Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 117 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 00:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
доречі якщо так хочеться зачепити тему про доцільність витрачання на якісь рішення грошей можу керуючись твоєю логікою навести дуже простий і доступний аргумент:

http://abills.net.ua
Чому там стоїть Dokuwiki? Чому не бітрікс корпоедішн за 1.3кіло з так рекламованим ївоним саппортом? Ти рівняєш запорожець з лексусом?

Моя логіка проста - нафіг треба того якшо єсть шось безкоштовне чи своє, що піддається напильнику. Тебе ж з твоїми амбіціями передбачити важко.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 01:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Тобі не здається дивним, що чергова драма теми про коломийських провайдерів тут з обговорення скидання цін єсом почалась і плавно переплила з твоєї легкої руки на рекламу крутизни ейрбітса з домішками твоїх біллінго-рекламних замашок? Ну не буде його в Коломиї нівкого крім єса, розслабся.

Це ти почав щоз розказувати про рекламу білінгу і т д, а я просто навів провайдерів налатуванням яких я займався.

Цитата:
Нєнавість пише:
Як я вже казав при нашій останній розмові це рішення для тих хто за 4 роки не осилив самостійно допиляти шось сам, тобіш для тих хто не вміє і не може нормально писати сам, в мене з цим покишо все гладко.

Людям потібні готові рішення, і думаю їм краще видно за 4 роки чим тобі за пару місяців.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 01:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Quote Ні я просто зробив продакшн рішення яке себе уже за останні роки зарекомендувало з найкращої сторони.

Якщо тобі не зраджує память - працював я з цим "продакшн рішенням" в Єсі біля 8 років, не помітив нічого такого свєрхєстєствєнного, що неможливо написати самому.

1. ABillS існує з 2003 року.
2. Там працює до даного моменту версія двохрічної давності, автономно без мого супроводу.
3. Твої аргументи такіж непевні як більшість критиків не знайомих з системо. За останіх 2 роки був досить великий прорив в розробці дякуючи залученню строніх спеціалістів.



Цитата:
Нєнавість пише:
Quote Це не ваподкові установки а комерційні клієнти з якими в мене котракти. Думаю рідко хто випадково платить по пару тис. зелених єнотів.

чіста па пацанскі задвінул

:arrow:


Цитата:
Нєнавість пише:

Quote В тебе нема і такого )

щиро радуюсь.

зате я не розказую на кожному куті як всьо треба "по дорослому" робити і як я в етом крут, тобі не здається шо читати ти до зараз не навчився?

Мені нічого не потрібно доказувати я примаю участь в налаштуванні систем моїх клієнтів.



Цитата:
Нєнавість пише:
Quote

Якщо б навести некомерційних клієнтів то їх уже по скромних підрахунках уже назбираєтсья під тисячу ). Я їх навіть не публікую на сайті.

клієнтів яким було продано рішення на рілоді теж достатньо, я ж не роблю з цього дибілоїдний висновок шо рілод через це круче тайпо3 (сам часто зазираю туди в код і зичу гарні штуки). Твій приклад як завжди не життєздатний.

Я показую факти, а не якісь там догадки.

Цитата:
Нєнавість пише:
Як я вже тобі неодноразово казав - найми собі маркетолога. Оскільки ти не здатен в принципі пояснити чому люди повинні заплатити тобі многа дєнєг + бути від тебе в майбутньому залежні замість вкладення їх скажімо в покупку новенького гарненького сервера чи розширення існуючої інфраструктури. Ми вже мали справу з чужим біллінгом і рімоутним саппортом благо від якого відмовились через місяць. Тоді мені в екстренному порядку прийшлось освоювати постгрю з вагоном сторед процедур + писати костіли під свої реалії. Я так розумію ти так погано реагуєш тепер лише через те, що тобі ясно і просто сказали шо за 2кіло нам нафіг не потрібно аби я екстренно вчив перл і танцював з бубном навколо незрозуміло чого.


1 познайомся з системою щоб хоч трішки бути в курсі.
2 поспілкуйся з клієнтами
3 Досить негарно міняти пароль на мому акаунті коли розумієш, що все що ти говориш це просто амбіції адміна початківця


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
1 познайомся з системою щоб хоч трішки бути в курсі.

не впечатліло - розглядав місяці 4 тому як варіант, відкинув за недоцільністю і езотеричністю. Той час який би пішов на розбори з абілзом пішов на розробку більш актуальних і веселих сервісів.

Цитата:
2 поспілкуйся з клієнтами

З тими які за 4 роки не асілілі і не здатні знайти собі адекватного адміна-пісатєля? Вибачте не цікавить.

Цитата:
3 Досить негарно міняти пароль на мому акаунті коли розумієш, що все що ти говориш це просто амбіції адміна початківця

до чого це було?

Цитата:
Я показую факти, а не якісь там догадки.

які факти?

Цитата:
Мені нічого не потрібно доказувати я примаю участь в налаштуванні систем моїх клієнтів.

і шо?

Цитата:
2. Там працює до даного моменту версія двохрічної давності, автономно без мого супроводу.

...і там накволо того танцює з бубном до зараз 2 інших адміни...

Цитата:
3. Твої аргументи такіж непевні як більшість критиків не знайомих з системо. За останіх 2 роки був досить великий прорив в розробці дякуючи залученню строніх спеціалістів.

Для того аби знайти юзера по маку вже не потрібно кричати "асмодеууууус!" через весь офіс? Ти крут =)

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
Це ти почав щоз розказувати про рекламу білінгу і т д, а я просто навів провайдерів налатуванням яких я займався.

І до чого тут твоя лучезарна персона і твій волшебний айрбітс в данному контексті? Тобі не здається, що ти трішки зациклився на своїй невїбенності?

Цитата:
Людям потібні готові рішення, і думаю їм краще видно за 4 роки чим тобі за пару місяців.

Так і скажи шо готові рішення потрібні людям які самі не асілілі (тобіш просто не здатні знайти нормального пісатєля).

Повторюю в надцятий раз спеціально для тебе:
1. Розслабся і будь простішим - світ не зійшовся клином на твому біллінгу так само як і на тобі.
2. Нам він не потрібен в принципі як я вже згадував навіть безплатно, все чудово воркає і так.
3. Можеш продовжувати далі працювати з людьми які не асілілі.
4. Найми собі таки в кінці-кінців нормального маркетолога

Мою аналогію з докувікі та бітріксом ти видно так і не зрозумів.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Як я вже тобі неодноразово казав - найми собі маркетолога. Оскільки ти не здатен в принципі пояснити чому люди повинні заплатити тобі многа дєнєг + бути від тебе в майбутньому залежні замість вкладення їх скажімо в покупку новенького гарненького сервера чи розширення існуючої інфраструктури. Ми вже мали справу з чужим біллінгом і рімоутним саппортом благо від якого відмовились через місяць. Тоді мені в екстренному порядку прийшлось освоювати постгрю з вагоном сторед процедур + писати костіли під свої реалії. Я так розумію ти так погано реагуєш тепер лише через те, що тобі ясно і просто сказали шо за 2кіло нам нафіг не потрібно аби я екстренно вчив перл і танцював з бубном навколо незрозуміло чого.


Ще раз тобі повторю
Переваги.
- Конвергендна білінгова система
- 5 років розробки та вдосконалення, що відображається в широкій функціональності системи яка задовільняє практично всі сфери роботи операторів звязку.
- десятки клієнтів та сотні користувачі (в даному контексті кортувач це провайдер). Що призводить до виключення 99% процентів помилок і за масовості використання. При використанні самописних систем деякі помилки находяться через пару років роботи і досить часто взагалі лишаються непоміченими.
- Професійна команда з великим досвідом роботи, яка дає можливість максимально швидко реагувати при критичних ситуаціях
- Відкритість архітектури.
- Система не привязана до конкретного адміністратора, що при звільнені його унеможливлює дальший її розвиток. Провайдер починає все з початку, а це як завжди втрачені гроші.
- І ще багато іншого. Повний опис системи займає коло 20 сторінок.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Quote 2. Там працює до даного моменту версія двохрічної давності, автономно без мого супроводу.

...і там накволо того танцює з бубном до зараз 2 інших адміни...


Ніхто не мішає їм проконсультуватись чи обновити систему.
Були навіть стпроби написати свою, але...

Цитата:
Нєнавість пише:
Quote 3. Твої аргументи такіж непевні як більшість критиків не знайомих з системо. За останіх 2 роки був досить великий прорив в розробці дякуючи залученню строніх спеціалістів.


Для того аби знайти юзера по маку вже не потрібно кричати "асмодеууууус!" через весь офіс? Ти крут =)


Ніхто тобі не мішав ознайомитись з документацією



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
Переваги.

жодної не бачу.

Цитата:
- Професійна команда з великим досвідом роботи, яка дає можливість максимально швидко реагувати при критичних ситуаціях

цю фразу ти в майкософта запозичив? пафос так і прьот.

Цитата:
- І ще багато іншого. Повний опис системи займає коло 20 сторінок.

типу тут когось ця вся бадяга цікавить.

Ти так і не зміг поки що мене переконати чим воно краще мутантного старгейзера в мому випадку і чому тобі просто обовязково дати дєнєг. Засім так розумію і сильно злишся.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Quote Це ти почав щоз розказувати про рекламу білінгу і т д, а я просто навів провайдерів налатуванням яких я займався.

І до чого тут твоя лучезарна персона і твій волшебний айрбітс в данному контексті? Тобі не здається, що ти трішки зациклився на своїй невїбенності?

Це так щоб ти задумався, що по досвіду роботи тобі ще досить далеко.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 02:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Нєнавість пише:
Quote 3 Досить негарно міняти пароль на мому акаунті коли розумієш, що все що ти говориш це просто амбіції адміна початківця

до чого це було?



Дамаю сам знаєш


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 117 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB