Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 08 квітня 2013, 23:26 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Вже тривалий час, практично від самого відкриття Google Maps Makers в Україні (серпень 2012 року) займаюсь нанесенням будинків, вулиць на карту Коломиї в Google Maps. Хто регулярно користується - можливо помічав, що з часом на карті Коломиї з'являться нові об'єкти, нові вулиці.

Дісталась Коломия мені з до одного десятку дорогами, зараз вже начебто має розгалежену мережу в різних її районах. Тупе перенесення з вікімапії/яндекс.карт та інших ресурсів - заборонене правилами гугла + неймовірна кількість неточностей, що собі ж дороже їх переносити.

Все-таки в нас є форум і час від часу форумчани бачу користуються картами. Тому якщо помічаєте неточності чи бажаєте добавити якийсь об'єкт чи будинок / вулицю-провулок, чи десь неправильно прокладається маршрут - прошу повідомляти, намагатимусь виправити.

Хочеться зробити карту максимально інформативною при цьому не переборщувати з комерційними мазинами, які змінюють проживання настільки регулярно, що не встигаєш редагувати. Корисною також буде інформація про матеріал побудови(цегла/панель), рік побудови, та висоту.

Тому буду радий будь-якій інформації, яку прошу публікувати в цій темі і буду переносити на Google Maps

Коломия на карті Google Maps з вулицями та будинками

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2013, 02:43 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
SPY написав:
Хто регулярно користується - можливо помічав, що з часом на карті Коломиї з'являться нові об'єкти, нові вулиці.


Я помічаю.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2013, 07:48 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
SPY написав:
Хто регулярно користується - можливо помічав, що з часом на карті Коломиї з'являться нові об'єкти, нові вулиці.

Я помічаю.

Тему створював не так щоб похвалитись, а щоб форумчани знали куди можна подати свої ідеї щодо вдосконалення, виправлення помилок і нанесення нових об'єктів. В принципі добавити може будь-який бажаючий, однак на даний момент існує ряд правил щодо оформлення об'єктів із купою тем на форумі картографів та великими обговореннями, тому нанести 1-2 об'єкти не вникнувши можна - проте можна по незнанню щось не так зробити чи не всю корисну інформацію вказати, декому просто лінь чи не розбираються з механізмом. Після вікімапії та опенстрітв'ю сам довго перевчався - було незвично

Зараз бавлюсь якраз з П'ядицьким мостом - він був з самого початку і тиждень тому ще посилало під мостом зробити лівий/правий поворот і через самий міст опинитись на дорозі, що над нею. Начебто виправив, але тепер залишилось навчити, яким підйомом заїжджати, а то гугл вперто обирає коротший і пропонує розвернутись безпосередньо на мості через подвійну.

Може ще десь нагрішив чи будуть пропозиції нанести якийсь квартал про який хтось може надати інформацію - з цією метою і створив тему.
Зокрема ви, vmateychyk часто їздите можливо Вам буде цікаво :)
Або приєднюйтесь до Google Maps Makers Team ;-)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2013, 21:58 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Мені дуже цікаво,правда часу майже нема.Я спочатку розберуся що до чого,а там побачим. :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 09 квітня 2013, 22:29 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
Мені дуже цікаво,правда часу майже нема.Я спочатку розберуся що до чого,а там побачим. :?:

Для початку можете тут писати за знайомі вам райони, або десь при зустрічі :)
По-можливості їжджу по районах - фотографую-докоментую номери будинків, ще є карта архітектури, не ахти точна, але доволі точне джерело :)
Час-часом, а за будь-які повідомлення я буду тільки радий і наноситиму на карту :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2013, 21:52 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
конкурс від google


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломия на Google Maps
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2013, 22:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:

Спільнота українських картографів регулярно проводить такі конкурси, особисто я не дуже маю час в них брати участь, це більше хоббі, а не гонитва за особистою винагородою :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB