Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 152 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 12:21 
Офлайн

З нами з: 29 вересня 2011, 11:32
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Ткачук Юрий
miwa написав:
Хм. А де повні обожнювання/ненависті обговорення нових тарифів Кванта? Чи вони стали відповіддю Бентлі у рекламній війні автомобільних брендів? :)

Тижні 2 тому, може 3, необхідно було підключити інтернет на квартиру. Почав шукати. Вега кабель ще не кидає. З ними працював раніше через адсл. Ніби не зле. Але як можно кабель, то звичайно шукав кабель. Подивився НТК, нормальна швидкість, адекватні гроші. І тут натикаюся на Квант 2. 100 мегабит за 100 грн. Вау. В мене в Києві був тільки укрсегмент на сотці, а світ на 10 мегабитах. Йду до них. Сплатив щось 290 грн за підключення. Прийшла людина, підвела кабель. Лишили на тест до 3 діб і треба йти платити. Перший день тесту. Закачка прямих лінків 2-3 мегабайти, але там обмеження на сайтах. На торенті видало 10 мегабайт. Встиг закачати інтернів серію і ще щось . Сиджу, радію. 6 вечора. Мережа зникла. Працюють до 6. На дзвінок вже відповідно ніхто не відповідає. Всяке буває, мало що. Ранком дзвоню, вже хтось бере і розмовляє, але техпідтримка з`являється ближче до півдесятої. Кажуть, за годину виправлять. Десь так за годину мережа з`являється і все чудово. Йду до них, перепитую - чи не буде такого повторюватись. Кажуть - ні, то разовий випадок. Плачу 100 грн, при цьому обліковий місяць прив`язали до календарного і незважаючи, що майже півмісяця пройшло, спалчую за залишок вересня всі 100 грн. І як це не дивно в 6 вечора мережа знов зникає. Це вже схоже на неадекват. Чекаю ранку, дзвоню. Кажуть - так єпроблема, вирішемо, можливо замінемо обладнання. Ніби адеквано реагують. Десь в обід все працює. Сподіваюсь забути ці 2 дні і вже насолодитись 100 мегабітами. 6 вечора - мережа є і інтерент як має бути. Видихаю і заспокоююсь. 9 вечора - мережа зникає. Емоційне забарвлення лишаю в сторні. Дзвоню ранком. І тут останнє, що добило. В нас все нормально, це ваша мережева карта не приймає айпішник, перевстановіть драйвера на мережеву карту. Передзвонюю, перепитусю, чи є ще якісь думки цікавіші. Пропонують вікликати і чекати майстра. Наша проблема - платимо, їхня проблема - безкоштовно. За 3 доби інтернет був десь годин до 20. А коли пропонують починати переставляти драйвера на обладнання, яке працювало і працює... Дзвоню в НТК. Так можуть підключити. Прошу як мога швидче, доплачу. Того самого прийшли і перепідключили. Гроші за підключення не взяли (ніби як при переході від іншого оператора по етернет акція чи щось таке) Взяли тільки за залишок місяця. Розповів їм ситуацію. Кажуть дивно якось. Якщо моя проблема, то при перекиданні кабелю - в мене інет так і не з`явиться. З`явився. Щасливо користуюсь десь 2 тижні. Жодних нарікань. Висновок: дякую кванту за 100 мегабит, дякую за якісний інтернет і дякую, що незважаючи на витрати в 390 грн (підключення +абонплата) я з вами попрощавсяна 4 день співпраці.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 14:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Юрій Славович, могли б і не влаштовувати таку наївну драму з дитячими претензіями.

Цитата:
Пропонують вікликати і чекати майстра. Наша проблема - платимо, їхня проблема - безкоштовно.

Виклику спеціаліста здатного діагностувати проблему та вирішити її на місці згідно рознарядок не зафіксовано, тож надалі можна й не продовжувати, але таки оголошу як відбувались події насправді і наскільки вони відповідають тим "фактам" що так гарно описали ви.

Від моменту підключення до закінчення поточного місяця послуга надається безкоштовно (рахуєм тестдрайв). Оплатити бажанно в 5-ти денний термін. Оплата проходить за наступний місяць. Перехід від інших Ethernet провайдерів завжди був безкоштовним.
Ваші дзвінки до служби техпідтримки зафіксовано, вам чітко було пояснено, що на вашому будинку ведуться роботи з заміни обладнання та перепаювання оптики внаслідок пошкодження, зусиллями робітників жеку, що смолили протягом доби дах на Чайковсього 38.
Доречі розмовляти матом з автовідповідачем безперспективно - він не може проникнутись глибиною ваших емоцій з тієї причини, що він пластмассовий.
Роботу вищевказаного будинку було повністю відновлено протягом 24 годин з моменту повідомлення про проблему.

На чому дозволяю собі відкланятись з натяком, що не варто розповідати казки з розрахунку на те, що хтось не в курсі як воно відбувалось насправді.

P.S . В мене чомусь склалось враження, що я та всі інші користувачі користуються послугами якогось іншого провайдера.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:04 
Офлайн

З нами з: 29 вересня 2011, 11:32
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Ткачук Юрий
Дуже цікава ситуація. При значній конкуренції між двома місцевими інтернет-компаніями, а безпосередньо Квант 2 та НТК, я так би мовити, безпосередньо зіткнувся з послугами обидвох. НТК поки що надає послугу в межах пропонованого і претензій не маю. Можу тільки подякувати, що швидко перепідключили. А тепер про квант 2. Коли я повівся на швидкість 100 мегабіт, мене попереджали, що там працює (далі прямим текстом) "Істота, нагла як сапа і хамовита як свиня". Я подумав, я ж вживу піду спілкуватись, побачу людей. Та ніби не зустрів нікого, хтоб випадав за рамки адекватної поведінки. Але ось маю задоволення переписуватись.
Те, що описано вище дуже зацікавило "представника Кванту". Дякую за аргументовану і врівноважену відповідь. Але пост був спрямований на майбутніх можливих користувачів, що зіткнуться з якістю послуг, та хамством постфактум.
Маю задоволення відповісти.

1. Щойно підключивши послугу провайдера, геть не очікуєш наявність інтеренту по кілька годин вдень. Одноразова ситуація завжди можлива, двічі - насторожує. А коли на 3 день повторюється та сама ситуація і тобі вже кажуть, що це моя проблема і треба перевстановити драйвера мережевой карті, або викликати спеціаліста... Здоровий мазохізм має бути в невеликій кількості. Вважаю, що люба розумна людина шукала би альтернативу. Щодо виклику спеціаліста, двічі спеціалісти виправляли цю проблему без мого втручання, а на 3 раз розумієш, що десь близько 4,5 раз і т.д. До того ж може нестати досвіду для доведення спеціалісту кванту, що це не моя проблема, якщо він вирішить інакше і безкоштовне обслуговування проблем провайдера закінчилось в перші 2 дні.

2. Про сплату за календарний місяць. Тобто тільки мені "порахували" абонплату за поточний в повному обсязі? :) Я ще спитався, що я подарував більше 10 діб з вересня і подякував. Що не зробиш за 100 мегабит. "Перехід від інших Ethernet провайдерів завжди був безкоштовним" - це правда, але шкода, що заплатив кванту, а не НТК, до якого безкоштовно перейшов.

3. Прикольно дізнатись, що в мене смалили дах, коли живу на верхньому поверсі. Дах був повністю замінений рік тому. Ну мало що, може якісь роботи і виконувались на даху, але ж таки добу, а не 3. Єдине дивне, що брались вони до роботи в 6 вечора перші 2 дні і в 9 вечора 3 дня. Відповідно до часу зникнення мережі. Мало що. І дякую, що мені "було пояснено".

4. Про автовідповідач. Дякую. Виходячи з того, що матом розмовляти взагалі вважаю безперспективним, то напевне це були інші "задоволені" кліенти.

"В мене чомусь склалось враження, що я та всі інші користувачі користуються послугами якогось іншого провайдера." - от і мені було дивно. Ніби як приходив в офіс на сотці, все хтось заходив і розраховувася за послуги. От тоді і подумав, як буле зле, то не несли б. От і підключився...

P.S. Без поваги, Юрій Славович.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Цитата:
що там працює (далі прямим текстом) "Істота, нагла як сапа і хамовита як свиня".

Дуже приємно познайомитись

Цитата:
то напевне це були інші "задоволені" кліенти.

Так так, звичайно, а потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу

Думаю продовжувати з вами "інтелектуальну" бесіду сенсу немає оскільки казки, що ви намагаєтесь розповідати вже починають набридати "хамовитій свині".
Моя свинська особистість завжди ставилась більш ніж лояльно до персонажів з різноманітними комплексами. На перший раз обмежусь настійливою порадою не огризатись не маючи на те вагомих підстав.

Цитата:
P.S. Без поваги, Юрій Славович.

монопенісуально

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2011, 16:36
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: jeskaz
Шо за фігня зі швидкістю останні два тижні? таке відколи відмовився від реальної адреси!

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Євген Олександрович.
А чому ж ви два тижні чекали? Могли б і в техпідтримку звернутись - вам би там обов'язково сказали, що при якихось там замірах швидкості (спідтест доречі далеко не показник оскільки залежить від дуже багатьох параметрів) варто вимикати завантаження торентами, що як бачу круглодобово лиються в вас на швидокстях біля 25-30Мбіт/с.

Підозрюю що перехід з реальної ІР за NAT на наявність активних завантажень в момент "замірів" ніяк не впливає.
Зображення

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 вересня 2011, 16:36
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: jeskaz
Ну виключив торенти тепер так
Зображення
Зображення

але ж має бути 100!! яка різниця з торентами че без?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 16:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
у мене так показує

Зображення

але бачив і 98... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 29 вересня 2011, 17:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
2 Євген Олександрович
Цитата:
Ну виключив торенти тепер так

О бачу завантаження впало (не до кінця доречі)

Цитата:
але ж має бути 100!! яка різниця з торентами че без?

Давайте включимо логіку - йде завантаження на 20-30 мбіт, скільки швидкості має залишатись зверху? Знову сотка? А якшо скажімо йде вже завантаження на 90? Скільки зверху має лишатись - знову сотка? Так це ж секрет безкінечних інтернетів - за нього премію нобелівську мали б давати. Залишилось лише секрет вічної молодості відкрити та філософський камінь.

Цитата:
че без?

хороша словоформа

Цитата:
Зображення

доречі наочний показник "адекватності" спідтесту, особливо, якщо врахувати що вас хоч і підключено до гігабітного порта лінк горить таки в 100Mbit/FullDuplex

2 exp
Ну приблизно так і мало б бути - до 98 чистими якшо рахувати в 1 потік. Торентом є шанс видушити потолок.

P.S. тепер я точно впевнений шо користуюсь послугами якогось іншого провайдера :?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2011, 10:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Смішно тут у вас)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 152 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB