Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 8 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 14:31 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Значить я так зрозумів, що якщо в Коломиї є інтернет, то він проходить через супутник або через лінії Укртелекому, тобто надіятись, що в недалекому майбутньому буде ще якась альтернатива марно :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 17:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Wandering
Невірно розумієте через обмежені знання про те як це все функціонує в загальному. Я звісно розумію що всім хочеться халяви але.... чому ви не приходите в магазин купувати чоботи розказуючи шо вот такі гарні чоботи... ну коштують 100 баксів.. але ж схожі на гумі є за 30 гривень.. продайте мені оцівот чоботи за 50 гривень тоді я буду в них ходити...

Думаю суть аналогії зрозуміла навіть як для дитини.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 18:39 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Nightfly
Ви також по свому не праві, адже мобільний зв*язок в недалекому майбутньому був також дуже дорогий, вхідні дзвінки були платні, але через своє швидке поширення і входження в маси породив нові фірми, які теж хотіли завоювати ринок, а це в свою чергу викликало зниження ціни(якість храмала), а згодом і підвищення якості зв*язку, це ж не халява, це ринок.
Та ж ситуація з наданням послуг інтернету, зарас мало фірм, які надають ці послуги, ось вони й використовують своє майже монопольне становище, але згодом (в недалекому майбутньому або далекому) конкуренція зростатиме і ціни на безлімітні пакети знижуватимуться, а потім і якість послуг покращиться.

P.S. Невже ви вважаєте, що плата за нет в розмірі 50-100у.о. на місяць це халява, можливо ви не з України?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 19:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Wandering
З України. Просто я дуже тісно повязаний своєю бізнесовою(вебдиз/фріланц/адмінство/СЕО) діяльністю з інтернетом і чітко знаю для чого і який він мені потрібен. Ви рахуєте нездоровою тенденцією платити адекватну сумму за річ яка вам приносить сталий прибуток і від якості якої він власне залежить? Для мене особисто ціна в 100 у.о. скажімо за жорстку безлімітку в 256к є доста прийнятною ціною - моє перебування в інеті без проблем окупить цю сумму а також принесе непоганий прибуток. Так у чому проблема? Ви пересічний юзвер і вважаєте, що вам не потрібна така якість/швидкість/ціна? Нема проблем - думаю якихось 500 мегабайт на швидкості 512к + далі безлімітку на 32к (абись було в разі войни) за 50 гривень (я на обід кожного дня більше трачу..) Далі не доступно? Ну зробіть тоді щось з собою :)



Щодо мобілок... останній стартовий тойво шо зараз куплений був мною ще в минулому тисячолітті ;)
Дик ви не повірите - я ним користувався і не нив що доооорого/фііігоооово ітд - оскільки мені просто воно потрібне в своїй діяльності.


П.С. видно моя аналогія про чоботи теж до вас не дійшла :(

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 21:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
[QUOTE]Nightfly написав: Нема проблем - думаю якихось 500 мегабайт на швидкості 512к + далі безлімітку на 32к (абись було в разі войни) за 50 гривень (я на обід кожного дня більше трачу..)[/QUOTE]

З своэ! точки зору Ви прав!, а от з точки зору б!льшост! як раз навпаки.
Не вс! заробляють на !нет! - в основному лиш як розвага ! доступ до !нформац!!. Люди хочуть нормальний (не супер) !нет за нормальн! грорш!. У нас же дешевого доброго !нету НЕМАЭ (вибачте що так категорично, але це моя думка, яка сформувалась за довол! великий час роботи ! пошук!в л!пшого !нету в Коломи!). В Франк!вську э, у Львов! э, в Дрогобич! (м!сто таке ж як Коломия) теж э, я вже не кажу про Ки!в :). Але я маю над!ю що в!н незабаром буде.

10% в!д з/л (по Франк!вщин!) лиш за послугу, яка не як!сна - це багато. Вищенаведений приклад про Великобритан!ю як доказ, де напевно це 1% в!д середньо! з/п.

А Косову ! !ншим маленьким м!стам лиш можу "посочувствовать" - це взагал! повний п....

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2007, 23:16 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Nightfly
А я що казав, що мені потрібен нет для роботиш?
Людей, які заробляють нетом в Коломиї можна на пальцях двох рук перерахувати, а тому доводи ваші для більшості неприйнятні.

Ви мені аналогію про капці, а я вам про мобілки, допустим ви купите мобілку за 1000у.о., а я за 300у.о. і чим вони будуть відрізнятись, і моя і ваша будуть чудово працювати, виконувати свої основні функції, тоді питання: ДЛЯ ЧОГО ПЛАТшТш БІЛЬШЕш? Мабуть тільки для того щоб попонтувати перед іншими.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2007, 13:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Wandering
Цитата:
А я що казав, що мені потрібен нет для роботиш?

якщо це просто розвага то за розваги теж треба платити - я ж не нию що текіла дорожча за франківську горівку і самогон баби маші?


Аналогія про мобілки неадекватна - особисто мені потрібен смарт з вайфаєм ітд в районі 500 у.о. але ж є нокія 3310 за 120 гривень, вони оба звонять - навіщо платити більше?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2007, 15:30 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Nightfly. З вами важко сперечатись, я вам зелене, а ви мені коричневе, так ми дійдемо до шкарпетків :)

От я вам кажу, що в Коломиї є нет за 250грн. - 512кбіт/с, а ви мені не вірите і даєте статті де пояснюються якісь технічні особливості, нащо воно мені, якщо в мене вдома є реально, я качаю і переконуюсь в цьому на практиці, не вірите, приходьте, покажу :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2007, 15:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Wandering, чесно кажучи мені не потрібно аби мені щось показувала людина не здатна прочитати і осмислити просту статтю де чітко розказано де власне помиляється ця людина.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB