Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 153 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 10:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Підозрюю сезонне загострення. Точніше важко сказати - не медик.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 12:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Arman написав:
Смішно тут у вас)
а чо смішно? :o


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 20:31 
Офлайн

З нами з: 30 вересня 2011, 20:17
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Адам Мицькевич
Yuriy_T написав:
. А тепер про квант 2. Коли я повівся на швидкість 100 мегабіт, мене попереджали, що там працює (далі прямим текстом) "Істота, нагла як сапа і хамовита як свиня".

А тепер і я добавлю що дійсно там є така особа.більше того вона на цьому форумі з вами переписується,так це користувач найтфлай(типу нічний політ)).
Ви почитайте як він хамить на форумі кванту всім...такого хамства я небачив нігде.і саме головне що директор кванту на це закриває очі,я розумію що працівник кваліфікований(до речі він колись працював у YES ) але скільки можна хамити користувачам...а те що в офісі всі адеватні це правда,адже наш персонаж в офісі несидить.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 21:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Шановний Sansan4, надавати послуги і так дуже непросто, повірте я знаю що кажу.
Технічні проблеми, звичайні непорозуміння або просто, клієнт хоче поскандалити :twisted:
Я б не змогла щодень вирішувати їхні питання. Та за таку стресову роботу треба молоко давати, ну або пиво.
Подивіться скільки неадекватів по форумах бродять.
Різкувата манера спілкування і чорний гумор Nightfly ще не значить що він хамить.

Я сама його боюся, але він не неадекват, це точно.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 22:13 
Офлайн

З нами з: 30 вересня 2011, 20:17
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Адам Мицькевич
Альф написав:
Шановний Sansan4, надавати послуги і так дуже непросто, повірте я знаю що кажу.
Технічні проблеми, звичайні непорозуміння або просто, клієнт хоче поскандалити :twisted:
Я б не змогла щодень вирішувати їхні питання. Та за таку стресову роботу треба молоко давати, ну або пиво.
Подивіться скільки неадекватів по форумах бродять.
Різкувата манера спілкування і чорний гумор Nightfly ще не значить що він хамить.

Я сама його боюся, але він не неадекват, це точно.

Розумієте гумор то є гумор,але часто його гумор переростає в відверті образи...Самі подумайте чому про нього так багато поганого говорять і це не тільки в неті по коломийських форумах,як підмітив користувач у попередніх постах дійсно багато людей кажуть що там працює великий хам який не вміє спілкуватись з людьми...І я всім знайомим які проводять інет раджу підключати собі або від нтк або від київстару(там хоть тариф дорожчий але підключка безкоштовна),а таких у мене уже 4 знахомих,от і підрахуйте скільки квант втрачає тільки від того що дехто дуже сильно всім хамить,і це тільки у моєму випадку а таких як я є багато у місті повірте...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
sansan4
Зараз заплачу, як зворушливо.

Цитата:
Розумієте гумор то є гумор,але часто його гумор переростає в відверті образи..

Розумієш Ігорчику, чи як тебе там, мені щиро приємно, що ви зареєструвались на форумі "Коломия ВЕБ Порталу" абись порозкидатись своїми підлітковими комплексами на публіці. Справді дійсно приємно.
Звичайно в мене доста розвите почуття гумору, але ви тойво... шов ви пропонуєте... самі собі... якщо мама дозволить.

Зображення

2 Альф
Цитата:
Я б не змогла щодень вирішувати їхні питання. Та за таку стресову роботу треба молоко давати, ну або пиво.

Пані Світлано, Не переймайтесь, є певний клас створінь, що завжди намагаються паразитувати як можуть. На щастя не дано.

P.S. і ще деякі обзивають мене хамом кхе-кхе. Мені завжди здавались навпаки, заклики до якихось там оральних стосунків від незнайомих персонажів відвертою агресією.
P.S.2. на щастя я в 99% випадків ізольований від спілкування з користувачами - вони можуть працювати з інтернетом в той час як "хамовита свиня" працює над технологічними речами. От такий харчовий ланцюжок.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 23:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 36
соси капець гиии :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 23:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
8-)
Зображення

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 01 жовтня 2011, 11:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
О, бачу, що пора відкривати нову тему: "Видатний "хам" і технолог з Коломиї" :D , відав фанатів, як і недоброзичливців буде побільше, ніж у Міська. А якщо серйозно, то тут тема про інтернет, а не про особистості, власне за перехід "на лічності" колись на цьому форумі банили...
Що до тирнету, то тут, наприклад, при складанні договору обов'язково оговорюється, як і мінімальна гарантована швидкість трафіку, так і дії обох сторін на випадок поломки, аварії; що значно звужує рамки польоту фантазії окремих клієнтів. :o


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 01 жовтня 2011, 12:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
О, бачу, що пора відкривати нову тему: "Видатний "хам" і технолог з Коломиї"

Немаю нічо проти. Також беру на себе відповідальність за вбивство Кеннеді і татаро-монгольське іго теж персонально я організував. :)

Цитата:
так і дії обох сторін на випадок поломки, аварії; що значно звужує рамки польоту фантазії окремих клієнтів.

Ну якби клієнти читали угоди хоч інколи - я був би найщасливішою "хамською свинюкою" в Коломиї.
Особливо ті такі загальноприйняті пункти про "обставини дії непереборної сили" та "відповідальність сторін".

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 153 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB