Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 144 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 12:34 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
я наприклад прикинув шо виходить шось біля ста гіг на день - не знаю шо робиться з загальноосвітнім рівнем в Україні.

10мбіт/с = 1.25мб./с
за добу можна викачати приблизно 100гіг, в місяць десь в районі 3 терабайт. Тепер множимо на 35% і виходить в районі 1тб.
Що я погано порахував?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 12:42 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Я наприклад бачу рекомендацію не качати зі швидкістю 10/10 Мбіт/с в обидва боки, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 31 день на місяць для забезпечення максимально можливої якості.

Ось це цілком зрозуміло, не всі ж мають вдома набір HDD на 10тб. ємності:)

Цитата:
Якщо вас цікавить гарантований, симетричний канал з претензіями на магістральність (CIR) скажімо 10-20-50-100Мбіт - можемо обговорити ціну. Якщо вас цікавить викачати пів інтернету за 35 грн/міс... ну навіть не знаю, що сказати...

Та не треба пів нету за 35грн., дешево якось, най буде за 350грн. :D

А якщо серйозно, то просто на цих несчасних ADSL я користуюсь нетом як хочу, можу місяць цілодобово як ви кажете, а можу місяць взагалі тілько сторінки переглядати, тобто не контролюю, чи я забагато чи там замало викачую, по потребі так сказать. Ото й поцікавився у вас чи присутні на езернеті якісь обмеження. Вичерпну відповідь отримав, за що і вдячний ;)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 12:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Впевнився в тому що загальноосвітній рівень на україні справді гівно.

Формула досить проста, очевидна і доступна навіть дітям середнього рівню розвитку:
Швидкість Кбіт/с / 8 біт = Кбайт/с * 60с * 60хв * 24 год * 31 Доба = (Х) ~3.42 Тб орієнтовно. Враховуючи, що в мене 10 мбіт тариф це по суті два окремих канали (один вверх, другий вниз) робиимо ((Х*2)/100)*35= (Y) = ~2,5Тб на гарантованій швидкості 10 Мбіт/с в обидва боки з максимальним пріоритетом

Ви досі думаєте, що рахуєте краще за мене?

Цитата:
Маю бажання підключитись до кванту

не факт, що Квант має бажання підключити вас :Р

На щастя черга та попит на підключення не стоїть на місці, абоненти працють отримуючи зовсім іншу якість ніж де інде і за зовсім інші гроші, так що наявність чи відсутність "чергового жадного" еммм індивіда як собі вас дозволив назвати термінатор абсолютно не робить погоди на фоні пануючого спокою і ідиллії. Щиро сподіваюсь, що користувачів яким не вистачає циферки в районі 100 гіг на добу на гарантованій швидкості 10 Мбіт/с як було так і лишиться біля однієї-двох сотих відсотка.

За чим і відкланююсь.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 36
Чекаю продовження драми в виконанні жадних дєтєй :)

Дуже кумедно спостерігати спроби торгуватись "на цих несчасних ADSL я користуюсь" з "провайдером який не розуміє шо нормальній людині треба мінімум 50 Тб на місяць і не дорожче двіста гривень причому мінімум на 10 мбітах"

По темі: Я особисто раз десь з пів року тому напоровся на оцейво "не гарантуються" і спостерігав десь пів ночі плавання швидкості від 128 до тогдишніх 2 мбіт і назад... почерез 5 хвилин. Всьо піду я від вас :lol: :lol:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Зображення

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:33 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
nightfly написав:
Впевнився в тому що загальноосвітній рівень на україні справді гівно.

Формула досить проста, очевидна і доступна навіть дітям середнього рівню розвитку:
Швидкість Кбіт/с / 8 біт = Кбайт/с * 60с * 60хв * 24 год * 31 Доба = (Х) ~3.42 Тб орієнтовно. Враховуючи, що в мене 10 мбіт тариф це по суті два окремих канали (один вверх, другий вниз) робиимо ((Х*2)/100)*35= (Y) = ~2,4Тб на гарантованій швидкості 10 Мбіт/с в обидва боки з максимальним пріоритетом

Ви досі думаєте, що рахуєте краще за мене?

Я думаю, що вам глибоко наплювати про що я думаю:)
Якщо бути уважним, то нещодавно я написав, що приблзино виходить терабайт на вихід і терабайт на вхід.

nightfly написав:
На щастя черга та попит на підключення не стоїть на місці, абоненти працють отримуючи зовсім іншу якість ніж де інде і за зовсім інші гроші, так що наявність чи відсутність "чергового жадного" еммм індивіда як собі вас дозволив назвати термінатор абсолютно не робить погоди на фоні пануючого спокою і ідиллії.

Ну при чому тут жадний не жадний, га? Було просте запитання чи є обмеження, а ви тут починаєте, вон тут у нас ідилія, в нас все найкраще, черга і т.д.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:39 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
terminator написав:
Дуже кумедно спостерігати спроби торгуватись "на цих несчасних ADSL я користуюсь" з "провайдером який не розуміє шо нормальній людині треба мінімум 50 Тб на місяць і не дорожче двіста гривень причому мінімум на 10 мбітах"

От ти лопух, чес слово, звідки ти взяв 50тб. якщо я написав, що я качаю приблизно терабайт в місяць?

Роздули з простого запитання чорта зна що. І про освіту і про фінанси пішли розмови, до чого тут це. Напішить чітко, так, є обмеження, створене там для тра-ля-ля і т.д.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
Я думаю, що вам глибоко наплювати про що я думаю:)

оце правильно

Цитата:
Якщо бути уважним, то нещодавно я написав, що приблзино виходить терабайт на вихід і терабайт на вхід.

я уважний завжди - не написали

А якщо бути не тільки уважним ай хоч трошки розумним можна просто прикинути шо раз уже ці значення змішуються і з тим самим успіхом це може бути при заявлених параметрах якості як і 2тб вниз/0.4 вверх так і у будь яких пропорціях.. а далі "як вийде"

Цитата:
Було просте запитання чи є обмеження

і ше простіша відповідь - ні немає (ні жорсткого ліміту в 3 гіга в місяць (кхм кхм), ні в 100 гіг в місяць(пчєлайн)) Є рекомендоване навантаження на смугу для забезпечення гарантованої якості - більше 35-40% вже як вийде - мо мбіт, мо 5 а мо і 10. Пояснював я ввічливо і дохідливо для простої людини не обтяженої математикою. Відко не дійшло.

рахуємо мої 10 мбіт як окремих 10+10 DL/UL, на гарантованій швидкості виходить шось біля 7 Тер/міс тобто 100% CIR. Готовий скупити такий канал в любих кількостях за 100 грн/мбіт без проблем.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 13:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 36
Wandering написав:
terminator написав:
Дуже кумедно спостерігати спроби торгуватись "на цих несчасних ADSL я користуюсь" з "провайдером який не розуміє шо нормальній людині треба мінімум 50 Тб на місяць і не дорожче двіста гривень причому мінімум на 10 мбітах"

От ти лопух, чес слово, звідки ти взяв 50тб. якщо я написав, що я качаю приблизно терабайт в місяць?

Роздули з простого запитання чорта зна що. І про освіту і про фінанси пішли розмови, до чого тут це. Напішить чітко, так, є обмеження, створене там для тра-ля-ля і т.д.

абіділся дурашка? 8-)


Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 12 травня 2010, 14:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
біда біда

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 144 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB