Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 155 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 01 жовтня 2011, 23:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Мишки зїли.
Я не маю зараз здоровя на вихідних вправляти свідомість несвідомим громадянам. Якщо у них є персональні претензії до моєї "свинської" персони - приходять і розказують мені ті самі казки але в очі. Думаю моя поява воплоті є найбільш адекватним методом донести до окремих персонажів хто ж насправді "вбив Кеннеді", "організував іго", "сьорбає ночами кров з християснських дітей" та все таке інше.

P.S. чомусь закралася певна підозра, що деякі громадяни, замість того аби адекватно зреагувати на мою пропозицію, зібрались цілу ніч реєструватись під різними ніками з наївною думкою, що я це сприйму, як лайно на вентилятор. Кумедно. Була незначна надія на прояв свідомості. Бачу дарма.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 10:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
Цитата:
Ну якби клієнти читали угоди хоч інколи - я був би найщасливішою "хамською свинюкою" в Коломиї.
Особливо ті такі загальноприйняті пункти про "обставини дії непереборної сили" та "відповідальність сторін".

100% вірно, але є одне "АЛЕ". Угоду при підключенні/оформленні я отримати не зміг. На моє запитання "А де ж договір" отримав відповідь "А вам навіщо? Почитайте собі на сайті типовий договір". Виходить, що і ні відповідальності сторін, ні взагалі договірних відносин нема.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 11:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
1. для початку ознайомлюємось з темою про яку ведем розмову. Доречі так працював Білайн, тепер Київстар (шось про них чомусь не чути на цьому форумі), та ше з десяток особисто знайомих мені провайдерів по Україні/Росії, а також приблизно 99% абонентів перепейд мобільного звязку.
2. на вимогу абонента (буває дійсно, що треба - наприклад для здійснення різноманітних господарських операцій) без проблем оформлюється паперова версія угоди з можливістю гнучкого устаканювання по окремих пунктах (індивідуальний підхід же).

P.S. окрім того, що я користуюсь послугами якогось іншого провайдера в мене починає закрадатись підозра, що відов то персонально "хамовита свинюка" ходить вечорами по абонентах і дуже боляче їх б'є аби вони теж продовжували.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 13:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
Ну, якщо Вам по пунктам зрозуміліше, тоді так:
1. З темою я ознайомився. Моя відповідь стосувалась тільки Вашого твердження, що користувачі не ознайомлені з умовами договору. Якщо так працюють інші (не всі) то це не означає, що так добре.
2. Договір мені дійсно був потрібен, а відповідь на мій запит вказана вище. Таки "індивідуальніше" вже нема куди.
P.S. Претензій до швидкості та якості в мене нема. я тільки описав ситуацію, яка була в мене.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 13:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
1. З темою я ознайомився. Моя відповідь стосувалась тільки Вашого твердження, що користувачі не ознайомлені з умовами договору. Якщо так працюють інші (не всі) то це не означає, що так добре.

не бачу причин, котрі можуть зашкодити користувачеві ознайомитись з офертою. Букви там відомі (кирилиця), цифри теж читаються (арабські).
Цитата:
2. Договір мені дійсно був потрібен, а відповідь на мій запит вказана вище. Таки "індивідуальніше" вже нема куди.

В такому випадку треба розмовляти з начальством або зі мною напряму, а не тихенько тікати.
У будь якому випадку я не пам'ятаю таких кумедних інцидентів.

Цитата:
P.S. Претензій до швидкості та якості в мене нема. я тільки описав ситуацію, яка була в мене.

приємно бачити це висловлювання від користувача НТК :)

Я завжди схилявся до думки, що в мобілочників дуже хороший підхід з офертами - оплачуєш послугу, значить погоджуєшся з умовам, не подобається - просто не платиш і ніхто тебе не тримає. Це стимулює оператора тримати адекватний рівень послуг, що надаються а не прибивати абонента до себе варварськими угодами.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 13:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
Мда, поязвити ви полюбляєте.
1. Надіюсь, Ви все ж розумієте, що розмова іде про отримання договору з підписами-печатками і вказанням сторін (була потреба), а не про ознайомлення з ним.
2. Ну, якщо у Вас два директори, тоді я не до того звернувся.
3. НТК на роботі, а від Вас і-нет вдома.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 13:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
Мда, поязвити ви полюбляєте.

Це навіть не язва, це легкий гастрит :)

Цитата:
1. Надіюсь, Ви все ж розумієте, що розмова іде про отримання договору з підписами-печатками і вказанням сторін (була потреба), а не про ознайомлення з ним.

це само собою розуміється

Цитата:
2. Ну, якщо у Вас два директори, тоді я не до того звернувся.

нєбило нієдіного разрива (С)

По факту кастомні угоди підписуються без проблем щодня. Якщо потреба ще є - розрулюється теж без проблем абсолютно.
Знайти "хамовиту свиню" особисто, у випадку виникнення недорозумінь, через офіс - не проблема.

Зображення

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 14:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
ну, в моєму випадку було так, а що там з іншими мені невідомо. Продовжувати дане обговорення немає змісту.

Засім откланаяюсь.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 14:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Завжди приємно допомогти, звертайтесь.

Іскрєннє ваш гастрит.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2011, 15:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
мило... :coffe:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 155 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB