостсі.

Недосвідченими були всі, але коли тобі в скайп пише україномовний друг на російській мові: "пасматрі маї фатаграфії са вчірашнєй вічірінкі" і посилання, яке не викликає довіри чи те ж vkonlakle.com написано через "l" замість "t" можна включити голову? :)
Нащо далеко йти, вчорашній випадок:
[0:14:03] i don't think i will ever sleep again after seeing this photo http://www.goo.gl/EcCSG?skype_image=IMG0540250.JPG
[0:14:03] :D
[0:37:46] tell me what you think of this picture i edited http://www.goo.gl/EcCSG?skype_image=IMG0540250.JPG
[0:38:37] tell me what you think of this picture i edited http://www.goo.gl/EcCSG?skype_image=IMG0540250.JPG
[0:38:37] :D
[0:54:30] tell me what you think of this picture i edited http://www.goo.gl/EcCSG?skype_image=IMG0540250.JPG
[0:55:11] tell me what you think of this picture i edited http://www.goo.gl/EcCSG?skype_image=IMG0540250.JPG

Обов'язоково недосвідченому зразу клікати? Щоб славетний хром зразу і скачав і запустив? Пару років тому була інструкція: не відкривайте незнайомі листи, не скачуйте невідомі прикріплення, а тепер із масовістю нету - такої потреби нема?

Або ще одна замануха:

http://promo.orbitum.com/warning_1//?site_id=623&lb_id=366
etc
Ваш бразуер устарів і конче треба скачати новий, бо в цьому є "апасность". А нічого, що мій браузер українською, вінда українською, а звертання на російській? Чи що він вчора тільки обновився... та й взагалі обновляється у фоні.

А наявність хакерів, так само як і наявність кидал в реальному житті, з'являються тільки там, де є особи, які не хочуть дружити з головою і на цьому можна заробити :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 18:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Мушу визнати, ссилка замаскована геніально, не кожен досвідчений помітить що ?skype_image=IMG0540250.JPG є вже get-запитом, а не зображенням.
SPY написав:
Обов'язоково недосвідченому зразу клікати? Щоб славетний хром зразу і скачав і запустив? Пару років тому була інструкція: не відкривайте незнайомі листи, не скачуйте невідомі прикріплення

Відколи я на лінуксі, вже почала й забувати про цю параною.
А на віндовсі так і було: права обрізані, відключено половина служб, паролі всюди. Антивірус, фаєрвол і вак в режимі максимального захисту, чуть-шо - тривогу піднімають.
В баузері відключений флеш і скрипти, три плагіни стояли для захисту. Прискіпливо перевіряла сайти з яких качала файли, до ссилок придивлялася.
Розібрати підозрілий файл - то була робота як у сапера, аби не запустився случайно.

SPY, твій хром тово скачав і запустив? :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 березня 2013, 21:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Альф написав:
SPY, твій хром тово скачав і запустив? :-D

А тебе не дивує, час відправлення посилання, в цей же момент втулення смайлика в ту саму секунду в новому пості, істеричне копіювання повідомлення декілька разів... Тут не треба углублятись до методики пост-гет запитів. І якщо людина зі мною не привіталась - вона буде перепитана чому і цо це таке?
Не дійшло до моменту кліку по посиланню. Якщо користувач мені присилає сцилку і не вітається - це вже на рівні смертної кари, не кажучи про ігнор, ще не вистачало клікати по сцилках. Паранойї нема - вінда, без обрізаних прав, але з касперичем, в якого якраз закінчився ключ і він спить вже тиждень, бо мені лінь до нього глянути.
Хоча інтересу ради згодував сцилку і сам файл у вірустотал, не щоб переконатись, що це вірус, а щоб вкотре переконатись в тому, які антивіруси ловлять такі штуки, а які просто жруть, або навіть не жруть оперативку :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 05 вересня 2013, 08:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
Цікаве на рахунок соцмереж
Практично все вірно десь на 90%, як на мою думку :)

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 05 квітня 2014, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Хто знає що це є?
http://weua.info/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB