Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 70 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 02:47 
Офлайн

З нами з: 21 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 103
Цитата:
Nightfly пише:
AnToMaNДе в данному пості логічний звязок процитованого вами Вандерінгового Цитата і чудовим підключенням, не потрібно ні антен, ні точок, нічого крім модему:

і процитованої ж вами моєї фрази Цитата назвіть технологію та конкретного провайдера про якого ви ведете мову - я не забагато вимагаю?

з розмови з Вандерінгом до вашого "я про висловлювання Equa"?

Можливо ви й не зрозуміли, але я взагалі не говорив про висловлювання Вандерінга, а підтримував думку Екви... можливо я незрозумів до чого відносилася ця цитата, але все таки поясніть чому тариф називається "безлімітним"ш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 02:55 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
foka пише:
У даному контексті, як мені здається, вони як раз дуже взаємоповязані.

Чим? І поясніть, що таке конкуренція і вибір.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 03:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
AnToMaN
Цитата:
Можливо ви й не зрозуміли, але я взагалі не говорив про висловлювання Вандерінга

ага ага... цитуючи його фрази.. :cl:

Добре. Спеціально для вас коротко резюмую останні дві сторінки (ну важко вам напевно вдумчичво прочитати стіко буквів).

Вистава "апокаліпсіс сєгодня у трьох актах"

Прєдисторія: На покінутих зємлях мордора вот уже много вєков ідьот ізвєчная война добра і темних сіл... приблизно 20 сторінок срачу

занавєс.

Нинішній час (останні кілька сторінок):
Місце дії: землі мордора
Персонажі: ельфи, орки... Флай, Хардмакс...
Декорації: валяється перегодована бездомна собака.. вона пахне... здохла від завороту кишок.. бідна... її перегодував Вандерінг. молоко Бурьонка визнано якщо не йадом то точно продуктом темної магії саурона, що несе в собі смерть і страхітливі руйнації...

Флай: дисі яке кумедне відіо - хттп://сцилко.однако
Хардмакс: бугога жжош цуко, ааа німагу, ааааа "нєбила абривав!" (помітка автора для тих хто в танку - тут і далі цитата по сцилко)
Флай: гггг ааааа паццтулам "зачєм ви доводітє да іступлєнія"
Хардмакс: ггг "атвічай на мой атвєт!"
Флай: (сползая под стол) "ти нє атвічаєш на мой атвєт!"
Хардмакс: (витираючи сльози) "Нєбила разрива!!! Ви абламиваєтє мнє кайф"

... прошло сємь днєй і сємь ночєй - истерика продолжалась ....

Флай: (ізнємогая) "ти нє атвічаєш на мой атвєт!!!!"
Хардмакс: (вже важко дихаючи) "Нєбила разрива!!! Ви абламиваєтє мнє кайф! атвічай на мой атвєт суко! НЄБшЛА!"

Тут на грішних просторах спопеленої землі зявляється доблєстний прішелєц Антонман, несподівано врізаючись в розмову своїм езотеричним заклинанням:

Антонман: А в мене є УТ, а у вас тут в мордорі хоббіти скаржаться на Саурона!
Флай: емммм... як би вам сказати тут трішки не про те мова йдеться - вот вам хттп://сцилко.однако, про тойво тут...
Антонман: ну я маю на увазі шо якби я сам не відключався....
Флай: ще раз повторююсь, здоймайтесь з ручника - контекст розмови по хттп://сцилко.однако, ознайомтесь з чого тут ржуть бо з таким самим успіхом ви могли вклинитись в розмову двох благородних житєлєй срєдізємя з фразою "а у мене є бульдозер! хоча тут хтось скаржиться на кавоварки фірми тєфаль"
Антонман: Ой які ви працівні і дотошні не хочете про бульдозер поговорити і про мою лучезарну персону, ви чо дурні - (починає знову травити про) "якби Я не перегружав....."

Антонман: вириваючись з порочного кола - ой а ви знаєте (цитує фразу бєзизвєстного тролля Вандерінга про ЦДМА) всеодно стверджую що Саурон подлєц і горєть єму аццкім пламєнєм!

Ізза тисячолітнього дуба лунає тихий голос Вандерінга "ой нінада путнік с німі споріть - ані тєбя также как і мєня размєшают с говном, еті оркі бєздушниє самадастатачниє сволачі! Саурон на єтіх зємлях являєтся тотемом плємєні орков і посєгнувшіє на нєго сплєтнямі ельфи заканчівают облітимі говном і со стрєлой в жопє..."

Занавєс. На фоні грає страхітлива японська музика.


_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 03:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
AnToMaN
Мені продовжувати? для вас сюжетна лінія стає зрозумілішою? А як же ви фільми Тарантіно дивитесь?

Оке. Мене пройняло. Ждьом "продолженія хронік срєдізємья" :D

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 03:49 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Nightfly,
Ржу не могу...
Цитата:
Nightfly пише:
(сползая под стол)

Цитата:
Nightfly пише:
(витираючи сльози)
Цитата:
Nightfly пише:
(ізнємогая
Цитата:
Nightfly пише:
(вже важко дихаючи)

:lol: :lol: :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 03:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Дія друга.

Місце дії: руїни гномської фортеці Шутгард кастл
Декораціїх: тхне дохлими гномами, валяється кілька скалічених і агонізуючих ельфів зі стрілами у дупах.... навколо цвіте акація. На фоні грає легенька епічна музичка. Злавєщая атмасфєра.

Примітка сценариста: Для того аби спростити розуміння нескладної сюжетної лінії для окремих глядачів нашої епічної драми опустимо сцену рубання сокиров (епічний WarAxe освячений на алтарі чорними жрецями) по голові орком хардмаксом чергового тролля який чомусь дивом вцілів - данний акт "вандалізму" як би назвали то в ООН проходить на фоні і вносить різноманіття в похмурі декорації. Час від часу пробігають орки з клану язичників, що поклоняються Totem Bear of Hestui - безсмертного духа медведа який інколи ночами спускається з небес і лякає дітей. Ці пробігаючи орки насвистуючи собі під ніс орчу народну пісню "move bitch - get out the way bitch get out the way" ( http://www.youtube.com/watch?v=hx7ORLarzaI ) добивають важкими сокирами і молотами ( CrashHummer ) агонізуючих ельфів здоймаючи з трупів шматки соковитого мяса орчатам на вечерю.

Антонман: дивлюсь я шо ви панови орки якісь підозрілі, а часом у вас немає контракту з Сауроном? Сіли зла собствєнной пєрсоной?
Флай: (відірвавшись від мародерства і спопеляння добрих сил) чо хотєл то?
Антонман: Агааа а давайте но я вам повідаю як правильно розбудовувати імперію зла!
Флай: добре, добре - ми обовязково вас покличемо шоб ви нас проконсультували як правильно читати книгу мертвих некрономікон аби визволити з тисячолітнього полону ангела тьми який посіє темряву і смерть всього живого на планєті :D (саркастично так)

Приходить подивитись на весь цей бардак хуман Микола.

Микола:мальчікі - ніхто не пробував користуватись ескалібуром моделі KT1528-GS скропленого кровю єдінорога? Як там, ручка зручна?
Вандерінг: (ізза замкової стіни) На мому лукові моделі BP-1230 ручка вроді спочатку працювала а потім відвалилась.
Флай: 1. рукоятка нормальна, 2. а от лезо там може під настрій гнутись і інколи сильно деформуватись.
Антонман: (в черговий раз цитуючи фразу вандерінга про ЦДМА) в черговий раз завіряє усіх, що мав на увазі її прямий звзязок зі злобноним гобліном Еква який побіг у невідомому напрямку з застряглою у грудній клітці епічною бензопилою.
Флай евввв ціх ціх, тролль, перечитай уважно древні манускрипти. де ти там бачиш логічний і контекстний звязок вандерінгової фрази і відповіді на неї з троллем Еква і тим що за вашими словами десь на землях Шира хоббіти відмовляються користуватись продуктами виробленими на проклятих фабриках Саурона?
Антонман: ви шо тупі? я взагалі не згадував про Вандерінга (угу цілих раз 5 не згадували - сарказм сценариста) а просто підтримав Еква про якого в тому контексті і фразі не згадувалось.
Антонман: (трішки подумавши головою) Виголошує дослівно "можливо я незрозумів до чого відносилася ця цитата"
Флай: (Повільно дістає з за спини сокиру, єхидно посміхається) - В голові промайнула думка - "ну нада же какая ніажиданнасть" :)


Примітка сценариста: На цьому несподіванному кадрі який натякає на продовження "хронік срєдізємья" текста закінчується з двох причин:

1. Толкієн вскрив вени
2. Сценарист іде готувати вечерю

..... To be continued ......

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 04:45 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Що з людей робить інтернет. :D :D :D
Слава Антона Уральского не давала покоя простому клерку из Владивостока (по версии НТВ) или из Москвы (по версии ОРТ). Однажды, нервы не вытерпели и с криком "Я тоже хочу быть популярным! Каждому трудящемуся - по разрыву!" он начал крушить офис: бросаться в коллег мониторами, разрубать на куски системные блоки лопатой...
Джерело: Інтернет
http://www.youtube.com/watch?v=oOMAUjuIKb0


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 04:52 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Продовження
Цитата:
шстории о том, как психически больной певец — в-жопу-игрец по имени Антон Уральский звонил в техсаппорт компании «Стрим»
:lol: :lol:
А вот ремейк известного ролика:




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 12:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Nightfly пише:
На цьому несподіванному кадрі який натякає на продовження "хронік срєдізємья"
Nightfly, ти тепер просто зобов'язаний його закінчити... :gm: (( :lol: ))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2008, 18:54 
Офлайн

З нами з: 01 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 27
Ту Найтфлай
Цитата:
Ждьом "продолженія хронік срєдізємья"
:bi: :bi: :bi: :az: :D :arrow:

ждем... давай, не підведи...

Жжош.... :lol: :lol: :lol:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 70 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB