Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 58 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 01:54 
Офлайн

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 20
Звідки: Коломия
Та в YES взагалі непонятний інет :lol: . Від самих тарифів безлімітний одне слово. :lol: :D Ше й кучу бабла хочуть за нього.
Скоро він накриється, як тільки укртелеком поставить апаратуру яку ВЖЕ (нарешті дочекались :ck: ) привезли. Укртел правильно зробив що замутив повністю необмежені по трафіку тарифи, швидкість стабільна, ніяких заторів трафіку. Оптіма теж трохи перебільшує зі своїми тарифами і теж обмеження по трафіку.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 02:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Wandering пише:
Спасибі за те що витираєте мої пости, це дуже
так, а хто тут цим бавиться... :bt:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 03:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Equa
Цитата:
Скоро він накриється, як тільки укртелеком поставить апаратуру яку ВЖЕ (нарешті дочекались) привезли.

можна дізнатись конкретно про:
- джерела такої інформації?
- детальніший опис оттакої "волшебної аппаратури" котра змінить цей жорстокий світ?
- конкретний опис у вашому виконанні, що змінить вищевказана вами "апаратура" з точки зору політики ціноутворення і технологічному плані на наших теренах?

оттакі прості три запитання, нам з оточуючими дуже цікаво булоб дізнатися на них відповіді окрім сумнівних гіпотез.

Ви головне не подумайте - я ні в якому разі не приколупуюсь, просто аж цікавість замучила звідки такі цікаві відомості і якою конкретикою їх можливо підтвердити. :cl:

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 11:06 
Офлайн

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 20
Звідки: Коломия
1. Зайшов в укртелеком, хотів запитати, коли нарешті ОГО підключать, там і сказали. Потім з другом передзвонили до одного чувака який там працює, він підтвердив цю інформацію.
2. Про опис апаратури я не запитував. Я мав наувазі, що ОГО перекриє YES'у кисень, бо всі пересядуть на нього.
3. Добавить можливість підключитися до ОГО по всій Коломиї і на її теренах(ІМХО). YES'y прийдеться скидати тарифні плани. Бо мене чогось не дуже гріє думка про те, що я маю качати 2Гіга на великій швидкості, а потім ніби знов сидіти на модемі (Ще й тариф називається "безлімітний"). Я на модемі за місяць 2Гіга викачую.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 14:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Гутт. Отже зараз перевіримо як я зрозумів відповідь на мої три простих запитання:

1. джерела інформації - вам хтось-щось сказав...
2. конкретно шо за волшебна апаратура - судячи з короткої сентенції яку я не дочитав ви сказати не можете.
3. технічна сторона питання - черговий брєд людини дуже далекої від ІТ.


ітого що вийшло у вас на відповідь на моє запитання: "вам хтось сказав, що поставлять щось десь яке робить щось аби був мир у всьому мирі і гармонія вашого Я з природою".

Доведеться для вас персонально в черговий раз процитувати слова пана ~AsmodeuS~
Цитата:
хоч трішки орієнтуйтесь в темі яку Ви обговорюєте

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 15:28 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Народ !!!
Це просто тупа балтологія,яку ви тут розвели і нагадала казочку про двох впертих козликів які не можуть розійтися на вузенькому містку. Зробили з форуму бабський базар. Таке відчуття що скоро на цьому форумі залишиться 10 самих "розумних" які і будуть між собою спілкуватись, а всім решта просто нема що тут робити.
По темі !!! я плачу за інтернет 200грн. швидкість 240кб/с і не плачу що дорого.
Кожен сам собі вибирає кому платити і скільки. Спорити тут тупо, так як кожна фірма пропонуе свій пакет послуг і свою ціну, а вибір це проблема клієнта. Не подобається УкрТел підключайся до Yes, не подобається Yes підключайся до Опніми.
Wandering,не доказуй, це все одно що кричати от у Фоктроті самі дорогі ціни, так самі дорогі, але якщо тобі не подобається не купуй там, а кричати для чого. Плюс треба врахувати, сервіс та обслуговування.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 15:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
hardmaks
з минулим святом вас.

Цитата:
не доказуй, це все одно що кричати от у Фоктроті самі дорогі ціни, так самі дорогі, але якщо тобі не подобається не купуй там, а кричати для чого. Плюс треба врахувати, сервіс та обслуговування.

підписуюсь під кожним словом але нажаль наглядні аналогії з життя тут не прокатують тобіш просто не доходять.(я вже наводив і про "бурьонку" і про "лікарів" і про бар "катрін")

Засновуючись на непробиваємості окремих індивідів інколи в цьому житті доводиться використовувати креативні методи донесення до свідомості потоку знань. Можливо при цьому доводиться спускатись до їхнього рівня ризикуючи бути задавленим досвідом (sick) - але ризик то діло благородне... :D

Це так... роздуми в слух.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 16:20 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
hardmaks пише:
Wandering,не доказуй, це все одно що кричати от у Фоктроті самі дорогі ціни, так самі дорогі, але якщо тобі не подобається не купуй там, а кричати для чого.

Так я не для себе, я вже давно маю нормальний нет і перепробував всі види нету які міг собі дозволити, відчув як то кажуть на своїй шкурі.
Тема не для мене і не для Nightfly (хоч він і тішиться як мала дитина) тема для тих, хто ще не має або має і хоче інший, кращий, безлімітний чи ще щось.
Навіщо переконувати всіх у величності CIR якщо 95% юзерів він нафіг не потрібен?
Я користувався і ЄС і УТ і Оптімою, різниці не відчув, єдине лише те що у ЄС була дійсно 100% швидкість від заявленої (давно було, зараз не знаю).
Запитання, варто платити в 10 разів більше, відповідь: ти ніфіга не розумієш, далекий від ІТ і твої докази лише брєд, нормально?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Wandering пише:
Тема не для мене і не для Nightfly
я так думаю, що то Бодя винен... бо ніяк не може вирішити, який собі нет включити... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 17:40 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
Nightfly пише:
hardmaks
з минулим святом вас.
Дякую !!!
Цитата:
Wandering пише:
Так я не для себе

А тобі воно треба? нехай
Цитата:
exp пише:
що то Бодя винен... бо ніяк не може вирішити
Бодя і інші самі вирішують який нет вибирати. Для чого тобі, ти вже маеш і
Цитата:
Wandering пише:
я вже давно маю нормальний нет
Цитата:
Wandering пише:
відчув як то кажуть на своїй шкурі.
нехай інші відчують теж на своїй шкурі :D всі переваги та недостатки і самі оберуть для себе оптимального провайдера. :wink:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 58 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB