Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 11 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2014, 19:08 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Хто знає що це є?
http://weua.info/

Ще одна соціальна мережа, типу програма бойкоту однокласників та контактів, яка має наївну надію переплюнути інші мережі, але дивні історії з ними відбуваються, тому в мене є певний сумнів. Реєстрація закрита, тільки для тих, в кого є ключі, а таких дньом с огньом не знайти

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2014, 21:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Хто щось робить, той чогось доб''ється! Критикувати- не мішки носити...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 07 квітня 2014, 23:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Хто щось робить, той чогось доб''ється! Критикувати- не мішки носити...

Ну я не критикую BMW, але чомусь критикую Таврію, при тому, що не є автовиробником, але право на критику маю, як споживач та оцінювати чи подобається мені це, чи ні
Так само й тут, багато хто знає з чого починався гугіль, контакт, фейсбук, ех.юа та чим вони нині є, гугіль я не критикую аж ні разу, мені навпаки подобаються 99% їх ідей.

А ось коли розробники віюа.інфо широко розрекламували свій продукт назначили дату релізу, а в дату релізу - сказали, вибачте - в нас лежать сервери, бо нас маскалі досять, а після того як їх роздосили - реєструйтесь по ключах, але ніхто тих ключів немає.

Я не можу оцінювати їхню діяльність, однак я можу оцінювати виконання їхніх обіцянок та зручність для кінцевого користувача, який може б і хотів перейти, але ж як...

В цьому плані значно розумнішими були ех.юа - чому не перейняти їх досвід, чи гугіль... Коли продукти були невідомі - всі мали до них доступ, тільки ніхто про них не знав, коли вже почала приходити слава - будь ласка запросіть друзів. Чим є нині ех.юа чи гугіль - всі знають? Вони не рекламувались гучно, а тихенько працювали, а коли побачили, що то є добре - почали піаритись. Піарити, ще невідомо що, тільки того, що це національне, своє, але невідомо яке - завідома хибне рішення

А тут перші дні діяльності віюа і вже блін комом через параноїдальність та недалекоглядність розробників, тому нехай їм щастить, а що буде з ними - побачимо з часом...

ЗІ: для недалекоглядних нагадаю, що вже один "національний" проект, тих, хто щось робить mail.ua "Будь патріотом, не користуйся російськими ящиками" сьогодні належить mail.ru, їх я теж з першого дня критикував, на відміну від ех.юа, на якому я від початку та чому критикувати бажання відсутнє :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2014, 16:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 квітня 2014, 16:38
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: shnipinok
Може кому буде цікаво - http://t-tv.org/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2014, 23:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
SPY написав:
Старший_брат написав:
Хто щось робить, той чогось доб''ється! Критикувати- не мішки носити...

Ну я не критикую BMW, але чомусь критикую Таврію, при тому, що не є автовиробником, але право на критику маю, як споживач та оцінювати чи подобається мені це, чи ні
Так само й тут, багато хто знає з чого починався гугіль, контакт, фейсбук, ех.юа та чим вони нині є, гугіль я не критикую аж ні разу, мені навпаки подобаються 99% їх ідей.

А ось коли розробники віюа.інфо широко розрекламували свій продукт назначили дату релізу, а в дату релізу - сказали, вибачте - в нас лежать сервери, бо нас маскалі досять, а після того як їх роздосили - реєструйтесь по ключах, але ніхто тих ключів немає.

Я не можу оцінювати їхню діяльність, однак я можу оцінювати виконання їхніх обіцянок та зручність для кінцевого користувача, який може б і хотів перейти, але ж як...

В цьому плані значно розумнішими були ех.юа - чому не перейняти їх досвід, чи гугіль... Коли продукти були невідомі - всі мали до них доступ, тільки ніхто про них не знав, коли вже почала приходити слава - будь ласка запросіть друзів. Чим є нині ех.юа чи гугіль - всі знають? Вони не рекламувались гучно, а тихенько працювали, а коли побачили, що то є добре - почали піаритись. Піарити, ще невідомо що, тільки того, що це національне, своє, але невідомо яке - завідома хибне рішення

А тут перші дні діяльності віюа і вже блін комом через параноїдальність та недалекоглядність розробників, тому нехай їм щастить, а що буде з ними - побачимо з часом...

ЗІ: для недалекоглядних нагадаю, що вже один "національний" проект, тих, хто щось робить mail.ua "Будь патріотом, не користуйся російськими ящиками" сьогодні належить mail.ru, їх я теж з першого дня критикував, на відміну від ех.юа, на якому я від початку та чому критикувати бажання відсутнє :)


Нічого не зрозумів, видно тупий я... Поясни, чим ти пропонуєш замінити аднаклассніков і в кантактє? Маєш якісь напрацювання? :?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 17:08 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Нічого не зрозумів, видно тупий я... Поясни, чим ти пропонуєш замінити аднаклассніков і в кантактє? Маєш якісь напрацювання? :?

ади на маєш... Та до вібору, до кольору - користуйтесь гугл+, фейсбуком, майспейсом, мамбою.ру, спейсес.ру, тьху... якщо не нра аднакласніки та кантакти.
Я до того, що ось є ресурс Гуртом - чомусь я його не критикую - він гарно розвивається, люди на гуртомі роблять за місяць значно більше для популяризації українського ніж відділ культури та освіти разом взяті, мабуть за рік. Візьмемо ех.юа - вдалі ходи підняли його на найвідвідуєміший ресурс.

Натомість ці ресурси працюють і тихенько собі ростуть, а "перша поцрітична соціалка" (ненавиджу такі лозунги, маємо вже один "перший національний", який нічерта не перший, і не ясно наскільки національний) розпіарилась і в перші дні вже обісралась. Та й сумнів в мене щодо її патріотичності, я навів приклад першої національної пошти mail.ua, яка створювалась з такими самими лозунгами, як і "перша соціалка" і тепер раптово стала належати "не зовсім національній mail.ru"

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 19:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Дужебагато слів і емоцій... Ще раз питаю, як у професіонала, чим конкретно можна замінити на уа ресурси:
аднакласніки,в кантактє, тощо?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 13 квітня 2014, 20:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Старший_брат написав:
Дужебагато слів і емоцій... Ще раз питаю, як у професіонала, чим конкретно можна замінити на уа ресурси:
аднакласніки,в кантактє, тощо?

1) прошу вибачення, що не дочекався відповіді професіонала, а втручаюсь зі своїми многа букаф
2) Якщо якість немає значення, аби було лиш уа, то нате: http://druzi.org.ua/, http://ukrainci.org.ua/, http://narod.i.ua/, http://ukrface.net/, http://www.ykrainci.com/, ... (не зовсім домен ua, але і http://weua.info/, теж якось не .уа)

Вибирайтє любе до вібору, до кольору та соціальтесь якщо так тра ;)

ЗІ: тіко наскільки воно уа - то таке, головне що "пише уа", правда ж? ;)
ЗЗІ: я завжди дивився на якість, а не на лейбу чи кількість, але якщо вибір зводиться до лейби "уа" без зайвих слів та емоцій - сподіваюсь щось знайдеться по душі ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 09:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
До речі, weua.info уже...
403 Forbidden


Зате у наших т.зв. східні "братьев" нині в моді отакі онлайн-"ігри"...
http://maidan.ru/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цiкавi лiнки
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2014, 12:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Для Старшого брата, а ще є така соціалка:

Жилье для украинок в России


Зображення

Девушка
Ты очень хочешь как можно быстрее уехать из бендеровской Украины и найти себе квартиру в России?
Наш сервис поможет отыскать тебе самое лучшее жилье!
Парень
Ты живешь один в большой квартире, которая досталась тебе от бабушки?
Посели к себе прекрасную девушку из Украины. Она умеет хорошо готовить борщи, а еще может помогать с уборкой.

І відгуки:
Оксана, 18 лет, Черновцы
Я сбежала из Украины 2 недели назад, а сейчас живу на шикарной Московской хате и готовлю борщи любимому парню.
Оля, 22 лет, Киев
Сначала я 3 дня жила у какого-то Валеры, потом целую неделю в шикарном особняке и все это за какой-то там борщ... Супер!
Настя, 18 лет, Житомир
Пожалуй, останусь жить в России. Даже подумываю устроитсья на работу, но пока я могу жить бесплатно (за уборку и интим).

Вже 17 знайшли собі ;)

Зображення

Кохайтесь чорнобриві, та не з москалями, а лише з тими, хто має квартиру і ето всего-лишь за уборку, борщ, ну та й фіг з ним, інтім

ЗІ: ресурс фейковий, бо якщо пошукати в неті квартири, які вже приютили дівчат - можна їх знайти: Не зовсім МСК, а скандинавська іде для дизайну

А квартирка, яка начебто належить Максу з Пітера, якому 19 років - насправді орендується в Москві, як элитная 4 комнатная квартира
І ще одна квартирка, Сєрого, якому 24 роки з Маскви - насправді отремонтированная трехкомнатная квартира в центре Хельсинки

Якщо вкрали фотки куди поселили дівчат, то й дівчата з Чернівець, Києва та їх думки - вигадані, але це ж початок, думаю цей ресурс таки знайде дуреп, ну то побажаємо їм гарної квартири в обмін на борщ ;)
ЗЗІ: ресурс фейковий, але такий стьоб братнього народу - занадто

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB