Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 145 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 10 червня 2010, 12:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
та все... хватить сваритись... Інтернет з кожним місяцем стає доступнішим та дешевшим... радуйтесь... тут проблема може бути тік в тому що більшість не мають роботи і відповідно не мають тих 200 грн. на нормальний нет, але ж це Україна.... наша держава завжди зробить так щоб люди жили без зарплати но при цьому повишати ціни щодня.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 00:00 
 
" Інтернет з кожним місяцем стає доступнішим та дешевшим." точно, але Коломию ця доступність і дешевизна якось обходить боком ))) Нема конкуренції в Коломиї, нема і розвитку, а заручником цього є користувачі, які змушені вибирати між цих декількох нещасних провайдерів.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 00:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
нема конкуренції ?
а за скільки би ти хотів той інтернет? назви свою ціну. ну крім задурно звичайно.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 10:33 
 
Ну то все береться в порівнянні. Наприклад у Франківську 2-3 роки тому була приблизно така ж ситуація як в Коломиї. За цих пару років з'явились 5-6 нових провайдерів, і тепер вони один перед одного з шкури лізуть, аби завоювати клієнта. Основна маса є користувачами не мега пакетів, а мінімальних безлімок, тому вони і мають бути максимально доступними і дешевими. В порівнянні з коломийськими квантом і нтк, кабельний оператор у Франківську пропонує 65 каналів(45 грн.)+ інтернет 512 безлім(25 грн.) разом 70 грн. Думаю цього вистачить з головою 75% користувачів. А шо в нас за такі гроші можуть запрпонувати квант і нтк?? то якшо порівняти, думаю, в Коломиї і не дешево, і не доступно.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
крім кванта і нтк ще є оптіма укртелеком і назіс - в залежності від твоєї атс. щодо кабельних операторів - то тут теж очікуються зміни. по крайній мірі на нтк точно. можеш подзвонити до них і поцікавитись.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 11:52 
 
"оптіма укртелеком і назіс " - про якість послуг цих провайдерів я з власного досвіду знаю( користувався 2 з них) і ,думаю, чув кожен. тут проблема скоріше навіть не в цих провайдерах, а в наших телефонних лініях. Тут вже ніц не поробиш. Тому впринципі альтернативою вони вважаються чисто умовно, і є скоріше запасним варіантом. На нтк очікується, але коли не подзвониш, то в них є дві відповіді на питання: "не знаємо" і " пердзвоніть пізніше, бо немає в кого спитати".


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 12:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
значить тобі не повезло з телефонними дротами. селяві як кажут французи. я вже давно сиджу на оптімі - особливих проблем не маю. щодо нтк - сьогодні запитаю. тарифи кванта є у них на веб сайті.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 19:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
emerald написав:
Ну то все береться в порівнянні. Наприклад у Франківську...

ну то в чому проблема? берете тай їдете в франківськ.... кльове місто, ніц не кажу.
Я наприклад знаю місця в києві/дніпрі де за схожі гроші(пиво+горішки) мені і сотку налиють, це щось міняє для кінцевого коломийського користувача?

emerald написав:
інтернет 512 безлім(25 грн.) разом 70 грн. Думаю цього вистачить з головою 75% користувачів. А шо в нас за такі гроші можуть запрпонувати квант і нтк?? то якшо порівняти, думаю, в Коломиї і не дешево, і не доступно.

Звідки така статистика? можна дізнатись? Ну про "512 вистачить з головою 75% користувачів"?

Користувачі нинче на пакети <2-5 Мбіт дивляться як на мале пиво і готові платити за якісно інший рівень послуг ніж той, який пропонують усілякі піонернети. Для людей не здатних за місяць назбирати вартість від трьох до пяти пачок цигарок але яким ну вже дууууже хочеться інтернету - є соціальні пакети ціною від 0 грн на місяць до 55 (відповідно від безкоштовних 64/128к до 512/1м) ну чи скажімо там у УТ за 65-512к.

Я схиляюсь до того, що на данному етапі еволюції коломийського провайдингу тарифні плани цінової категорії ~100 грн за 2-5 мбіт/с є повністю адекватними і конкурентноздатними в перерахунку на кількість провайдерів на кожного жителя.

Звичайно користувачу дуже хочеться аби 10мбіт було скажімо за 1 грн на місяць, аби провайдер "дерся зі шкурки" а мо й задовільняв орально при підключенні але це все наївні мрії, котрі не мають нічого спільного з бізнесом у даній сфері на даних теренах. Все буде як воно має бути не раніше і не пізніше.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 23:24 
 
"селяві як кажут французи"- ну шо поробиш, є те шо є. Оновлення телекомунікацій в нас відбувається дуже повільно, якшо взагалы відбувається.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 08 липня 2010, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
ти не повіриш - все таки відбувається. 11 років назад про інтернет чули одиниці - зара це доступно майже кожному. те що 11 років назад було шаленою швидкістю нині нікому і задурно не треба :)
так що не треба так песимістично на це дивитися.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 145 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB